20 Nisan 2016, Çarşamba 11:14:15

ABD'li gazeteci THY'ye hayran kaldı

Gazeteci ve blog yazarı Yasmina Blackburn, ABD'li haber sitesi huffingtonpost'ta bir makale yazdı. Makalenin öne çıkan özelliği ise Türk Hava Yolları'na duyduğu hayranlık oldu.
  • https://web.archive.org/web/20160420070848/http://www.huffingtonpost.com/yasmina-blackburn/turkish-airlines-business_b_9720366.html
  • Yazi huffingtonpost sitesinden kaldirilmis galiba, link calismiyor.
  • Do&Co şefi tgsden gelmeymiş kesin bilgi yayalim
  • Arkadaş hep yorumlar bu şirkette çalışmak isteyipte çalışmayanlarla dolu ve hep bir beğenmezlik...Bende çalışmak istiyorum THY bünyesinde ama çalışmadığım için kötüleme durumum yok. Ayıp ya artık başarıyı biraz hazmedin.

Gazeteci ve blog yazarı Yasmina Blackburn, bir dizi ziyaret ve görüşmeler için Türkiye'ye geldi. Seyahatinde de Türk Hava Yolları ile uçan Blackburn, adeta THY'ye hayran kaldı.

Blackburn, İstanbul, Ankara ve Gaziantep'e gelerek terörle mücadele konusunu, mültecilerin durumu, akademislenlerle görüşme ve parlamento ziyareti gibi birçok temasta bulundu.

Türkiye seyahati için THY ile uçan ünlü blogger, THY deneyimini ayrı bir yazıyla paylaştı. Uçağa ilk girişinden ikramlara ve kabin ekibinin nezaketine kadar birçok hususta milli şirkete hayran kalan Blackburn, 'Türk Hava Yolları beni şımarttın, mahvettin!' ifadelerini kullandı.

İşte ünlü gazetecinin THY deneyiminden satır başları:

Foto muhabiri meslektaşım Sadaf Syed ile birlikte Parlamento  ziyaretleri, akademisyenler ve terörle mücadele uzmanları ile görüşmelerin yanı sıra mülteci kampı ziyareti için Türkiye'ye gidiyoruz.

Türk Hava Yolları ile ilk kez uçuyorum ve bu benim ilk business class deneyimim. Türklerin misafir perverliğini uçağa girişte hissettim. Ayrıca mutfağı harika. Mükemmel ikramları var. Bilgisayarlarımız için uçakta WI-FI seçenekleri de var. 

Önce organik mevye ikramı yaptılar. Bitkisel içecekleri harikaydı. Yatağa çevirdiğim koltuklarıyla toplam 20 saat süren seyahatte hep rahattım. Yemek ikramında taze salata, somon ve karides dahil harika seçenekler sundular. 

Lavaboya gidiyorsunuz ve gül ve limon kokulu sabun kendinizi çok iyi hissettiriyor.  Türk Hava Yolları beni mahvettin!

Türk Hava Yolları harikaydı!


YAZININ İNGİLİZCE METNİ VE TAMAMINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ. TIKLAYINIZ...
ABD'li gazeteci THY'ye hayran kaldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (62)

Kerem ~ 2 yıl önce
https://web.archive.org/web/20160420070848/http://www.huffingtonpost.com/yasmina-blackburn/turkish-airlines-business_b_9720366.html

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Partizan ~ 2 yıl önce
Yazi huffingtonpost sitesinden kaldirilmis galiba, link calismiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Memuristan ~ 2 yıl önce
Do&Co şefi tgsden gelmeymiş kesin bilgi yayalim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazıkkk!!! ~ 2 yıl önce
Arkadaş hep yorumlar bu şirkette çalışmak isteyipte çalışmayanlarla dolu ve hep bir beğenmezlik...Bende çalışmak istiyorum THY bünyesinde ama çalışmadığım için kötüleme durumum yok. Ayıp ya artık başarıyı biraz hazmedin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000