11 Nisan 2010, Pazar 17:38:21

Ağaoğlu; "En büyük sorun doğrudan uçuş eksikliği"

Ağaoğlu, doğrudan uçuş koymayan THY'yi eleştirerek "Belek'in hak ettiği yere gelememesinin birinci sorumlusu THY'dir" dedi.
  • THY'nin uçuşları subvanse etmesini mi istiyorsunuz? Değil ise ufak bir organizasyonla neden charter uçuşlara yönelmiyorsunuz? Belek'in hakettiği yere gelmesi için, kesilen onca ağacın karşılığı olan ağaçları bir şekilde bu topraklarla tekrar buluşturmayı deneyin.
  • Sizi gerçekten canı gönülden kutluyorum arkadaşım. Keşke ülkemizde sizin gibi duyarlı ve geniş vizyonlu insanlardan daha çok olsa, belki körü körüne yanmaktan kurtulurdu yaş yapraklar da.
  • THY nin zaten Türkiye almanyadan,fransadan hic direkt ucusu yokki! Bir sürü ucak aliyorlar bir tanesini bile direkt ucuslara koymuyorlar. Hep Istanbul cikisli ucuslara koyuyorlar ucaklari.
  • AĞAOĞLU REKLAMIN KOLAYINI BULMUŞ ANLAŞILAN.
IV. Belek Turizm Paneli'nde konuşan Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, şunları söyledi; "Malaga'da dört yıldızlı otel 280 euro. Türkiye'deki tesisler ile kabili kıyas değil. Ne servis olarak, ne de fiyat olarak. Bizi zorlayan direkt uçuş. THY'den Kopenhag Frankfurt Stockholm gibi noktalardan direkt uçuş istedik. THY, Türkiye Golf Federasyonu olarak bizden yüzde 70 koltuk garantisi istedi. Aradan üç ay geçti, British Airways Londra'dan Antalya'ya doğrudan uçuş başlattı. İspanya'da günde 1000 dolar bırakan golf turisti Türkiye'de 250 dolar bırakıyorsa bu direkt uçuş yapılmadığı ve zengin golf turisti gelmediği içindir."

Turizmdebusabah.com
Ağaoğlu; "En büyük sorun doğrudan uçuş eksikliği"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
THY'nin uçuşları subvanse etmesini mi istiyorsunuz? Değil ise ufak bir organizasyonla neden charter uçuşlara yönelmiyorsunuz? Belek'in hakettiği yere gelmesi için, kesilen onca ağacın karşılığı olan ağaçları bir şekilde bu topraklarla tekrar buluşturmayı deneyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sizi gerçekten canı gönülden kutluyorum arkadaşım. Keşke ülkemizde sizin gibi duyarlı ve geniş vizyonlu insanlardan daha çok olsa, belki körü körüne yanmaktan kurtulurdu yaş yapraklar da.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY nin zaten Türkiye almanyadan,fransadan hic direkt ucusu yokki! Bir sürü ucak aliyorlar bir tanesini bile direkt ucuslara koymuyorlar. Hep Istanbul cikisli ucuslara koyuyorlar ucaklari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
AĞAOĞLU REKLAMIN KOLAYINI BULMUŞ ANLAŞILAN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000