26 Aralık 2009, Cumartesi 08:00:47

Anadolu Jet'ten Konya çıkarması

Anadolu Jet'in icrasından sorumlu Türk Hava Yolları (THY) Bölgesel Uçuşlar Başkanı Sami Alan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i ziyaret etti.
  • eger bu pegasus konyaya ilgisi olmasaydi , inanin anadolujetde konyaya ugramazdi.cünkü önceden konya- anadolujetele görüstü konyaya sefer yapin iyi olur dedi ama yok yapmadilar.talep cok olunca bunlarda hmen kapistilar para icin ne yapcaklarini sasirdilar ya. Bencede baskani cokta umursamiyor heralde o ucak maketi ,sanirim daha pahali bisey verirler sandi . aachendan slmlarr konya
  • Eğer Pegasus Konya'ya uçuşa başlamasaydı siz zor gelirdiniz. . Kobi başkenti Konya'ya önem veriyorlarmış..mış.. Külahımıza anlatın siz onu! Pegasus'dan önce nerdeydiniz? Konya size destek vermeyecek bu oyunu bozacakkk..
  • belediye başkanı pek memnun değil heralde (:
  • Sayın yetkili.. sıkıntımız olan KARS-ANKARA uçuşları uygun bir saatte çekilmesi konusunu iletmek istiyorum. sürekli sefer iptalleri yapılıyor zamanında gidemiyoruz birgünümüz geçiyor. karlar yagdıktan sonra hiç ucamıyacağız bu konudayardımınızı ve yeniden uçuş saatini ayarlamanızı saygılarımla arz edeim...

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, şehirlerin en önemli gelişmişlik seviyelerinden birinin de ulaşılabilirlik olduğunu dile getirerek, çevresindeki illerle birlikte büyük bir potansiyeli olan Konya'nın aynı zamanda çok hareketli bir nüfusa sahip olduğunu vurguladı. Şehir merkezindeki 1 milyon nüfusun 600 bininin 20 yaş ve altında olduğunu belirten Başkan Akyürek, “Genç nüfusumuzun büyük çoğunluğunu öğrenciler oluşturuyor. Şehir içinde günlük 280 bin hareketli yolcu var. Bunun hava ulaşımına da aynen yansımakta olduğunu görüyoruz. Sağlanan imkanlarla bu sayı artacaktır” dedi.

Anadolu'nun hava ulaşımını kolay, hızlı ve ekonomik bir şekilde çözmeyi amaçladıklarını kaydeden Anadolu Jet'in icrasından sorumlu THY Bölgesel Uçuşlar Başkanı Sami Alan ise, hedeflerinin insanların işlerini kolaylaştırmak, mesafeleri yakınlaştırmak, şehirlerin birbiri ile kaynaşmasını sağlamak olduğunu söyledi. Bundan sonraki hedeflerinin Anadolu'yu birbirine aktarmasız direkt bağlama olacağını vurgulayan Alan, KOBİ başkenti olan ve Anadolu ekonomisi için çok önemli olan Konya'ya bu anlamda büyük önem verdiklerini ifade etti.

Ziyaretin sonunda Başkan Akyürek Sami Alan'a Büyükşehir Belediyesi yayınlarından oluşan bir set hediye ederken; Sami Alan da Başkan Akyürek'e uçak maketi hediye etti.

Sami Alan

Anadolu Jet'ten Konya çıkarması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 8 yıl önce
eger bu pegasus konyaya ilgisi olmasaydi , inanin anadolujetde konyaya ugramazdi.cünkü önceden konya- anadolujetele görüstü konyaya sefer yapin iyi olur dedi ama yok yapmadilar.talep cok olunca bunlarda hmen kapistilar para icin ne yapcaklarini sasirdilar ya. Bencede baskani cokta umursamiyor heralde o ucak maketi ,sanirim daha pahali bisey verirler sandi . aachendan slmlarr konya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Eğer Pegasus Konya'ya uçuşa başlamasaydı siz zor gelirdiniz. . Kobi başkenti Konya'ya önem veriyorlarmış..mış.. Külahımıza anlatın siz onu! Pegasus'dan önce nerdeydiniz? Konya size destek vermeyecek bu oyunu bozacakkk..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
belediye başkanı pek memnun değil heralde (:

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayın yetkili.. sıkıntımız olan KARS-ANKARA uçuşları uygun bir saatte çekilmesi konusunu iletmek istiyorum. sürekli sefer iptalleri yapılıyor zamanında gidemiyoruz birgünümüz geçiyor. karlar yagdıktan sonra hiç ucamıyacağız bu konudayardımınızı ve yeniden uçuş saatini ayarlamanızı saygılarımla arz edeim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000