29 Mart 2011, Salı 11:11:10

AĞAOĞLU TEKLİFİ KABUL EDECEK Mİ?

Hürriyet Ekonomi Müdürü Vahap Munyar, Ali Ağaoğlu’nun “reklamda oynamak için THY’den 5 milyon dolar istedim” sözlerinin perde arkasını yazdı.
  • THY mantıklı şekilde hareket edior kardeşim THY ısrarla ali ağaoğlunu oynatmak istemiyor ki adam kendisi oynamak istiyor ki böyle olunca asla olmaz siz nerede gördünüz tam tersi olsa neyse thy yi bilmeyen kimse yok ki Türk halkı daha yakinen biliyor peki diğer türlü bakar isek Ali Ağaoğlu dünyada ne kadar tanınıyor ki hani Thy nin reklamında oynayan ve thy nin sponsor olduğu takımları düşünün
  • aynen öyle, dışarıdan aldıkları kaptanlardan, f/o'lardan alsınlar basvuru paralarını, mılletın orasını burasını yaglamaktan kendı ınsanlarını da para makınesı gıbı goruorlar normal ama.........
  • hey gidi ülkem ve thy..kimlerin elinde oyuncak oldun??? dün adı sanı duyulmayanlar şimdi ahkam kesiyorlar,atıp,tutuyorlar...hele thy ceo su..unutmasın eski günleri...bir zamanlar müşavirken cemaate girip daha çok çevre yapıp daha çok müşteri çekmek için uğraşıyordu şimdi de milyon dolarlardan bahsediyor...
  • ALİ AĞAOĞLU REKLAMDA OYNASA NE DİYECEKTİ ? "-YAPTIM , OLDU." E, BUGÜN THY AYNI TELDEN SÖYLÜYOR. "- YAPTIK , OLSA DA OLUR, OLMASA DA.."
Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, geçenlerde Yıldız Üniversitesi’ndeki bir etkinlikte karşılaştığı Ağaoğlu Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu’na takıldı:

-Patron kendi reklamlarında oynayıp, işi bedavaya götürüyorsun
-5 milyon dolar verin, THY reklamında da oynayayım.
-Tamam. 5 milyon dolar verebiliriz. Ama bir şartımız var.
-Nedir?
-Thy reklamında rol alabilmen için başvuruda bulunman gerekiyor.Bu iş için başvuru bedelimiz 10 milyon dolardır. 10 milyon doları getir , başvur. 5 milyon dolara seni reklamlarımızda oynatırız.

Bu diyalogtan hemen sonra kürsüye Ali Ağaoğlu çıktı:

-Reklamlarında oynamak için THY'den 5 milyon dolar istedim. Verirlerse bunu eğitime bağişlayacağim hatta Yıldız Üniversitesi'ne bağışlarım.

Ardından Hamdi Topçu konşurken Ağaoğlu'na yanıt verdi.
-Ali bey aramızda geçen konuyu eksik anlattı. Reklamlarımızda oynayabilmesi için öncelikle 10 milyon dolarlık başvuru bedelini yatırması gerekiyor.

Ali Ağaoğlu pazar günü Yalova'da gazetecilerin sorularını yanıtlarken, THY konusunu gündeme getirdi:

-THY reklamlarında oynamak için 5 milyon dolar istedim.

Konuyu THY cephesinden öğrenmek için dün Hamdi Topçu'yu aradim. Yıldız Üniversitesi'nde aralarındaki geçen diyalogu öğrendim. Topçu , bir kez daha yineledi:

-Ali Bey'in 10 milyon dolarlık başvuru bedelini yatırması gerekir.
-Yani Ali Bey'i THY reklamlarında oynatmak için üstüne 5 milyon dolar para mı istiyorsunuz?
-Öyle birşey demiyorum. Hizmet alımında başvuru bedelimizi söylüyorum.

Ali Ağaoğlu 'Of''lu (Trabzon). Hamdi Topçu'da 'Çayeli'li (Rize) bakalım iki Karadeniz'linin pazarlığından nasıl bir sonuç çıkacak?
AĞAOĞLU TEKLİFİ KABUL EDECEK Mİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 7 yıl önce
THY mantıklı şekilde hareket edior kardeşim THY ısrarla ali ağaoğlunu oynatmak istemiyor ki adam kendisi oynamak istiyor ki böyle olunca asla olmaz siz nerede gördünüz tam tersi olsa neyse thy yi bilmeyen kimse yok ki Türk halkı daha yakinen biliyor peki diğer türlü bakar isek Ali Ağaoğlu dünyada ne kadar tanınıyor ki hani Thy nin reklamında oynayan ve thy nin sponsor olduğu takımları düşünün

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
aynen öyle, dışarıdan aldıkları kaptanlardan, f/o'lardan alsınlar basvuru paralarını, mılletın orasını burasını yaglamaktan kendı ınsanlarını da para makınesı gıbı goruorlar normal ama.........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hey gidi ülkem ve thy..kimlerin elinde oyuncak oldun??? dün adı sanı duyulmayanlar şimdi ahkam kesiyorlar,atıp,tutuyorlar...hele thy ceo su..unutmasın eski günleri...bir zamanlar müşavirken cemaate girip daha çok çevre yapıp daha çok müşteri çekmek için uğraşıyordu şimdi de milyon dolarlardan bahsediyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ALİ AĞAOĞLU REKLAMDA OYNASA NE DİYECEKTİ ? "-YAPTIM , OLDU." E, BUGÜN THY AYNI TELDEN SÖYLÜYOR. "- YAPTIK , OLSA DA OLUR, OLMASA DA.."

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000