04 Ekim 2009, Pazar 14:53:32

ADALETSİZLİĞİN CENNETİ'Nİ NEDEN ÖVDÜLER?

Bir televizyon kanalında 'gökyüzü rehberiniz' sloganıyla yayınlanan Airport adlı havacılık programında öyle bir yer tanıtıldı ki, izleyenler adeta 'bu kadarına da pes' dedi.
  • Once cuvaldizi kendimize batiralim ondan sonra igneyi baskasina batiririz. Yargic onune cikmak icin aylarca bekleyen vatandaslarimizi, Turkiyemizi bisikletle gecerken tecavuz edilip oldurulen bayani unutmayalim. Bu olaylar Turkiyeyi ve insanlarimizi suclu yapmaz. Ayni sey Hirvatistandaki devlet ve insanlari icin gecerli. Yorum ve haber yaparken dikkatli olun yoksu yaptiginiz haberde sizin caninizi yakar sonra. Yorumunuzu mantikli olsun yeter.
  • daha iyi şartlarda daha iyi ekonomiye sahip bır devlet olsalardı barış abiyi ve eşini suçsuz yere asarlardı herhalde.birde cennet yermiş.üzerine para verseler işim olmaz biraz duyarlı olsun herkes.bugun ona yarın bize.adamlara hayrınız dokunmuyor birde hırvatistanı överseniz insanlara küfür etseniz daha iyi yani.altından tahtta götürsünler artık cok gec kac bın kısılık sırkette artık kımse oraya gıtmeyı aklından gecırmez.ee tabiki türkiyede herkesin kötü dediği şeye sahip cıkan pış pışçıların sonu olmadı olmayacakta.umarım başlarına daha kötüsü gelır dıcem ama yınede üzülürüm diyemem.başak.
  • madem kamera kayıtarında barıs yorulmaz sucsuz ulkemız yetkılelerı bısey yapmamıslarmıda adamlar hala orda esır hayatı yasıyolar ya.....
  • bu ne ki...Amsterdan ucagının dusmesınden 2 gun sonra star tv ANA haberde Amsterdam tanıtılmıstı.aırport haber bunu gozden kacırmıs herhalde ama ben sahsım adına star tv'ye cok hos bı maıl yollamıstım...hem de Amsterdam tanıtımında ozellıkle red lıght street'e bayagı bı yer verılmıstı!!?o haber daha manalıydı gercekten yasımız uzerıne...

Evlilik yıldönümü için gittiği Hırvatistan'ın Dubrovnik kentinde hırsızlık suçlamasıyla tutuklanan ve 13 Ağustos'tan bu yana kabus dolu günler yaşayan THY Kabin Amiri Barış Yorulmaz ve eşi Nilgün Yorulmaz'ın dramını bilmeyeniniz yoktur. Kamera kayıtlarında suçsuz oldukları açıkça belli olmasına rağmen 50 günlük esaretlerinin büyük bir bölümünü insani şartlara uygun olmayan, kertenkelelerin gezdiği cezaevinde geçiren Yorulmaz çiftinin, Hırvatistan'dan yurtdışına çıkmaları da şimdilik yasak.

Sürekli ileri tarihe ertelenen mahkemeler nedeniyle tatilleri kabusa dönen, Hırvat adli makamlarının anlamsız davranışları yüzünden Türkiye'deki 2 yaşındaki bebeklerine kavuşamayan Yorulmaz çiftinin tutuklu bulunduğu Hırvat kenti Dubrovnik, bir televizyon kanalında cennet şehir olarak tanıtıldı.

Habertürk televizyonunda yayınlanan havacılık programı, uçuş rotası bölümünde Yorulmaz çiftinin tutuklandığı Hırvatistan'ın Dubrovnik kentini tanıttı.

Hırvat Havayolları'nın davetlisi olarak gidildiği söylenen Hırvatistan'da özellikle Barış Yorulmaz ve eşinin insani olmayan şartlarda tutulduğu Dubrovnik'e geniş yer ayrıldı. Dalmaçya kıyılarındaki cennet olarak nitelenen Dubrovnik, hareketli gece hayatından, tarihi yerleşimine kadar bir çok konuda rüyalar şehri olarak lanse edildi.

Barış Yorulmaz ve eşinin iftira atılarak günlerdir esir hayatı yaşamak zorunda bırakıldığı, Türk insanının Hırvatistan ve Dubrovnik hakkında olumsuz düşünmeye başladığı bir dönemde sözkonusu şehrin cennet olarak tanıtılması izleyicilerce oldukça manidar bulundu.

Akıllara da şu soru geldi: Barış'ı kaça sattınız?

©AirportHaber.com

ADALETSİZLİĞİN CENNETİ'Nİ NEDEN ÖVDÜLER?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
Once cuvaldizi kendimize batiralim ondan sonra igneyi baskasina batiririz. Yargic onune cikmak icin aylarca bekleyen vatandaslarimizi, Turkiyemizi bisikletle gecerken tecavuz edilip oldurulen bayani unutmayalim. Bu olaylar Turkiyeyi ve insanlarimizi suclu yapmaz. Ayni sey Hirvatistandaki devlet ve insanlari icin gecerli. Yorum ve haber yaparken dikkatli olun yoksu yaptiginiz haberde sizin caninizi yakar sonra. Yorumunuzu mantikli olsun yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
daha iyi şartlarda daha iyi ekonomiye sahip bır devlet olsalardı barış abiyi ve eşini suçsuz yere asarlardı herhalde.birde cennet yermiş.üzerine para verseler işim olmaz biraz duyarlı olsun herkes.bugun ona yarın bize.adamlara hayrınız dokunmuyor birde hırvatistanı överseniz insanlara küfür etseniz daha iyi yani.altından tahtta götürsünler artık cok gec kac bın kısılık sırkette artık kımse oraya gıtmeyı aklından gecırmez.ee tabiki türkiyede herkesin kötü dediği şeye sahip cıkan pış pışçıların sonu olmadı olmayacakta.umarım başlarına daha kötüsü gelır dıcem ama yınede üzülürüm diyemem.başak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
madem kamera kayıtarında barıs yorulmaz sucsuz ulkemız yetkılelerı bısey yapmamıslarmıda adamlar hala orda esır hayatı yasıyolar ya.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bu ne ki...Amsterdan ucagının dusmesınden 2 gun sonra star tv ANA haberde Amsterdam tanıtılmıstı.aırport haber bunu gozden kacırmıs herhalde ama ben sahsım adına star tv'ye cok hos bı maıl yollamıstım...hem de Amsterdam tanıtımında ozellıkle red lıght street'e bayagı bı yer verılmıstı!!?o haber daha manalıydı gercekten yasımız uzerıne...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000