17 Mart 2013, Pazar 10:05:05

AIRBUS THY'YE MİNNETTAR!

Türk Hava Yolları'nın (THY) siparişi Airbus'ta bayram havası yarattı...
  • burdaki yorumların bazıları travego sürerken 403 yadeden otobüs şöförleri gibi.. :) adam 737 iyi airbus kötü diyor ya :) araçlar düz yolda kullanılıyor kardeş merak etme sen :)) ne güldüm yaa :D
  • Badem kardeş, soykırım tasarısı sarkozinin"Türkiye'nin Paris Büyükelçisi Tahsin Burcuoğlu, "Bu çok yanlış bir karar. Bunun sorumlusu biz değiliz. Biz elimizden geleni yaptık" dedi. Burcuoğlu, "Türkiye'ye istişareler için çağrılacak mısınız" sorusuna da "Bu da seçeneklerden biri" yanıtını verdi. meclis kabul etti, sarkozi onayladı, anayasa mahkemesi geri çevirdi. bu önemli değil adam diyor ki, badem bendeki hıyar tuzla yada tuzlama...
  • tasarı ve airbus rumuzlu kişiye soruyorum sarkozy yasayı geçirttimi yoksa Türkiyenin baskıs sonucu gerimi çevrildi iyice bir oku haberleri ondan sonra yorum yap bademde sana kapak olsun :)
  • ne oldu bademler tasarı kabul edilirse fransız mallarını boykod edeceklerdi? sarcozy aslnan parçası tasarıyı geçirtti senin"one munit" ödül olarak 100 airbus aldı.

Şirketin THY'nin siparişiyle rakibi Boeing'i geçeceği yorumları yapılıyor. THY'nin Airbus'tan tek seferde 117 adetlik yeni uçak siparişi Avrupalılar'ı sevindirdi. Birçok Avrupa gazetesinde konu yer buldu.

Euro Bölgesi'nin uçak imalatçısı Airbus'ın 82'si kesin kalanı opsiyonlu olmak üzere toplam 117 adetlik sipariş nedeniyle 2012'de önde olan ABD'li Boeing'i geçeceği belirtildi. THY'nin bu alımı Türk sivil havacılık sektörünün de en yüksek siparişi olma özelliği taşıyor. 

AIRBUS THY'YE MİNNETTAR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

travego-0403 ~ 5 yıl önce
burdaki yorumların bazıları travego sürerken 403 yadeden otobüs şöförleri gibi.. :) adam 737 iyi airbus kötü diyor ya :) araçlar düz yolda kullanılıyor kardeş merak etme sen :)) ne güldüm yaa :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
meverik e cevap ~ 5 yıl önce
Badem kardeş, soykırım tasarısı sarkozinin"Türkiye'nin Paris Büyükelçisi Tahsin Burcuoğlu, "Bu çok yanlış bir karar. Bunun sorumlusu biz değiliz. Biz elimizden geleni yaptık" dedi. Burcuoğlu, "Türkiye'ye istişareler için çağrılacak mısınız" sorusuna da "Bu da seçeneklerden biri" yanıtını verdi. meclis kabul etti, sarkozi onayladı, anayasa mahkemesi geri çevirdi. bu önemli değil adam diyor ki, badem bendeki hıyar tuzla yada tuzlama...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
maverick ~ 5 yıl önce
tasarı ve airbus rumuzlu kişiye soruyorum sarkozy yasayı geçirttimi yoksa Türkiyenin baskıs sonucu gerimi çevrildi iyice bir oku haberleri ondan sonra yorum yap bademde sana kapak olsun :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tasarı ve airbus ~ 5 yıl önce
ne oldu bademler tasarı kabul edilirse fransız mallarını boykod edeceklerdi? sarcozy aslnan parçası tasarıyı geçirtti senin"one munit" ödül olarak 100 airbus aldı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000