27 Kasım 2009, Cuma 10:55:50

AHSEN PASS BİLET İSTEDİ THY VERMEDİ...

Ahsen yengenin skandallarına bir yenisi daha eklendi...
  • allah gözünüzü doyursun .ne zaman devletini vatanını saçı bitmemiş yetimi düşünecek siniz hep bana hep bana .hamdolsun müslümansınız .ben hakkımı helal etmiyoruuuuuum.
  • singapur müdürü de alınıp kanadaya pazarlama müdürü yapılmış, iş bilenin galiba
  • ne biçim insanlarsınız haram olsun o müdür de kimmiş benim vergilerimle kurulan devlet şirketi adına ne hakla bedava bilet verir verirse cebinden versin unakıtanlar toprak doyursun gözlerinizi bu devran bir gün dönecek o zaman göreceğiz bu millet sana daha ne vercek soyunuzu sopunuzu garanti altına aldınız allah doyursun gözünüzü menfaatçi din sömürücüleri benim de mevlam dedi ki sıkın dişinizi 2011 de kurtaracam bunlardan sizi bizi kimler yönetiyor duy yarabbi yardım sesimizi
  • Asil sorun evet personeldedir. kontrol etmeden Ahsen Hanim ucaga bindirilmistir. herkes dogru ucaga yonlendirilirken, hanimefendiye sira gelince neden yanlis yapilmistir? Cevap: herkesin eli ayagina dolasmis ve basireti baglanmistir da ondan.. Herkeste (tahmin edebiliyorum) bir panik havasi hakim olmus olabilir ve herkes bu isi birbirine yikmis olabilir. Peki neden boyle atmosfer olusmus olabilir? Onu hic dusundunuz mu? bence asil dusunulmesi gereken kisim burasi.

Yanlış uçağa Binen Ahsen Unakıtan’ın intikamı acı oldu. Bayram tatili için tüm hazırlıklarını yapan Ahsen hanım, geçtiğimiz günlerde İstanbul’dan Atatürk Hava Limanı VIP salonuna geldi.

Burada personelin güleryüzlü tavrıyla karşılanan Ahsen Hanım, çıkacağı Kıbrıs yolculuğu için herşey hazırdı. Ankara uçağıyla KKTC’ye gitmeye hazırlanan Ahsen Unakıtan, sabah saat 07.30′da uçağa davet edildi. Keyifli fakat bir o kadar da kısa süren yolculuğun ardından indiği alanda yine VIP personeli tarafından karşılanan Ahsen Hanım, gördüğü ilk karşılama görevlisine “Güzelim sen buraya mı tayin edildin, daha geçenlerde beni Ankara’dan uğurlamıştın” diye takılınca acı gerçek ortaya çıktı.

VIP görevlisi genç kadının:

-Hayır efendim, ben yine Ankara’dayım demesi üzerine Ahsen hanım yanlış uçakla yanlış bir yere, Lefkoşa yerine Ankara’ya indiğini anladı.

VIP salonuna geçen Ahsen Unakıtan burada Hava Meydanı yöneticileri ile THY yetkililerine fırça atmayı ihmal etmedi.

KOTİL'İ YANINA ÇAĞIRDI

Hatanın telafi edilmesi için THY yetkililerinin Ahsen hanıma dil dökmesi fayda etmedi. Ahsen Unakıtan VIP personelinin şaşkın bakışları arasında THY Genel Müdürü Temel Kotili telefonla arayarak yüksek sesle fırça atmaya devam etti. İddiaya göre, İstanbul’da bulunan Kotil, ilk uçağa atlayıp Ankara’ya geldi.

Kotil ile Ahsen Unatıkan arasındaki konuşmalara tanık olanlar skandal sözleri duyunca küçük hayretlerini gizleyemedi.

Kotil, söz konusu yanlışlığın telafi edilmesi için özür üstüne özür dilerken Ahsen Hanım “Bunu bir tek şartla affedebilirim, hayatım boyunca kullanabileceğim bir Pass Bilet (Ücretsiz seyahat bileti) verin tatlıya bağlayalım” der. Kotil, bu talebi kabul ederken Ahsen Hanım’dan ikinci bir talep daha gelir “Ha bu arada Kemal’e de vermezseniz adil olmaz, bir pass bilet onun da hakkı” diyerek sözünü noktalar.

Ankara’ya gelecek yolcu uçağı ile KKTC’ye gidecek Ankara adlı yolcu uçağının karışıklığının kurbanı olan Ahsen Unakıtan, hatanın telafisini Kâr’a çevirmenin mutluluğunu yaşarken, THY Genel Müdürü Kotil, aynı gün öğleden sonra İstanbul’a döner.

SKY Türk

AirportHaber’in notu:

Haberle ilgili ulaştığımız Türk Hava Yolları yetkilileri, söz konusu haberi bazı bölümleri hariç doğruladı. THY yetkilisi, Maliye eski Bakanı Kemal Unakıtan’ın eşi Ahsen Unakıtan’ın Kıbrıs yerine Ankara uçağına binerek Esenboğa Havaalanı’na indiğini ancak Unakıtan’ın ‘ömür boyu pass (bedava) bilet talebine rağmen şirketin böyle bir uygulamasının olmadığını ve böyle bir vaadde bulunmadıklarını kaydetti.

AHSEN PASS BİLET İSTEDİ THY VERMEDİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (83)

Misafir ~ 8 yıl önce
allah gözünüzü doyursun .ne zaman devletini vatanını saçı bitmemiş yetimi düşünecek siniz hep bana hep bana .hamdolsun müslümansınız .ben hakkımı helal etmiyoruuuuuum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
singapur müdürü de alınıp kanadaya pazarlama müdürü yapılmış, iş bilenin galiba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ne biçim insanlarsınız haram olsun o müdür de kimmiş benim vergilerimle kurulan devlet şirketi adına ne hakla bedava bilet verir verirse cebinden versin unakıtanlar toprak doyursun gözlerinizi bu devran bir gün dönecek o zaman göreceğiz bu millet sana daha ne vercek soyunuzu sopunuzu garanti altına aldınız allah doyursun gözünüzü menfaatçi din sömürücüleri benim de mevlam dedi ki sıkın dişinizi 2011 de kurtaracam bunlardan sizi bizi kimler yönetiyor duy yarabbi yardım sesimizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Asil sorun evet personeldedir. kontrol etmeden Ahsen Hanim ucaga bindirilmistir. herkes dogru ucaga yonlendirilirken, hanimefendiye sira gelince neden yanlis yapilmistir? Cevap: herkesin eli ayagina dolasmis ve basireti baglanmistir da ondan.. Herkeste (tahmin edebiliyorum) bir panik havasi hakim olmus olabilir ve herkes bu isi birbirine yikmis olabilir. Peki neden boyle atmosfer olusmus olabilir? Onu hic dusundunuz mu? bence asil dusunulmesi gereken kisim burasi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000