07 Mayıs 2011, Cumartesi 10:41:24

AKP’DEN HAVACILIK TEMALI REKLAM

Yaklaşan milletvekili seçimleri öncesi, partilerin seçim kampanyası yarışı da kızışıyor... AK Parti, ulaşım sektörü üzerine yaptığı seçim kampanyalarında havacılıktaki gelişmeyi de kullandı.
  • İnsanlık yıllar önce uzaya gitti.Bizimkiler yaptıkları paralı otobanlarla sivil sektöre satıkları hava yoları ile övünsünler.Hizmeti veren Sanki bu devlet , bu millet için fabrikalar,okular,yaptırmışlar da öğünüp duruyorlar.
  • sanki onlar sayesinde bindi o kadar insan ilk defa uçağa. Hadi THY nin biletlerini ucuzlatmış olsa neyse. Ama o kadar insanın binmesenin başlıca sebebi Ali SABANCI ve Pegasustur. Boş boş şeylerden kendilerine reklam çıkarmasınlar
  • En komik ve de ilginc olan arka fonda kullanilan muzik cok geleneksel yahudi folklorik muzigi... AKP'ye de pek yakismis...
  • 1,5 saatte kim nereye gidiyor acaba ??

CHP'nin Aile Sigortası üzerine hazırladığı seçim kampanyasıyla başlayan yarış, AK Parti'nin Bolu Dağı tüneli üzerinden ulaşımla ilgili yapılan icraatları anlatan reklamıyla kızıştı. AK Parti'nin "Hayaldi, Gerçek Oldu!" sloganından yola çıkarak hazırladığı seçim kampanyası şimdi de havacılık sektöründe yapılan atılımları anlatıyor.

Hazırlanan kampanyada, 2002 yılında sadece THY ile iki merkezden 25 noktaya uçus yaparken bugün 46 merkezden 130 noktaya doğrudan uçus yapılır hale geldiği belirtiliyor.

Ulaştırma eski Bakanı Binali Yıldırım'ın da sık sık dile getirdiği "Hava yolunu halkın yolu yaptık" sözüne de vurgu yapılıyor.

İŞTE AKP'NİN HAZIRLATTIĞI REKLAM FİLMİ

AKP’DEN HAVACILIK TEMALI REKLAM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
İnsanlık yıllar önce uzaya gitti.Bizimkiler yaptıkları paralı otobanlarla sivil sektöre satıkları hava yoları ile övünsünler.Hizmeti veren Sanki bu devlet , bu millet için fabrikalar,okular,yaptırmışlar da öğünüp duruyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sanki onlar sayesinde bindi o kadar insan ilk defa uçağa. Hadi THY nin biletlerini ucuzlatmış olsa neyse. Ama o kadar insanın binmesenin başlıca sebebi Ali SABANCI ve Pegasustur. Boş boş şeylerden kendilerine reklam çıkarmasınlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
En komik ve de ilginc olan arka fonda kullanilan muzik cok geleneksel yahudi folklorik muzigi... AKP'ye de pek yakismis...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
1,5 saatte kim nereye gidiyor acaba ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000