28 Aralık 2009, Pazartesi 14:33:14

AHL'DE RÜZGAR UÇAĞI SAVURDU

Atatürk Havalimanı’nda lodos şiddetini artırdı, uçaklar zor anlar yaşadı. Rüzgar nedeniyle bir THY uçağı pisti pas geçti, aprondaki MD tipi uçak yan döndü.
  • isim veriyor diye laf atmışsın ii güzelde o imi bende tanırım azda olsa eğer o kişi ise bunu yazan oda baba parasıyla pilot olanlar die yazmış ve devam etmiş oda kimseyi bu şekilde sınıflandırmayacak... onunda hava kuvvatlerinden ne zaman aytrıldığını biliyoruz sivilden çıkmış bir arkadaş kadar uçuşu vardı... bence zaten bu cvb ı yazanda z.y dir uzakdoğudan bassedende...
  • YAVRUM BEN SANA F/O OLAMAZSIN DEMEDİM. ADAM OLAMAZSIN DEDİM.
  • Arkadaslar bu laf cok guzeldi. Artık Edi-Büdü ye uçak bile birseylerr anlatmaya çalışıyor. Bua rada bu ucaklardan bizim kalan paramızı alabilirmiyiz acaba?
  • İsim vermeyi ve insanları karalamayı kendi adını gizleyerek erkeklik zanneden sahsına münhasır vatandas,söylermisin o adını verdigin zat neymis ? peki sen nesin bir anlat da herkesin bildigi ama hic kimsenin bilmedigini bizde burda ögrenelim ..sorması ayıpdır ama bu adını lekelercesine verdigin kisi sana gecmiste ne yaptı ne iyiligi dokunduda kuyruguna basılmıs kedi gibi burdan adını gizleyerek aklınca insanları kücümseme egon ile yazıyorsun ? peki madem bu sahıs cok kötüde acaba sen cokmu iyisin ? adını sende zikret seninde ne halt oldugunu eger yuregin varsa o kisi burdan anlatsın olmaz mı ? beyler sonucta önce kendimize bakalım sonra baskalarını lekelemeye calısalım..bu isler bilek ve yurek ister anladın mı ? yürek....

Atatürk Havalimanı’da öğlen saatlerinde lodos etkisini artırdı. Rüzgarın şiddeti 25 knot’a kadar çıktı. Yaklaşma sırasında bazı uçaklar Beykoz üzerinde türbülanslı hava ile karşılaştı.

Beykoz’daki türbülanslı hava yüzünden uçaklar B.Çekmece yönünde bekletildi. Uçaklar havada tur atarak iniş için sıraya girdi. Bir THY uçağı pisti pas geçti.

Apronda park halinde bulunan TC-TUA kuyruk tescilli MD-82 tipi uçak ise rüzgar nedeniyle 15 derece yan döndü. Uçak pusback aracıyla eski konumuna getirildi. Rüzgar saat 14.00 itibariyle etkisini azalttı.

AHL'DE RÜZGAR UÇAĞI SAVURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Misafir ~ 8 yıl önce
isim veriyor diye laf atmışsın ii güzelde o imi bende tanırım azda olsa eğer o kişi ise bunu yazan oda baba parasıyla pilot olanlar die yazmış ve devam etmiş oda kimseyi bu şekilde sınıflandırmayacak... onunda hava kuvvatlerinden ne zaman aytrıldığını biliyoruz sivilden çıkmış bir arkadaş kadar uçuşu vardı... bence zaten bu cvb ı yazanda z.y dir uzakdoğudan bassedende...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
YAVRUM BEN SANA F/O OLAMAZSIN DEMEDİM. ADAM OLAMAZSIN DEDİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaslar bu laf cok guzeldi. Artık Edi-Büdü ye uçak bile birseylerr anlatmaya çalışıyor. Bua rada bu ucaklardan bizim kalan paramızı alabilirmiyiz acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
İsim vermeyi ve insanları karalamayı kendi adını gizleyerek erkeklik zanneden sahsına münhasır vatandas,söylermisin o adını verdigin zat neymis ? peki sen nesin bir anlat da herkesin bildigi ama hic kimsenin bilmedigini bizde burda ögrenelim ..sorması ayıpdır ama bu adını lekelercesine verdigin kisi sana gecmiste ne yaptı ne iyiligi dokunduda kuyruguna basılmıs kedi gibi burdan adını gizleyerek aklınca insanları kücümseme egon ile yazıyorsun ? peki madem bu sahıs cok kötüde acaba sen cokmu iyisin ? adını sende zikret seninde ne halt oldugunu eger yuregin varsa o kisi burdan anlatsın olmaz mı ? beyler sonucta önce kendimize bakalım sonra baskalarını lekelemeye calısalım..bu isler bilek ve yurek ister anladın mı ? yürek....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000