26 Şubat 2009, Perşembe 13:27:35

AIRPORTHABER YAZDI, THY BAYRAKLARI YARIYA İNDİRDİ

Türk Hava Yolları, AirportHaber’in bayrak haberini ortaya çıkarmasının ardından harekete geçerek bayrakları yarıya indirdi.
  • THY Avrupa'da beşinci büyük hava yolu olarak görünüyor. Kaza nedeniyle belki bazı şeyler istenmeden bile olsa düşünülememiş. Böyle durumlarda ne yapılması gerektiğini belirten bir 'UYGULAMA PROGRAMI' yapıLması gerekir. Böylece bu tür yanlışlıklar yapılmamış olur.
  • Arkadaşlar hiç düşmeyecekmi uçak yani havada gidiyor bu araç karada değil belli bir koşullar yüzünden düşmüş olabilir bunun THY nı suçlamamamız lazım olur böyle şeyler o kadar basitmi kaç tonluk araç havada duruyor.
  • THY'den cok kim anlayabilir bu kazanin acisini? Kriz masasi kurulmus, herkes biryerlere kosuyor, o anda bayraklari indirmek oncelikli bir is degildir. Haber yazarken biraz kendinizi haber yaptiginiz insanlarin yerine koyun lutfen
  • arkadaşlar burası japonya değil kimse istifa etmez. şimdiye kadar istifa edeni duydunuzmu.?

Türk Hava Yolları’nın dün Amsterdam’da uçağının düşmesinin ardından yaşanan elim kazada 9 kişi hayatını kaybetmiş ve Hollanda mercilerinde bile bayraklar yarıya indirilmişti.

Fakat kazada kendi personel ve yolcusunu kaybeden Türk Hava Yolları, Genel Merkez binası girişindeki bayrakları yarıya indirmeyerek tepki toplamış ve AirportHaber bunu gündeme getirmişti.

AirportHaber’in olayı duyurmasının ardından harekete geçen yetkililer bayrakları hemen yarıya indirerek geç kalınmış bir görevi yerine getirdiler.

İşte THY Genel Müdürlük Binası önünden o görüntüler:

AirportHaber yazmadan önceki hali

THY Bayrak

THY Bayrak

AirportHaber yazdıktan sonraki hali

THY Bayrak

THY Bayrak

THY Bayrak

©AirportHaber.com

AIRPORTHABER YAZDI, THY BAYRAKLARI YARIYA İNDİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 9 yıl önce
THY Avrupa'da beşinci büyük hava yolu olarak görünüyor. Kaza nedeniyle belki bazı şeyler istenmeden bile olsa düşünülememiş. Böyle durumlarda ne yapılması gerektiğini belirten bir 'UYGULAMA PROGRAMI' yapıLması gerekir. Böylece bu tür yanlışlıklar yapılmamış olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar hiç düşmeyecekmi uçak yani havada gidiyor bu araç karada değil belli bir koşullar yüzünden düşmüş olabilir bunun THY nı suçlamamamız lazım olur böyle şeyler o kadar basitmi kaç tonluk araç havada duruyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
THY'den cok kim anlayabilir bu kazanin acisini? Kriz masasi kurulmus, herkes biryerlere kosuyor, o anda bayraklari indirmek oncelikli bir is degildir. Haber yazarken biraz kendinizi haber yaptiginiz insanlarin yerine koyun lutfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaşlar burası japonya değil kimse istifa etmez. şimdiye kadar istifa edeni duydunuzmu.?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000