18 Ağustos 2010, Çarşamba 16:38:53

5 BİN METREDE SMAÇ OLUR MU? THY YAPARSA OLUR!

A Milli Basketbol takımına Ana Sponsor olan Türk Hava Yolları, yeni reklam filmini 5 bin metrede çekti. 12 Dev Adam’dan smaç dersi alan paraşütçüler, gökyüzünde şov yaptı.
  • Servisi begenmeyen yorumcu herhalde ekonomi sinifi hizmette THy nin aldigi SKYTRAX 1.lik odulunden haberdar degil herhalde ne kledigini de bilsek bari.Yogurtlu Iskender mi acaba?
  • Türk Hava Kurumunun degerlı parasutculerını ayakta alkıslıyoruz.Helal
  • helal olsun, tüylerim diken diken oldu izlerken.. bravo Haluk, Erdinç, Muammer abi, Sezai hocam ve de komşum.. çok güzel olmuş ellerinize sağlık.. A.O.
  • belediye ne yapacaktı ki? çekime katkıdamı bulunacaktı ?

Türk Hava Yolları, Türkiye’de düzenlenecek Dünya Basketbol Şampiyonası öncesi yeni bir reklâm filmi çekti.

12 Dev Adam’ın ana sponsoru olan THY’nin reklam filminde, milli basketbolcuların yanı sıra THK paraşütçüleri de yer aldı.

Reklam filminin gökyüzündeki çekiminde iki THK paraşütçüsü de kameramanlık yaptı. Vedat Süer ve Esra Arslan'ın çekimlerine herhangi bir teknik müdahale yapılmadı. Görüntüler orijinal haliyle kullanıldı. Filmde, THK paraşütçüleri Sezai Çallı, Mustafa Ağcıhan,Muammer Evci, Erdinç Küflü, Haluk Usanmaz ve Haluk Kırcaaliç görev aldı. Çekimler Kayseri'deki Karasazlık'ta gerçekleştirildi.

Reklam filminin senaryosuna göre, THK paraşütçüleri antrenman sırasında 12 Dev Adam’dan smaç konusunda yardım istiyor. Nasıl smaç yapılacağı konusunda ders alan paraşütçüler daha sonra THK’ya ait Cessna 208 tipi uçakla havalanıyor.

Paraşütçüler, 5 bin metre yüksekte smaç yaparak görsel şölen sunuyor.

Henüz hiçbir yerde yayınlanmayan o reklam filmi:©AirportHaber.com ÖZEL

5 BİN METREDE SMAÇ OLUR MU? THY YAPARSA OLUR!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 8 yıl önce
Servisi begenmeyen yorumcu herhalde ekonomi sinifi hizmette THy nin aldigi SKYTRAX 1.lik odulunden haberdar degil herhalde ne kledigini de bilsek bari.Yogurtlu Iskender mi acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Türk Hava Kurumunun degerlı parasutculerını ayakta alkıslıyoruz.Helal

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
helal olsun, tüylerim diken diken oldu izlerken.. bravo Haluk, Erdinç, Muammer abi, Sezai hocam ve de komşum.. çok güzel olmuş ellerinize sağlık.. A.O.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
belediye ne yapacaktı ki? çekime katkıdamı bulunacaktı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000