18 Şubat 2013, Pazartesi 13:36:30

'ALLAH NASIL BİLİYORSA ÖYLE YAPSIN THY'Yİ'

Kızı Sare ile havaalanına giden ve 4 saat bekledikten sonra evine dönen Tuba Ünsal isyan etti.
  • Bu sorunlar sadece THY demi oluyor, evet dogrudur zorluk cekmissinizdir,keske olmazsa daha iyi olurdu. Ancak THY biletinizi bir sonraki sefere ücretsiz degistiriyor arti size 600.- Euro para veriyor siz hala bunu az buluyorsunuz,zenginlik iste ... Lufthansa ile uctunuzmu hic bilmem herhangi sebepten dolyi ucak iptal olur kimsenin giki cikmaz, saatlerce ucagin icinde beklersiniz kimsenin giki cikmaz, salonda beklersiniz yine hakeza. Biz ancak bir ucak bilei alinca ucagi satin aldik zannediyoruz. Hele birde zengin veya ünlüisek yandi ortalik... Tabiki Müsteri memnuniyetine son derece özen gösterilmeli yolcu magdur edilmemeli THY de buna son derece dikkat etmeli..
  • Kadın ümlü olarak haber yaptırmıs ki herkes duysun ama bu halka yaranmaz ki kardeşim!
  • Unlu olunca magduriyeti daha mi artiyorki bizim cektiklerimiz noolucak
  • THY kadar berbat bir firma gömedim. Uçmayın uçutmayın.

Yaşadıklarını Twitter üzerinden takipçileriyle paylaşan Ünsal sayfasına;

"Bravo THY! beni çocuğumla 6 saat önce check-in yapmaya çalışıp, 3 saat önce havaalanına gelmeme rağmen uçuramıyorsan bravo sana. THY artık doluluk oranları fazla olduğu için rezil bir şekilde şansa bırakıyor uçma olayını. Bu nasıl bir rezalet, kontuardaki görevliler de hiçbir şey yapamıyorlar. 10:15'te geldim alana 1.10 uçağım ve çocuğumla kaldık böyle. Hala havaalanında bekliyoruz.

Uçak zaten doluymuş ve Türkiye'den sattıkları hiçbir bileti uçuramıyorlar şu anda. Allah ne biliyorsa öyle yapsın THY'yi. Bana gelmiş çocuğumu bırakıp uçmamı salıkverdiler. Uçamıyoruz 4 saat perişan olduk. Bakın işte bize layık bulunan havayolu şirketi bu. Hiç sebepsiz çocuğumla perişan edildim ve uçamıyorum.Yeni haber hem sebepsiz uçağa almıyor hem de otel rezervasyonunuzu karşılamıyor. Sadece 600 Euro veriyor. Onunla bilet mi al, otel mi öde? Şahane! 1 aydır işini gücünü çocuğunun okulunu organize et, havaalanında perişan ol ve tıpış tıpış evine dön" notunu düştü.

'ALLAH NASIL BİLİYORSA ÖYLE YAPSIN THY'Yİ'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Müsteri memnuniyeti ~ 5 yıl önce
Bu sorunlar sadece THY demi oluyor, evet dogrudur zorluk cekmissinizdir,keske olmazsa daha iyi olurdu. Ancak THY biletinizi bir sonraki sefere ücretsiz degistiriyor arti size 600.- Euro para veriyor siz hala bunu az buluyorsunuz,zenginlik iste ... Lufthansa ile uctunuzmu hic bilmem herhangi sebepten dolyi ucak iptal olur kimsenin giki cikmaz, saatlerce ucagin icinde beklersiniz kimsenin giki cikmaz, salonda beklersiniz yine hakeza. Biz ancak bir ucak bilei alinca ucagi satin aldik zannediyoruz. Hele birde zengin veya ünlüisek yandi ortalik... Tabiki Müsteri memnuniyetine son derece özen gösterilmeli yolcu magdur edilmemeli THY de buna son derece dikkat etmeli..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yarasa ~ 5 yıl önce
Kadın ümlü olarak haber yaptırmıs ki herkes duysun ama bu halka yaranmaz ki kardeşim!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
unlu ~ 5 yıl önce
Unlu olunca magduriyeti daha mi artiyorki bizim cektiklerimiz noolucak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Millimiş! ~ 5 yıl önce
THY kadar berbat bir firma gömedim. Uçmayın uçutmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kuyruk acisi ~ 5 yıl önce
THY ye aslinda haksizlik ediyorsunuz, veyaki kuyruk aciniz var. Yoksa bu sekilde yorum yazmazdiniz veyaki rakip firmalardan birinde calisiyor ve karalama yapmaya calisiyorsunuz...Her neiseniz berbat bi yorum olmus

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000