03 Mayıs 2009, Pazar 09:41:14

AeroSvit 1'inci THY 3'üncü oldu

Merkezi Brüksel`de olan, Avrupa Havayolları Birliği(AEA), Nisan-Ekim 2008 döneminde yaptığı araştırmada , yolcu bagajlarını güvenli ve zamanında teslim eden en iyi havayolu şirket unvanını Ukrayna Havayolları AeroSvit aldı.
  • STAR ALLIANCE yazisini görünce deve meve nahoss.öbür zihniyet ne yapti onu görelim!!!
  • Asıl vatan hainleri THY yi deve zihniyetine teslim edenlerdir...
  • Bir de ya sev ya terket demişler. Terkedecek olan daha Türkçe yazmayı bilmeyen, Türkiyeyi küçük harfle yazanlar. Haydi irana (i küçük harf dikkat)
  • şu vahim,akılsızca ve cahilce ''thy her zaman önde,vatan hainlerine kapak''..diye yazan arkadaşın beyninden şüphe ederim,acaba makinaya bağlımı yaşıyor? veya kesin bir sorunu var belli.kardeşim 3 yaşında çocuk yazmaz bunu,para versen yazmaz,utanır! hele vatan-millet alet etmeniz yokmuya,batırdınız ülkeyi hala bu pişkinlik! VATAN KAHRAMANI KARDEŞİM,İSMİ YAZDA BİZDE ÖĞRENELİM,uçaktan malzeme indirirkenmi kahraman oluyorsunuz ,tk yalakalığylamı bide açıklarsan sevinirim..

Merkezi Brüksel`de olan, Avrupa Havayolları Birliği(AEA), Nisan-Ekim 2008 döneminde yaptığı araştırmada , yolcu bagajlarını güvenli ve zamanında teslim eden en iyi havayolu şirket unvanını Ukrayna Havayolları AeroSvit aldı. AeroSvit`i, Malta Havayolları Air Malta ve THY izledi.

AEA`nın birliğin, üye 29 ülke arasından yaptığı seçimin yapıldığı istatistiklere göre THY`de valizini kaybeden ya da geç alan yolcu oranı binde 4.4 oldu. Bu rakam birlik ortalamasında binde 14`e yükseliyor.

Geçtiğimiz yıl aynı dönemde ise oran binde 17`ydi. Birliğin araştırmasında bir çok büyük havayolu şirketi ise kötü sonuçlar aldı. Örnerğin; Hollanda Kraliyet Havayolları KLM, binde 20`yle 28`inci sırada yer aldı.

AeroSvit 1'inci THY 3'üncü oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
STAR ALLIANCE yazisini görünce deve meve nahoss.öbür zihniyet ne yapti onu görelim!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Asıl vatan hainleri THY yi deve zihniyetine teslim edenlerdir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bir de ya sev ya terket demişler. Terkedecek olan daha Türkçe yazmayı bilmeyen, Türkiyeyi küçük harfle yazanlar. Haydi irana (i küçük harf dikkat)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
şu vahim,akılsızca ve cahilce ''thy her zaman önde,vatan hainlerine kapak''..diye yazan arkadaşın beyninden şüphe ederim,acaba makinaya bağlımı yaşıyor? veya kesin bir sorunu var belli.kardeşim 3 yaşında çocuk yazmaz bunu,para versen yazmaz,utanır! hele vatan-millet alet etmeniz yokmuya,batırdınız ülkeyi hala bu pişkinlik! VATAN KAHRAMANI KARDEŞİM,İSMİ YAZDA BİZDE ÖĞRENELİM,uçaktan malzeme indirirkenmi kahraman oluyorsunuz ,tk yalakalığylamı bide açıklarsan sevinirim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000