19 Haziran 2011, Pazar 08:48:51

AMMAN UÇAĞI NEDEN GERİ DÖNDÜ?

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul - Amman seferini yapan yolcu uçağı, kalkışından kısa bir süre sonra yaşanan arıza nedeniyle Atatürk Havalimanı'na geri dönmek zorunda kaldı.
  • hadiii burada boş yorumlar yazacağınıza uçaklara aspirin tedavisi bakımları bırakında doğru düzğün bakım yapın...hadii bakayım alın takım çantasını doğruuuu uçakbaşına marş marş :))
  • Seviyenin ve bilginin ne oldugu belli cevap yazmaya bile degmez ama yazmis olayim. Ufuruk duasi neyse soyle de cumle alem ogrensin. Boyle sacma span seyler yazarsan anca sana guleriz elimizden fazlasi gelmez. Bilen varsa soylesin ufuruk duasi neymis. Bu kadar cehalet olur mu?
  • eeee hadi üfürük duasına çıkın..sizin tayyareler ancak böyle uçarlar :))
  • Siddetli gaz sancisi var, nedeni Thy yi cekememezlik; belirtisi thy hakkinda sacma sapan yorumlar yazmak. Tedavisi kulustur havayollariyla seyahat edip hanyayi konyayi gormek. Sana ancak aciyabilirim.
Atatürk Havalimanı'ndan Cuma akşamı saat 23:40'da havalanan Türk Hava Yolları'na ait TK-814 sefer sayılı Amman uçağı, kalkışından kısa bir süre sonra geri döndü.

Uçağın kaptan pilotu yaşanan arızadan dolayı, Operasyon Kontrol Merkezi (OCC) ile bağlantı kurarak, "Sol pencereden anormal ses geldiğinden dolayı tekrar meydana geri dönüyoruz. Emergency deklare etmedik" şeklinde bilgi verdi. Yaşanan arıza nedeniyle, Atatürk Havalimanı'na zorunlu iniş yapan uçağın
yolcularının, kabinden yakıt kokusu da duyduklarını iddia ettikleri öğrenilirken, yolcular başka bir uçakla Amman'a gönderildi.
AMMAN UÇAĞI NEDEN GERİ DÖNDÜ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
hadiii burada boş yorumlar yazacağınıza uçaklara aspirin tedavisi bakımları bırakında doğru düzğün bakım yapın...hadii bakayım alın takım çantasını doğruuuu uçakbaşına marş marş :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Seviyenin ve bilginin ne oldugu belli cevap yazmaya bile degmez ama yazmis olayim. Ufuruk duasi neyse soyle de cumle alem ogrensin. Boyle sacma span seyler yazarsan anca sana guleriz elimizden fazlasi gelmez. Bilen varsa soylesin ufuruk duasi neymis. Bu kadar cehalet olur mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
eeee hadi üfürük duasına çıkın..sizin tayyareler ancak böyle uçarlar :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Siddetli gaz sancisi var, nedeni Thy yi cekememezlik; belirtisi thy hakkinda sacma sapan yorumlar yazmak. Tedavisi kulustur havayollariyla seyahat edip hanyayi konyayi gormek. Sana ancak aciyabilirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000