22 Haziran 2011, Çarşamba 07:50:14

AHL'DE NİHAT DOĞAN ÇILGINLIĞI!

Nihat Doğan'ı karşılamak için Atatürk Havalimanı'na gelen hayranları, ünlü sanatçıyı omuzlara aldı...
  • Ya bu kadar insan eğer oraya para ile tutulmadan ve gönülden gittiler ise bizim bu tip milletimizi hayret ya diyerek alkışlamak istiyorum.
  • para için gelmişti tabii ki de oradakiler. bu adamı kendi aşireti, aşiretten attı. bizim böyle akrabamız yok dedi. kim sever ki...
  • Allah, cümlemize akıl, fikir, ahlak ve sağduyu ihsan etsin. HE
  • YAZIKLAR OLSUN. BU ÜLKENİN SAĞ DUYULU İNSANLARI NE YAPMAMIZ LAZIM DİYE DÜŞÜNME ZAMANI GEÇTİ İCRAAT LAZIM. BU ÜLKE ÇAPULCULARI OMUZLARA ALACAK VE ONLARA BIRAKILACAK KADAR KOLAY KURULMADI VE TERK EDİLEMEZ.BU BİLİNÇLE HAREKET EDELİM LÜTFEN. %26'LARLA AVUNMAYALIM.GERÇEKLERİ GÖRELİM.LÜTFEN
Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasını ikinci olarak tamamlayan Nihat Doğan, akşam saatlerinde yurda döndü. Nihat Doğan'ı karşılamak için Atatürk Havalimanı'na gelen hayranları, ünlü sanatçıyı omuzlara aldı.

Türk Hava Yolları'na (THY) ait bir uçakla Kıbrıs'ın Ercan Havalimanı'ndan İstanbul'a gelen ünlü şarkıcı Nihat Doğan, kendisine gösterilen ilgiden dolayı zor anlar yaşadı. Nihat Doğan'ın hayranları, yarışma içerisinde Nihat Doğan ile kavga eden Pascal Nouma aleyhinde sloganlar atarken, polis ekipleri tepkiden rahatsız olan yolcuların şikayetlerini Nihat Doğan'a iletti. Doğan da hayranlarını sakin olmaları konusunda uyardı. 
 
Nihat Doğan'ı karşılamaya gelen hayranları, ünlü şarkıcıyı omuzlara alarak kendisine sevgi gösterisinde bulunurken, Doğan ise bu sevgi seli içerisinde gözyaşlarına hakim olamadı ve üzerindeki Türkiye A Milli Futbol Takımı formasını çıkartarak öptü.  
 
Atatürk Havalimanı çıkışında gazetecilere açıklamalarda bulunan Nihat Doğan, "Ülkeme, milletime ve insanlarıma kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Biz söylemiştik, bu ülke insanları şampiyonları unutur ama kahramanları unutmaz. Sağ olsunlar bizi unutmadılar. Bizi destekleyen, bizim için dualar eden, desteklerini veren herkese teşekkür ediyorum. Bu sevgiyi layık gören Rabbime de şükürler olsun" dedi.  
 
Nihat Doğan, daha sonra davul zurna eşliğinde üstü açık bir arabanın üzerine çıkarak hayranlarını selamladı ve havalimanından ayrıldı. 
AHL'DE NİHAT DOĞAN ÇILGINLIĞI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ya bu kadar insan eğer oraya para ile tutulmadan ve gönülden gittiler ise bizim bu tip milletimizi hayret ya diyerek alkışlamak istiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
para için gelmişti tabii ki de oradakiler. bu adamı kendi aşireti, aşiretten attı. bizim böyle akrabamız yok dedi. kim sever ki...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Allah, cümlemize akıl, fikir, ahlak ve sağduyu ihsan etsin. HE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
YAZIKLAR OLSUN. BU ÜLKENİN SAĞ DUYULU İNSANLARI NE YAPMAMIZ LAZIM DİYE DÜŞÜNME ZAMANI GEÇTİ İCRAAT LAZIM. BU ÜLKE ÇAPULCULARI OMUZLARA ALACAK VE ONLARA BIRAKILACAK KADAR KOLAY KURULMADI VE TERK EDİLEMEZ.BU BİLİNÇLE HAREKET EDELİM LÜTFEN. %26'LARLA AVUNMAYALIM.GERÇEKLERİ GÖRELİM.LÜTFEN

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000