20 Mart 2015, Cuma 20:10:29

AK PARTİ'DEN THY'YE BİR İSİM DAHA

Türk Hava Yolları bağımsız yönetim kurulu üyeliğine Ensar Vakfı Genel Başkanı ve AK Parti İstanbul İl Genel Meclis üyesi İsmail Cenk Dilberoğlu atandı.
  • Madem imam hatipte okuyorsun neden gidip imamlık yapmıyorsun. İmam hatip mezunu bilim insanı gördünüz mü hiç...
  • Nichales. Senin gibi ecnebi bir rumuzun tavsiyesine ihtiyacım yok. Her gördügum olumsuzta partisini terk eden değilim. Kalıp direnecegim.
  • Ben 2001 de akparti ye üye oldum. Çeşitli gorevlerde aldım. Parti sayesinde ise de girdim. Eyvallah. Ak Parti olmasa sol kesimin arpaligi olan bu yere asla giremezdim. Ak Parti ye düşman olanlar da kpss ilemi girdiler. Dede ogul gelin torun çalışırken iyiydi. Elestirim partime. 53 ve 61 furyasına. Yoksa yönetimin havacılıktan anlamasi cok onemli degil. Başarı ortada. İmam Hatipli olmasi değil. İstanbulun kartal imam hatip elinde oyuncak olması derdim. Ensar vakfi umrumda olacak kadar değerli bir vakif değil. Eğitim öğretim kısmı hikaye.
  • Bu ülkede 90 yıldır yapılmayan güzellikler 2002 den sonra yapılmaya başladı o dediğiniz bolumu biliyorum Allahın izni ile her şey güzel olur doların yukselmesinin sebebide Recep Tayyip Erdoğan beylede alakası yok dünya ekonomisinde doların etkisinden tüm ülkeler etkisini gordu çok şukurku kriz çıkmadı

17-25 Şubat sürecinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ile yaptığı görüşmelerle uzun süre konuşulan Ensar Vakfı Genel Başkanı ve AK Parti İstanbul İl Genel Meclis üyesi İsmail Cenk Dilberoğlu'nun THY Yönetim Kurulu Bağımsız üyeliği SPK tarafından onaylandı.

Bilal Erdoğan gibi Kartal İmam Hatip Lisesi'nden mezun olan Dilberoğlu, 1975 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Trabzonlu olan Dilberoğlu, 1998 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun oldu.

1999 yılında Ensar Vakfı Mütevelli heyetine giren İsmail Cenk Dilberoğlu, Ak Parti'nin kuruluş sürecinde görev aldı.

2009 yılında AK Parti Ataşehir'den İl Genel Meclis üyeliğine seçilen Dilberoğlu evli ve iki çocuk babası.

THY, Dilberoğlu'nun üyeliğinin onaylandığını KAP'a yaptığı açıklama ile duyurdu.

THY'den yapılan açıklama şöyle; "16.03.2015 tarihli Yönetim Kurulu kararı ile Bağımsız Yönetim Kurulu üye adaylığı için Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuruda bulunulan Sayın İsmail Cenk Dilberoğlu hakkında SPK'nın 20.03.2015 tarihli yazısıyla uygunluk verilmiştir."

AK PARTİ'DEN THY'YE BİR İSİM DAHA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Madem imam hatipte okuyorsun neden gidip imamlık yapmıyorsun. İmam hatip mezunu bilim insanı gördünüz mü hiç...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Nichales. Senin gibi ecnebi bir rumuzun tavsiyesine ihtiyacım yok. Her gördügum olumsuzta partisini terk eden değilim. Kalıp direnecegim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ben 2001 de akparti ye üye oldum. Çeşitli gorevlerde aldım. Parti sayesinde ise de girdim. Eyvallah. Ak Parti olmasa sol kesimin arpaligi olan bu yere asla giremezdim. Ak Parti ye düşman olanlar da kpss ilemi girdiler. Dede ogul gelin torun çalışırken iyiydi. Elestirim partime. 53 ve 61 furyasına. Yoksa yönetimin havacılıktan anlamasi cok onemli degil. Başarı ortada. İmam Hatipli olmasi değil. İstanbulun kartal imam hatip elinde oyuncak olması derdim. Ensar vakfi umrumda olacak kadar değerli bir vakif değil. Eğitim öğretim kısmı hikaye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ak ~ 3 yıl önce
Bu ülkede 90 yıldır yapılmayan güzellikler 2002 den sonra yapılmaya başladı o dediğiniz bolumu biliyorum Allahın izni ile her şey güzel olur doların yukselmesinin sebebide Recep Tayyip Erdoğan beylede alakası yok dünya ekonomisinde doların etkisinden tüm ülkeler etkisini gordu çok şukurku kriz çıkmadı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sayın akkkk ~ 3 yıl önce
ülke içinde olanları herkes biliyor en basiti senin partinin iki yöneticisinin kavgası hersey ortada...... ama burada havacılıgı konusuyoruz...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000