30 Nisan 2016, Cumartesi 12:18:59

AHL apronuna köpek girdi

Atatürk Havalimanı'na giren köpek hava trafiğini alt üst etti.
  • özgürlük böyle birşey işte, her istediğini yapan bir köpek...
  • bu köpeklerden adam olmaz
  • Yorum ( ! ) yapan zavallı. Sen ne kadar terbiyesiz bir insansın. Ne demek " Asker kökenlidir " Senin ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu veya yazdıklarınla beynin arasında bir ilişki var mı? Asker dediğin şanlı ordu senin daha sülalende kimse yokken Afyon'da, Sakarya'da destanlar yazıyordu. Çanakkale'de yatan 15 yaşındaki çocuk daha gençliğe adım atmadan senin gibi dangalaklar bu topraklarda rahat yaşasın diye şehit oldu; ama düşmana geçit vermedi. Terörist vatan hainleri, dinci yobazlar bu ülkeyi bölmeye çalışırken, 20-35 yaşları arasındaki askerler çocuklarını göremeden şehit oldular. Daha fazla yazmak istemiyorum. Ama ben Türk Ordusu'nun koruduğu bu topraklarda, bütün sıkıntı ve yobazlıklara rağmen yaşamaktan memnunum. Ordumla da gurur duyuyorum. Bir daha yazmadan önce düşün...yapabiliyorsan tabii.
  • One minute... One minute,,,, veya van minit

Atatürk Havalimanı apronuna giren köpek nedeniyle bazı uçakların pisti pas geçtiği öğrenildi.

Bu sabah aprona giren köpekleri yaklaşmada gören Türk Hava Yolları'na ait 4 uçağın kokpit ekibi, pisti pas geçerek havalimanı etrafında tur attı.

Köpeklerin pistten çıkarılmasının ardından tekrar iniş deneyen uçakların sorunsuz olarak Atatürk Havalimanı'na indiği öğrenildi.

©AirportHaber

AHL apronuna köpek girdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

özgür ~ 2 yıl önce
özgürlük böyle birşey işte, her istediğini yapan bir köpek...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
olmaz ~ 2 yıl önce
bu köpeklerden adam olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B-52 ~ 2 yıl önce
Yorum ( ! ) yapan zavallı. Sen ne kadar terbiyesiz bir insansın. Ne demek " Asker kökenlidir " Senin ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu veya yazdıklarınla beynin arasında bir ilişki var mı? Asker dediğin şanlı ordu senin daha sülalende kimse yokken Afyon'da, Sakarya'da destanlar yazıyordu. Çanakkale'de yatan 15 yaşındaki çocuk daha gençliğe adım atmadan senin gibi dangalaklar bu topraklarda rahat yaşasın diye şehit oldu; ama düşmana geçit vermedi. Terörist vatan hainleri, dinci yobazlar bu ülkeyi bölmeye çalışırken, 20-35 yaşları arasındaki askerler çocuklarını göremeden şehit oldular. Daha fazla yazmak istemiyorum. Ama ben Türk Ordusu'nun koruduğu bu topraklarda, bütün sıkıntı ve yobazlıklara rağmen yaşamaktan memnunum. Ordumla da gurur duyuyorum. Bir daha yazmadan önce düşün...yapabiliyorsan tabii.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 2 yıl önce
yorumun iyi güzel vatan millet iyi destan yazmışsın da şunu da unutma bu vatan iman güvü ile kurtarıldı
havacı'ya ~ 2 yıl önce
düşman askerlerini alıp götüren bulutun katkısını unutuyorsun kardeşim.
Ba777 ~ 2 yıl önce
One minute... One minute,,,, veya van minit

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000