07 Ağustos 2014, Perşembe 16:06:20

AHL'DE HAVA TRAFİĞİ FELÇ... UÇAKLAR İNEMİYOR!

Atatürk Havalimanı'nda yağmur ve fırtına etkili olmaya başladı.
  • Sapanca uçağı 3 yıl önce A.J de uçan 737 idi.
  • Allah hepinize kolaylık versin . Rotanız orajsız ve inişiniz hamlesiz rüzgarla olsun. Bileğinize kuvvet
  • Thy uzman o 3000 lira alan arkadaş kpss den ilk 20 ye girmiş yerleşmiş sende al o sıralamayı sende yat bana göre çalışılacak zamanda yatmıyorlar fakat iş olmayınca mecbur yatışdalar ama iş aksamıyor
  • Allah, THY Çağrı Merkezi çalışanlarının yanında olsun.

Atatürk Havalimanı'nda olumsuz hava koşulları ulaşımı aksatmaya başladı. Uçaklar dakikalarca havada tur atmak zorunda kalırken bazı uçaklar yakıt kritiğine girdi.

Hava trafik kontrolörleri hava trafiğini yönetebilmek için yoğun çaba gösterirken bazı uçaklar Çorlu Havalimanı'na yönlendirildi. Uçakların yaklaşma hattında yoğun oraj bulutları olduğu belirtilirken uçakların elektrik yüklü CB bulutlarına girmemek için büyük çaba gösterdiği kaydedildi.

Uçakların kalkışlarında da sıkıntılar yaşanıyor. Onlarca uçak kalkış için bekliyor. Şu anda çok sayıda uçak İstanbul üzerinde tur atıyor. Bazı uçuşlar Çorlu, Bursa, İzmir ve Ankara'ya yönlendiriliyor.

Bu arada TC-JJS kuyruk tescilli Houston-İstanbul seferini yapan Boeing 777 tipi THY uçağı, dakikalarca havada tur attı ve üçüncü denemesinden sonra Atatürk Havalimanı'na inebildi.

16.25: Atatürk Havalimanı'nda saat 16.20 itibariyle görüş tamamen kapandı. Bütün uçaklar başka havaalanlarına yönlendiriliyor.

Atatürk Havalimanı'nda yolculara yönelik anonslarda bütün uçakların gecikmeli olacağı duyurusu yapılıyor.

16:45

Atatürk Havalimanı'nda bir anda bastıran fırtına ve yağışlı hava sonrası durum normale dönmeye başladı. Bir ara tamamen kapanan havalimanında uçakların iniş ve kalkışları gerçekleştirilmeye başlandı. 
AHL'DE HAVA TRAFİĞİ FELÇ... UÇAKLAR İNEMİYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Makyaj ~ 4 yıl önce
Sapanca uçağı 3 yıl önce A.J de uçan 737 idi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçuş ~ 4 yıl önce
Allah hepinize kolaylık versin . Rotanız orajsız ve inişiniz hamlesiz rüzgarla olsun. Bileğinize kuvvet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
;-) ~ 4 yıl önce
Thy uzman o 3000 lira alan arkadaş kpss den ilk 20 ye girmiş yerleşmiş sende al o sıralamayı sende yat bana göre çalışılacak zamanda yatmıyorlar fakat iş olmayınca mecbur yatışdalar ama iş aksamıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY Uzman ~ 4 yıl önce
Allah, THY Çağrı Merkezi çalışanlarının yanında olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000