09 Ağustos 2012, Perşembe 13:52:58

AIR BOSNA ORTAKLIĞI BİTTİ, İKİ İSİM THY'YE DÖNDÜ

Türk Hava Yolları tarafından Air Bosna yönetimine atanan iki isim ortaklığın bozulmasından sonra THY’Ye geri döndü. İşte o isimler ve yeni görevleri...
  • helel olsun ne bulunmaz hint kumaşıymışlar.Air Bosnaya giden uçakların boyanması , dizaynları , belgeleri kaça mal oluyor? Vatandaşa pul yokluğundan trafik cezasını seneler sonra gönderip insanlara kendisini savunmasını bile yaptırmayacaksın bu efendileri bizi aferim dünyaya iyi rezilettiniz, yetim hakkını güzel bir şekilde çar çur ettiniz diye ünvan vereceksiniz.Bu mubarek günlerde inanıyorumki Allahın adaleti mazlumların ahı ve beddualarıyerini bulur.
  • Çok mükemmel bir seçim olmuş. THY Teknik adına sevindim.
  • Bu arkadaşların maaşlarından, sebep oldukları zarar taksit taksit kesilecek mi acaba? THY mevzuatı buna müsait de hatırlatayım dedim...
  • Abi ne safsınız yaa? Zarar ettirdi diye işten mi atacaklar? Emsal olurdu vallaha..THY'yi de 1 milyar TL zarar sokan H ve T beyler de kapıya konurdu o zaman...Yani H-T beyler kendilerini düşünerek bu arkadaşları terfi ettirmişler..Çaktınız mı köfteyi?

THY’nin başarısız Air Bosna girişiminden sonra Türkiye’ye dönen Air Bosna Genel Müdürü Altan Büyükyılmaz’ın yeni adresi yine THY oldu.

Büyükyılmaz, THY Teknik A.Ş’de Ticaretten Sorumlu Genel Müdür yardımcılığı görevine atandı.

Ocak ayında Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığına atanan Fuat Oktay son olarak bu görevi yürütüyordu. Oktay’ın ayrılmasından bu yana bu pozisyon boş tutuluyordu.

Bu arada Air Bosna Genel Müdür Mali Yardımcısı Mustafa Aydın da Teknik A.Ş’de İştirakler Mali İşler Koordinatörlüğü görevine getirildi.

©Airporthaber.com

AIR BOSNA ORTAKLIĞI BİTTİ, İKİ İSİM THY'YE DÖNDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

fkurtulmus ~ 6 yıl önce
helel olsun ne bulunmaz hint kumaşıymışlar.Air Bosnaya giden uçakların boyanması , dizaynları , belgeleri kaça mal oluyor? Vatandaşa pul yokluğundan trafik cezasını seneler sonra gönderip insanlara kendisini savunmasını bile yaptırmayacaksın bu efendileri bizi aferim dünyaya iyi rezilettiniz, yetim hakkını güzel bir şekilde çar çur ettiniz diye ünvan vereceksiniz.Bu mubarek günlerde inanıyorumki Allahın adaleti mazlumların ahı ve beddualarıyerini bulur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknolog ~ 6 yıl önce
Çok mükemmel bir seçim olmuş. THY Teknik adına sevindim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TAKSİ(RA)T ~ 6 yıl önce
Bu arkadaşların maaşlarından, sebep oldukları zarar taksit taksit kesilecek mi acaba? THY mevzuatı buna müsait de hatırlatayım dedim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EMSAL ~ 6 yıl önce
Abi ne safsınız yaa? Zarar ettirdi diye işten mi atacaklar? Emsal olurdu vallaha..THY'yi de 1 milyar TL zarar sokan H ve T beyler de kapıya konurdu o zaman...Yani H-T beyler kendilerini düşünerek bu arkadaşları terfi ettirmişler..Çaktınız mı köfteyi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000