12 Temmuz 2010, Pazartesi 08:08:02

AHL'de Galatasaray krizi

Hollanda’ya giden Galatarasay Futbol Klübü'nün antremanda kullanacağı topları şişik olunca havaalaanı görevlisi tarafından uçağa alınmadı.
  • kural kuraldir!!!.yönetici kesin GS lidir..
  • Orada dediği, Baseball topu falan gibi, indirilemeyen, üretiminde şişirilen toplar......
  • SHGMlüğü bu haberi bir ihbar olarak değerlendirecek mi merak ediyorum. Kendilerinin onayladığı OM ve GOM'da ne yazıyor acaba? Sayın Sezgin'e takım kadrosunu şöyle yap dememiş görevli, bu bizim kurallarımıza uymuyor demiş. Bilmem nüans anlaşıldı mı? Kabin basıncı düşüp toplar havada patlamaya başlasaydı sayın Sezginin altını kim temizleyecekti acaba?
  • SİZ MERAK ETMEYİN THY ONLARIN HAVASINI İNDİREMEDİ AMA FENERBAHÇE HAVALARINI SONUNA KADAR İNDİRECEK HERZAMAN OLDUGU GİBİ
Aslan’ın Hollanda kampı olaylı başladı

Kafile Atatürk Havalimanı’na geldiğinde, THY’de Supervisor olarak çalışan görevlilerden, “Bu topları uçağa alamayız. Uluslararası Havayolu Kuralları’na göre topları şişik halde götüremezsiniz” dedi. Futbol AŞ Genel Müdürü Sezgin buna tepki gösterip, “Bu kadar topu indirirsek, uçağı kaçırırız” deyince, Supervisor de “O zaman topları bırakın” cevabını verdi. İyice çileden çıkan Sezgin, “Topları burada bırakırsak, Hollanda’da nasıl çalışacağız. 40 yıldır seyahat ediyorum, hep böyle uçuyoruz” diye sesini yükseltti. Görevli hanım da “40 yıldır uçabilirsiniz, ama artık uçamazsınız” diye noktayı koydu.

Sezgin bunun üzerine THY müdürlerinden birisini arayıp konuştu. Müdürün izin vermesinden sonra toplar uçağa alındı. Görevlinin ismini bir kağıda yazan Sezgin görevlinin bu tutumunu şikayet edeceğini söyledi.
AHL'de Galatasaray krizi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 8 yıl önce
kural kuraldir!!!.yönetici kesin GS lidir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Orada dediği, Baseball topu falan gibi, indirilemeyen, üretiminde şişirilen toplar......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SHGMlüğü bu haberi bir ihbar olarak değerlendirecek mi merak ediyorum. Kendilerinin onayladığı OM ve GOM'da ne yazıyor acaba? Sayın Sezgin'e takım kadrosunu şöyle yap dememiş görevli, bu bizim kurallarımıza uymuyor demiş. Bilmem nüans anlaşıldı mı? Kabin basıncı düşüp toplar havada patlamaya başlasaydı sayın Sezginin altını kim temizleyecekti acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SİZ MERAK ETMEYİN THY ONLARIN HAVASINI İNDİREMEDİ AMA FENERBAHÇE HAVALARINI SONUNA KADAR İNDİRECEK HERZAMAN OLDUGU GİBİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000