26 Ocak 2013, Cumartesi 12:36:32

AHL'DE KÖRÜK ŞOKU!

Türk Hava Yolları'nın Dubai-İstanbul seferini yapan uçağı, Atatürk Havalimanı'nda yolcularını indirdiği sırada körük çöktü.
  • ya bakımı yapılmamıştır yada olması gerektiği gibi yapılmamıştır ama bizim ülkede birde takdiri ilahi şıkkı varki bugün 8 işçiye daha mezar oldu !
  • Çok büyük geçmiş olsun.
  • Bu haberde baktığınız zaman TGS'yi suçlayan bi konu yok nedenese TGS çalışanları otomatik olarak savunmaya geçmişler, sizlere bi suçunuz var diyen yok ki ;) sizler işinizi iyi yapmış olsaydınız direkt olarak savunmaya geçmezdiniz bu da şunu gösterir sürekli bi açığınız var ve bunu kapatmak için sizinle ilgili olmayan olaylarda dahi hemen savunmaya geçiyorsunuz. Olaya bakacak olunursa ortada bi teknik sorun var gibi gözüküyor AHL de TAV,THY gibi kurumsal şirketlerde bakımlar kayıtlar v.s. bunların hiç biri zamanını geçirmeden yaparlar bilmeyenlere bilgidir. Son olarak ta burada herkes alabildiğine konuşuyor bilgisi olsa da olmasa da "Biliyorsan konuş ALİM sansınlar bilmiyorsan sus ADAM sansınlar !!!"
  • hani birileri böyle yazınca mutlu oluyor ya , bende onları mutlu ediyim. ŞOK HABERRRR " THY SERVİS ARACININ DURDUĞU YERDE LASTİĞİ İNMİŞ, İŞTE BÖYLE FOSSCULAR POSSCULARR İŞİ BİLMİYORLAR falan filan ... " diye bir haberin altına minimum 50 yorum yazılır. Arkadaşlar birçok habere sadece geçmiş olsun yada duruma göre geçmiş olsun cana gelecğine mala gelsin, yazmak yerine bu kadar insanı güldüren yorumlar yapılıyor.Dert nedir ?

İlginç olay bu sabah Atatürk Havalimanı'nda yaşandı. Dubai-İstanbul seferini yapan TC-JJM kuyruk tescilli Boeing 777 tipi uçak, seferin sonunda yolcularını indirmek için 219 numaralı körüğe yanaştı.

Yolcuların terminale geçmek için kullandığı körük uçağa yaklaştı ve yolcular inmeye başladı. Bu sırada aniden körük aşağı kaydı. Yolcular bu sırada büyük korku yaşadı. Neyse ki körük bir miktar düştükten sonra olduğu yerde kaldı.


İşte çöken 219 numaralı körük:

©AirportHaber

AHL'DE KÖRÜK ŞOKU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

sorumluluk ! ~ 5 yıl önce
ya bakımı yapılmamıştır yada olması gerektiği gibi yapılmamıştır ama bizim ülkede birde takdiri ilahi şıkkı varki bugün 8 işçiye daha mezar oldu !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaza ~ 5 yıl önce
Çok büyük geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 5 yıl önce
Bu haberde baktığınız zaman TGS'yi suçlayan bi konu yok nedenese TGS çalışanları otomatik olarak savunmaya geçmişler, sizlere bi suçunuz var diyen yok ki ;) sizler işinizi iyi yapmış olsaydınız direkt olarak savunmaya geçmezdiniz bu da şunu gösterir sürekli bi açığınız var ve bunu kapatmak için sizinle ilgili olmayan olaylarda dahi hemen savunmaya geçiyorsunuz. Olaya bakacak olunursa ortada bi teknik sorun var gibi gözüküyor AHL de TAV,THY gibi kurumsal şirketlerde bakımlar kayıtlar v.s. bunların hiç biri zamanını geçirmeden yaparlar bilmeyenlere bilgidir. Son olarak ta burada herkes alabildiğine konuşuyor bilgisi olsa da olmasa da "Biliyorsan konuş ALİM sansınlar bilmiyorsan sus ADAM sansınlar !!!"

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 5 yıl önce
TGS çalışanları habere karşı değil yapılan yorumlara karşı yorum yapmış..Cahil cahil sırf laf olsun diye konuşan zihniyetler körük yanaştırma bakım ve kontrolununde TGS olduğunu sandığı için..Eğer dikkat etseydiniz fark ederdiniz..Dediğiniz gibi Biliyorsan konuş ALİM sansınlar bilmiyorsan sus ADAM sansınlar !!!"
mutluluk.. ~ 5 yıl önce
hani birileri böyle yazınca mutlu oluyor ya , bende onları mutlu ediyim. ŞOK HABERRRR " THY SERVİS ARACININ DURDUĞU YERDE LASTİĞİ İNMİŞ, İŞTE BÖYLE FOSSCULAR POSSCULARR İŞİ BİLMİYORLAR falan filan ... " diye bir haberin altına minimum 50 yorum yazılır. Arkadaşlar birçok habere sadece geçmiş olsun yada duruma göre geçmiş olsun cana gelecğine mala gelsin, yazmak yerine bu kadar insanı güldüren yorumlar yapılıyor.Dert nedir ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000