14 Mayıs 2013, Salı 15:35:51

ALLAH’TAN BELALARINI MI İSTİYORLAR TARTIŞMASI

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, dün milletvekillerinin de katıldığı görüşmede, “ Uçucular Allah’tan belalarını mı istiyor” şeklindeki sözlerin kendisine ait olmadığını söyledi. Görüşmenin şahidi Süleyman Çelebi ne dedi?
  • Hava iş thy yi bırakmalı gerçek işçi barındıran handling ve teknik taşeron şirketlere yönlendirmeli. Anlaşılmıştır ki 4 bin lira maaş alan kişilerle bu işler yürümez . Maaşları eridiği zaman özlükleri kaybettikleri zaman bakılır tekrardan
  • Hamdi bey çalışanlara toplantıda herkesin evinde 4 hizmetçi var da mı dememiş biz otellerde dinlenmeyip alışverişlere çıkıyormuşuz vs bunlar da mı yalan .. Hakkımı helal etmiyorum sana ve yönetimine istiifa edin en iyisi de herkes işine huzurlu gitsin greve gerek olmaz sen ve yönetimin giderse. Ben evime bir gün bile temizlikçi getirtmedim ama senin heralde 4 hizmetçin var ki böyle konuştun seni allaha havale ediyorum. Bu arada insanlar hava almadan kaç saat uçakta çalışıyorlar hava almak için dışarı çıkmayın demek ölün demektir sen uçmadığın için bilmiyorsun heralde istifa et allah rıZası için mahvettiniz thy nı lanet bile etmiyorum zavallısınız İ
  • Arkadasin bile seni yalanliyor, sen hala konusuyorsun sendika agasi. Biz senin yalanlarina alismistik ama son hamlenle cumle alem de ogrendi. Sen 29 mayis surecini de bu kafayla yonettiysen sonucuna sasirmamak gerekir. Oyunlarinin bedelini 305 kisi odedi. Yuzlercemiz daha ekmeginden olmadan birak bu koltuk sevdasini dus arti yakamizdan.
  • videyoyu izledim ve şunu itiraf etmeliyim ki bunca zamandır ilk kez sana inandım.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ile Hava İş Sendikası Başkanı Atilay Ayçin arasındaki karşılıklı açıklamalar sürerken, dün Ayçin’in ortaya attığı Topçu’ya ait olduğu söylenen ifadelerle ilgili yeni bir tartışma başladı. 


Dün ekip odasında çalışanlara hitaben bir konuşma yapan Ayçin, Hamdi Topçu’nun,  “ Hele de uçucular. Allah’tan belasını mı istiyorlar? Alabileceklerini almışlar. İdari konularda tek bir verilecek maddem yok?” şeklinde sözler sarfettiğini öne sürmüştü.

CHP’li milletvekilleri Süleyman Çelebi ve Mevlüt Aslanoğlu’nun da bulunduğu görüşmede Hamdi Topçu’nun söz konusu ifadeleri kullandığını ve kendisinin de aynen o cümleleri çalışanlara aktardığını iddia eden Ayçin’e, Hamdi Topçu cephesinden yalanlama geldi.

Topçu, o sözlerin kendisine ait olmadığını, görüşmede hazır bulunan CHP’li Süleyman Çelebi ve Mevlüt Aslanoğlu’nun da buna şahit  olduğunu kaydetti.

Airporthaber’in ulaştığı CHP’li Süleyman Çelebi’nin sözleri de, Hamdi Topçu’yu doğrular nitelikteydi. Topçu’nun söylediği iddia edilen sözleri sarfetmediğini kaydeden Çelebi, “Atilay bey’e o sözleri Topçu’nun söylemediğini ilettim. Kendisi de bana, 'Ben onun böyle düşündüğünü düşünüyorum. O yüzden öyle konuştum' dedi" diye konuştu. 

ALLAH’TAN BELALARINI MI İSTİYORLAR TARTIŞMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

operatione ~ 5 yıl önce
Hava iş thy yi bırakmalı gerçek işçi barındıran handling ve teknik taşeron şirketlere yönlendirmeli. Anlaşılmıştır ki 4 bin lira maaş alan kişilerle bu işler yürümez . Maaşları eridiği zaman özlükleri kaybettikleri zaman bakılır tekrardan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
4 hizmetçi ~ 5 yıl önce
Hamdi bey çalışanlara toplantıda herkesin evinde 4 hizmetçi var da mı dememiş biz otellerde dinlenmeyip alışverişlere çıkıyormuşuz vs bunlar da mı yalan .. Hakkımı helal etmiyorum sana ve yönetimine istiifa edin en iyisi de herkes işine huzurlu gitsin greve gerek olmaz sen ve yönetimin giderse. Ben evime bir gün bile temizlikçi getirtmedim ama senin heralde 4 hizmetçin var ki böyle konuştun seni allaha havale ediyorum. Bu arada insanlar hava almadan kaç saat uçakta çalışıyorlar hava almak için dışarı çıkmayın demek ölün demektir sen uçmadığın için bilmiyorsun heralde istifa et allah rıZası için mahvettiniz thy nı lanet bile etmiyorum zavallısınız İ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pytr ~ 5 yıl önce
Arkadasin bile seni yalanliyor, sen hala konusuyorsun sendika agasi. Biz senin yalanlarina alismistik ama son hamlenle cumle alem de ogrendi. Sen 29 mayis surecini de bu kafayla yonettiysen sonucuna sasirmamak gerekir. Oyunlarinin bedelini 305 kisi odedi. Yuzlercemiz daha ekmeginden olmadan birak bu koltuk sevdasini dus arti yakamizdan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atilay abi ~ 5 yıl önce
videyoyu izledim ve şunu itiraf etmeliyim ki bunca zamandır ilk kez sana inandım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000