09 Ocak 2017, Pazartesi 16:12:51

AHL'de seferler 24:00'e kadar durduruldu

Atatürk Havalimanı'nda iç hat seferleri bu gece saat 24:00'e kadar iptal edildi
  • Arkadasım sen neyin kafasını yasıyorsun...!!! Biz de ucakta yada havalimanında bekliyoruz saatlerce böyle durumlarda kabin kokpit ekibi olarak... Birak da otelde yatalım... Ayrıca Thy nin sefleri yeteri kadar var. Ben kabinde amir olrak zaten görevimi icra ediyorum.. Hemen yine yorumu güzelce anlamadan saldır...sorun bu işte!!!
  • Daha camının önünde ki karı temizleyemeyenler klavye başında sıcak evinde boş muhabbetle dhmi ye thy ve birçok emek harcayan insana laf ediyor. Ne iş yaparsın diye baksan adama sadece lak lak yapar kahvehanelerde, hükümet devirip tekrar ülke kurarlar ..... Biraz profesyonellere bırakın şu işi. Ne beğenmediğiniz ülkemiz varmış! Türkiyeyi beğenmeyen gitsin bu diyarlardan . Biz bize yeteriz !!!!
  • Washington da beklemedeyiz cok sukur ucak 11 saat rotarla kalkmış. Bu hava sartlarında niye herkes birbirine saldırıyor anlayamıyorum.. Tam aksine kenetlenmeliyiz... THY keyfi olarak o kadar yolcuyu konaklatsın otellerde akıllara zarar paralar söz konusu...en başta sebeb hava sartları. kimse cılgın degil ki!!! riski alsın... Operasyon böyle durumlarda illaki aksayacak. personel olarak en buyuk görev bize düşüyor...herkese kolay gelsin...
  • Thy çok meraklıydı uçakşatı iptal edip yolcuları otelde ağırlamaya

Atatürk Havalimanı'nda iç hat seferleri bu gece saat 24:00'e kadar iptal edildi

İç hat çıkış ve varışlı tüm seferlerin bu gece 24:00'e kadar durdurulduğu açıklandı. Twitter'dan açıklama yapan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi olumsuz hava koşullarına vurgu yaptı.

THY de sosyal medya hesaplarından konu ile ilgili bilgilendirme yaptı. THY'den yapılan açıklamada yoğun kar yağışı ve görüş mesafesindeki kısıtlamalar nedeniyle 18.00'a kadar tüm seferleri, iç hat çıkış ve varışlı seferlerin ise 24.00'a kadar durdurulduğu belirtildi.

AHL'de seferler 24:00'e kadar durduruldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (75)

yagcıya ~ 2 yıl önce
Arkadasım sen neyin kafasını yasıyorsun...!!! Biz de ucakta yada havalimanında bekliyoruz saatlerce böyle durumlarda kabin kokpit ekibi olarak... Birak da otelde yatalım... Ayrıca Thy nin sefleri yeteri kadar var. Ben kabinde amir olrak zaten görevimi icra ediyorum.. Hemen yine yorumu güzelce anlamadan saldır...sorun bu işte!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boş beyinler ~ 2 yıl önce
Daha camının önünde ki karı temizleyemeyenler klavye başında sıcak evinde boş muhabbetle dhmi ye thy ve birçok emek harcayan insana laf ediyor. Ne iş yaparsın diye baksan adama sadece lak lak yapar kahvehanelerde, hükümet devirip tekrar ülke kurarlar ..... Biraz profesyonellere bırakın şu işi. Ne beğenmediğiniz ülkemiz varmış! Türkiyeyi beğenmeyen gitsin bu diyarlardan . Biz bize yeteriz !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Washington ~ 2 yıl önce
Washington da beklemedeyiz cok sukur ucak 11 saat rotarla kalkmış. Bu hava sartlarında niye herkes birbirine saldırıyor anlayamıyorum.. Tam aksine kenetlenmeliyiz... THY keyfi olarak o kadar yolcuyu konaklatsın otellerde akıllara zarar paralar söz konusu...en başta sebeb hava sartları. kimse cılgın degil ki!!! riski alsın... Operasyon böyle durumlarda illaki aksayacak. personel olarak en buyuk görev bize düşüyor...herkese kolay gelsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yagci ~ 2 yıl önce
sen o sicakta iturupta insanlari 20 saat calistitip ne pazar ne tatil ne de gece mesaisi ödeyenlere söyle. sen galiba seflik bekliyorsun. thy den havacilik sektörü ancak nasil organize olunamaz o ögrenilir. sen böyle fedakarlik yap uyuma havalimaninda yat sonra tasarruf tedbiri isten cikarsinlar gerci sen amerikadasin orasi zarar eder ama turkiyeden ve almanyadan cikarirlar tasarrufu.
Heee ~ 2 yıl önce
Thy çok meraklıydı uçakşatı iptal edip yolcuları otelde ağırlamaya

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000