13 Nisan 2014, Pazar 13:00:19

685 GÜNLÜK GÖKYÜZÜ HASRETİ SONA ERDİ

Türk Hava Yolları Yönetimi tarafından 29 Mayıs 2012 tarihinde yaptıkları eylem nedeniyle işten çıkartılan 305 kişiden geri alınan personel 685 günlük aradan sonra yeniden uçuşlara başladı.
  • Haksiz yere atildiniz ama tekrardan aramıza hoşgeldiniz cesur yürekli arkadaşlar, THY sizinle daha güçlü olacak...
  • Ne zorluklar yaşadıklarını bildiğim 305'i yeniden gökyüzünde görmek, rakip bir havayolu personeli olsam da beni çok mutlu etti.Kısa süreliğine de olsa onlarla çalışmak çok keyifliydi.Ait oldukları yerde hepsine güvenli ve huzurlu uçuşlar diliyorum.
  • dövme nedir ya , at pazarından aygırmı seçiyorsun oldu bide dişlerine bakım insanların , idealist hukukçu yokmu bu memlekette , şikayet eden dava eden bi baba yiğit yokmu acep ?
  • Tek isteğim tükürükçülerin ve işten birçok kişinin atılmasına sebep olan sendika şakşakçılarının girmesini istemiyordum, öyle de olmuş. Haksız yer işten atılan arkadaşlarım aramıza hoşgeldiniz

 Mayıs 2012'de yaptıkları eylem nedeniyle Türk Hava Yolları tarafından işten çıkarılan 305 uçucu personelden işe alınacakların eğitim sürecinin tamamlanmasının ardından işbaşı yapanlar uçuşlara başladı.

Türk Hava Yolları Uçuş Eğitim Merkezi'nde 22 gün boyunca tazeleme eğitimleri alan personelden başarı sağlayanlar bugün uçuşlara başladı. 685 gündür Türk Hava Yolları üniformasıyla göklerden uzak kalan uçucu personelin büyük bir mutluluk yaşadığı belirtildi.

Öte yandan eğitimlerde kilo problemi ve dövmeli olanlar ise elenerek THY üniformasıyla göklerdeki yerini alamanın hüznünü yaşadı.

©AirportHaber.com

685 GÜNLÜK GÖKYÜZÜ HASRETİ SONA ERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
Haksiz yere atildiniz ama tekrardan aramıza hoşgeldiniz cesur yürekli arkadaşlar, THY sizinle daha güçlü olacak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atlasvolki ~ 4 yıl önce
Ne zorluklar yaşadıklarını bildiğim 305'i yeniden gökyüzünde görmek, rakip bir havayolu personeli olsam da beni çok mutlu etti.Kısa süreliğine de olsa onlarla çalışmak çok keyifliydi.Ait oldukları yerde hepsine güvenli ve huzurlu uçuşlar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkatli ! ~ 4 yıl önce
dövme nedir ya , at pazarından aygırmı seçiyorsun oldu bide dişlerine bakım insanların , idealist hukukçu yokmu bu memlekette , şikayet eden dava eden bi baba yiğit yokmu acep ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yasas ~ 4 yıl önce
Tek isteğim tükürükçülerin ve işten birçok kişinin atılmasına sebep olan sendika şakşakçılarının girmesini istemiyordum, öyle de olmuş. Haksız yer işten atılan arkadaşlarım aramıza hoşgeldiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000