22 Mart 2013, Cuma 17:26:02

“ACI HATIRALAR SIFIRLANMA NOKTASINA GELDİ”

Türk Hava Yolları Uçuş Akademisi 4. Dönem mezun pilotları bugün düzenlenen törenle brövelerini taktı. THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, "Son 15 yıla baktığımızda acı hatıralar sıfırlanma noktasına geliyor” dedi.
  • BUNLAR THY NİN TORPİLİ PİLOTCUKLARI BUNLAR ASTRONOT BUNLAR ''''' BUNLAR BU İŞİ PARASI İÇİN YAPMAK İSTEYEN MUH OKUYUP BİR ŞEY OLAMAMIŞ KİMSELER..'''' kimse bana demesin acın var gibi saçma bir sözle gelmesin..acım yok onların kazandığı mh fakultesinin puanın aynısını aldım ağrıma giden muhendislerin tepemize çıkarılması şahsım adın hava kuvvetlerinden değilim ama oradaki istifa eden pilotların alınması daha makbul herkes Türkiyede işini yapsın hele böyle sahte havacıları görmek hoşuma gitmiyor
  • Lütfen 10 yıl önce yayınlanan bröve töreni fotoğraflarını da verin, aradaki farkı fotoğraftan bile anlamak zor değil. Hele en son karedeki adamların Yetiştirilmek Üzere alınan Pilot Adayları olduğuna inanmak çok ama çok zor.
  • Cerrahpaşada 15 kaptan pilot aşırı radyasyondan kan değerleri bozukluğundan radyasyon tedavisi görüyor..... İsimleri de gizli tutuluyor... Bundan haberiniz var mı ? Bu kadar yüklenmesin beyler......Günah bunlara
  • bu çağla bademler amerikan mahsulü olduğu için ordaki gibi durmuşlar , orda milli marşlarda böyle dururlar ...

Türk Hava Yolları Uçuş Akademisi 4. dönem pilotlarını mezun etti. Mezun olan 89 pilota THY Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen törenle bröveleri takıldı. Törene Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Ali Bakoğlu, DHMİ Atatürk Havalimanı Başmüdürü Celal Özuğur, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, THY Genel Müdürü Temel Kotil başta olmak üzere çok sayıda yönetici ve mezun olan pilotların aileleriyle, 4. dönem mezunu pilotlar katıldı.

Törende mezun olan 4. dönem öğrencileri adına Reyhan Aslıhan Yılmaz, Mithat Serkan Biçer, Selman Öztürk ve Buğra Karaca birer konuşma yaptı. Çiçeği burnunda pilotlardan sonra kürsüye çıkan THY Genel Müdürü Temel Kotil, İstanbul'un dünya havacılığının merkezi olduğuna dikkat çekti.

İstanbul'da yeni havalimanı yapılacağını ve 150 milyon yolcu kapasiteli olacağını ifade eden Kotil, "Bu havalimanı 6 adet pistiyle dünyadaki en büyük havalimanı oluyor. Bizde geçen Cuma günü 117 uçak siparişi verdik. Türkiye'de bunları üst üste koyduğumuz zaman artık farklı bir havacılık var. THY ben bu işte en büyük oyuncu olmak istediğini ilan etmiş durumda."şeklinde konuştu.

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu da havacılıkta en önemli şeyin uçuş emniyeti olduğunu belirterek, THY'nin 2005 yılından sonra devamlı bir büyümeyi seçtiğini söyledi.

Uçak sayısı, uçtuğu nokta, uçtuğu ülke sayısında her geçen yıl arttığını kaydeden Topçu, "Dünyanın en çok noktasına uçan havayolu şirketi olma onurunu elde ettik. Uçtuğumuz nokta bakımından da dünyada 4. sıradayız. THY'nin büyümesinde en büyük etken tabiî ki çalışılan ve şirketi yöneten her kademesinde çalışan arkadaşların özverili şekilde şirkete katkı yapmasıdır. Bu en büyük gücümüz ve en büyük avantajımızdır. Uçak alımı, uçuş hakkı alımı bir ülkeye uçmak işin en kolay tarafı. Paran varsa ekonomin varsa yaparsın. Havacılıktaki en önemli şey emniyetli uçuş. O yoksa yaptığınız her türlü atık, gelişim bir anlam ifade etmiyor. THY'nin geçmişini baktığımız zaman bir çok acı hatıralar özellikle pilotlar, kabin memuru uçan yolcular açısından acı hatıralar var ama son 15 yıla baktığımızda acı hatıralar sıfırlanma noktasına geliyor." diye konuştu.

FOTOĞRAFLARI AYRI SAYFADA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN

“ACI HATIRALAR SIFIRLANMA NOKTASINA GELDİ”

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

öğrnci plt ~ 5 yıl önce
BUNLAR THY NİN TORPİLİ PİLOTCUKLARI BUNLAR ASTRONOT BUNLAR ''''' BUNLAR BU İŞİ PARASI İÇİN YAPMAK İSTEYEN MUH OKUYUP BİR ŞEY OLAMAMIŞ KİMSELER..'''' kimse bana demesin acın var gibi saçma bir sözle gelmesin..acım yok onların kazandığı mh fakultesinin puanın aynısını aldım ağrıma giden muhendislerin tepemize çıkarılması şahsım adın hava kuvvetlerinden değilim ama oradaki istifa eden pilotların alınması daha makbul herkes Türkiyede işini yapsın hele böyle sahte havacıları görmek hoşuma gitmiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haydi Hayırlısı ~ 5 yıl önce
Lütfen 10 yıl önce yayınlanan bröve töreni fotoğraflarını da verin, aradaki farkı fotoğraftan bile anlamak zor değil. Hele en son karedeki adamların Yetiştirilmek Üzere alınan Pilot Adayları olduğuna inanmak çok ama çok zor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Cerrahpaşada 15 kaptan pilot aşırı radyasyondan kan değerleri bozukluğundan radyasyon tedavisi görüyor..... İsimleri de gizli tutuluyor... Bundan haberiniz var mı ? Bu kadar yüklenmesin beyler......Günah bunlara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkatli ! ~ 5 yıl önce
bu çağla bademler amerikan mahsulü olduğu için ordaki gibi durmuşlar , orda milli marşlarda böyle dururlar ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000