05 Eylül 2017, Salı 01:49:33

ACİL | Sıtma'ya yakalanan THY kabin amiri için kan aranıyor

Türk Hava Yolları'nda (THY) kabin amiri olarak görev yapan Özgür Denizli sıtma teşhisiyle hastanede tedavi altına alındı. Denizli için acil kana ihtiyaç olduğu belirtildi.
  • Amirimiz inşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur. Rahmetli Selda amirden sonra alınan önlemlerde yetersizdir. Birileri duysun bu insanları, para değil herşey işiniz kolay diyenler bu riskleri de görüyor mu? Tez zamanda iyileşin ve dönün bizlere...
  • sıtma açısından riskli bölgelere uçuşta mı kaptı acaba? eğer öyleyse oralara giderken önleme amaçlı ilaç için muayene olunmuyor mu? geçmiş olsun umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur.
  • Belali parazit sinegi kos koca adami hastahanelik eti. Insallah allah adami sagligina kavustur, sag saglim evine doner.
  • Şuan için kan ihtiyacı giderildi. Standart sıtma değil arkadaşlar. Kanamalı sıtma denilen bir illet. Dualarınızı esirgemeyin. Yoğun bakımda.

Türk Hava Yolları’nda (THY) kabin amiri olarak görev yapan Özgür Denizli, sıtma teşhisi konularak Fulya Acıbadem Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Özgür Denizli için 0 Rh+ kana ihtiyaç olduğu belirtiliyor. Kan bağışında bulunmak isteyenler Halkalı Atakent Acıbadem Hastanesi’nde kan verebilirler.

Fulya Acıbadem Hastanesi’nin kan bağışlarını Halkalı’daki Atakent Acıbadem Hastanesi’ne yapılması talebinde bulunduğu öğrenildi.

ACİL | Sıtma'ya yakalanan THY kabin amiri için kan aranıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (78)

FSC ~ 9 ay önce
Amirimiz inşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur. Rahmetli Selda amirden sonra alınan önlemlerde yetersizdir. Birileri duysun bu insanları, para değil herşey işiniz kolay diyenler bu riskleri de görüyor mu? Tez zamanda iyileşin ve dönün bizlere...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atc ~ 9 ay önce
sıtma açısından riskli bölgelere uçuşta mı kaptı acaba? eğer öyleyse oralara giderken önleme amaçlı ilaç için muayene olunmuyor mu? geçmiş olsun umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kamuran ~ 9 ay önce
Evet Abidjan'da sıtma olmus
Gr ~ 9 ay önce
Belali parazit sinegi kos koca adami hastahanelik eti. Insallah allah adami sagligina kavustur, sag saglim evine doner.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dua Edelim ~ 10 ay önce
Şuan için kan ihtiyacı giderildi. Standart sıtma değil arkadaşlar. Kanamalı sıtma denilen bir illet. Dualarınızı esirgemeyin. Yoğun bakımda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000