04 Eylül 2008, Perşembe 11:18:22

AHL APRONUNDA GÖRÜNMEZ KAZA

Atatürk Havalimanı apronunda bu sabah görünmez bir kaza yaşandı. Hızını alamayan THY şoförü traktörüyle neredeyse kuleye çarpıyordu.
  • arkadaslar hız limiti zaten 25 ve o traktörlerde 25 i gecfemiyor zaten vede o traktorun frenleri tutmadıı sizce arkaddasın ehlıyetınınımı almak lazım yoksa turkish tekniğimi yargılamak lazım?
  • kaza gelıyorum demez we bı anda gelır suruculerı acele acele dıye sıkıstırırlarsa olcagı budur
  • ya lütfen böle saçma konulara girmeyin, apron hı
  • Gorunmez kaza da degil resmen gorunur kaza. Bu kadar mi sorumsuzluk olur? Cok merak ediyorum; bu araca iliskin gerekli egitimi alan bir kisi boyle bir sey nasil yapar?

Atatürk Havalimanı apronunda  bu sabah 9.00 sıralarında yolcu bagajlarını taşıyan traktörlerden biri hız limitini geçince görünmez kaza da kaçınılmaz oldu. Kontrol kulesinin olduğu bölgedeki viraja hızlı şekilde giren traktör, kuleye birkaç metre kala ancak durdurabildi. Görünmez kaza sonrası bir başka traktör yardımıyla araç bulunduğu yerden çıkarıldı. Kazada küçük çaplı hasar oluştu.

Apronda araçlar için hız limiti saatte 25 km/h olmasına karşın zaman zaman hız limitini aşan sürücüler bu tür kazalara neden olabiliyor.

THY - Traktör

THY - Traktör

THY - Traktör

THY - Traktör

AHL APRONUNDA GÖRÜNMEZ KAZA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

la-er ~ 10 yıl önce
arkadaslar hız limiti zaten 25 ve o traktörlerde 25 i gecfemiyor zaten vede o traktorun frenleri tutmadıı sizce arkaddasın ehlıyetınınımı almak lazım yoksa turkish tekniğimi yargılamak lazım?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
kaza gelıyorum demez we bı anda gelır suruculerı acele acele dıye sıkıstırırlarsa olcagı budur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bilmeden konuşmayın ~ 10 yıl önce
ya lütfen böle saçma konulara girmeyin, apron hı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Air ~ 10 yıl önce
Gorunmez kaza da degil resmen gorunur kaza. Bu kadar mi sorumsuzluk olur? Cok merak ediyorum; bu araca iliskin gerekli egitimi alan bir kisi boyle bir sey nasil yapar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000