13 Mayıs 2012, Pazar 16:37:03

38 YAŞINDAKİ PİLOTUN ANİ ÖLÜMÜ ŞOK ETTİ

Türk Hava Yolları'nın 6 yıllık kaptan pilotu evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
  • Bulunduğunuz kurumsal şirket sizden her zaman bu gibi durumları daha iyi düşünür merak etmeyin . Bir insan olarak hepimizin başı sağolsun çok üzücü bir durum.
  • THY kaptanından denen rumuz Burda hakeret içeren yazılar yok olsa zaten bu iş size düşmez Siz uçurduğunuz uçaktan mesulsunuz onun haricindeki mesuliyetleriniz toplumdaki her insan kadar eşittir.Site yöneticileri var merak etmeyin onlar sizden ve bu durumun hassasiyetini sizden daha iyi bilirler,onlar bir medya kuruluşu sizin burda yazı yazanları tehdit eder bir şekilde kanun maddesi yayınlamanız demek ki bazı yazılan yazıların doğruluğunu Kabul ediyorsunuz ki bu şekilde tehdit içeren bir yazıyı sosyal medya da paylaşarak en büyük hatayı yapıp şirket içinde uçan bütün pilotları zan altında bırakmak olur .Bu da sizin göreviniz değildir kurumsal bir şirketin görev ve sorumluluk alanlarına karışmanız sonucunda sizin hakkınızda araştırmayı sebeb kılınır.Kanun ve hukuki kanun maddelerini yorumlamanız sizin asli göreviniz veya hatırlatma yapmak görev alanızda değildir .Burda kaybedilen bir insan ve insanlar tarafında paylaşılan duygular yorumlanmaktadır.siz savcı yada hakim değilsiniz.
  • Burada hakaret içeren yazılar yazan kişiler... size şunu hatırlatayım ki; IP numaranızı Airport Haber herhengi bir dava söz konusu olduğunda adli makamlara vermek zorundadır. Şu ana kadar bu tür yazıları yazanlar ve yazmayı düşünenler biraz korkmaya başlasalar iyi olur. Sıkı tazminatlar söz kunusu olacaktır. Tazminatları ödeyebilecek kadar zenginseniz devam edin... Hakaret yazıları yazanlar arasında hiç bir THY kaptanının olduğuna inanmam sanırım başkaları ortalığı karıştırmak için yazıyorlar. Ancak böyle bir kişi varsa THY tarafından imzalatılan gizlilik anlaşması gereği "THY' nin itibarına zarar vermek" suçlamasıyla hiç bir tazminat almadan işten atılabilir. Kimse sanal maskelerle adaletin keskin kılıcından saklanabileceğini sanmasın. Hakaret suçu: TCK’nın 125. maddesi; ‘Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelik somut bir fiil veya olgu isnat edenya da yakıştırmalarda bulunmak veya sövmek suretiyle bir bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldırmak"
  • BEN DE TEKRAR SORUYORUM RAHMETLİ OLMUŞ BİR KİŞİNİN HABERİYLE ANLATTIĞIN OLAYLARIN NE İLGİSİ VAR; ANLATTIĞIN OLAYLARLA İLGİLİ YORUMLAR HEMEN HEMEN HER GÜN İLGİLİ İLGİSİZ HER HABERDE YAPILIYOR, BARİ BU ÖLÜM OLAYINDA YAPMAYIN....... ÖLÜYE DE BİRAZ SAYGI GÖSTERİN ......

Türk Hava Yolları kaptan pilotlarından Burak Yaman, evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

1995 yılında Hava Harp Okulu'ndan Üsteğmen rütbesiyle ayrıldıktan sonra Türk Hava Yolları'nda göreve başlayan ve son 6 yıldır da kaptan pilot olarak görev yapan Burak Yaman, evinde geçirdiği kalp krizi sonucu kurtarılamayarak hayata veda etti.

Evli ve iki çocuk babası Yaman'ın 38 yaşında olduğu ve herhangi bir rahatsızlığı bulunmadığı belirtildi.

Kaptan Pilot Burak Yaman’ın cenazesi, yarın Fatih Camii’nde kılınacak ikindi namazı sonrası defnedilecek.

AirportHaber olarak merhum pilota Allah'tan rahmet, kederli sevenlerine başsağlığı dileriz.

38 YAŞINDAKİ PİLOTUN ANİ ÖLÜMÜ ŞOK ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (68)

vatandaş ~ 6 yıl önce
Bulunduğunuz kurumsal şirket sizden her zaman bu gibi durumları daha iyi düşünür merak etmeyin . Bir insan olarak hepimizin başı sağolsun çok üzücü bir durum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatandaş olarak.. ~ 6 yıl önce
THY kaptanından denen rumuz Burda hakeret içeren yazılar yok olsa zaten bu iş size düşmez Siz uçurduğunuz uçaktan mesulsunuz onun haricindeki mesuliyetleriniz toplumdaki her insan kadar eşittir.Site yöneticileri var merak etmeyin onlar sizden ve bu durumun hassasiyetini sizden daha iyi bilirler,onlar bir medya kuruluşu sizin burda yazı yazanları tehdit eder bir şekilde kanun maddesi yayınlamanız demek ki bazı yazılan yazıların doğruluğunu Kabul ediyorsunuz ki bu şekilde tehdit içeren bir yazıyı sosyal medya da paylaşarak en büyük hatayı yapıp şirket içinde uçan bütün pilotları zan altında bırakmak olur .Bu da sizin göreviniz değildir kurumsal bir şirketin görev ve sorumluluk alanlarına karışmanız sonucunda sizin hakkınızda araştırmayı sebeb kılınır.Kanun ve hukuki kanun maddelerini yorumlamanız sizin asli göreviniz veya hatırlatma yapmak görev alanızda değildir .Burda kaybedilen bir insan ve insanlar tarafında paylaşılan duygular yorumlanmaktadır.siz savcı yada hakim değilsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY Kaptanından uyarı... ~ 6 yıl önce
Burada hakaret içeren yazılar yazan kişiler... size şunu hatırlatayım ki; IP numaranızı Airport Haber herhengi bir dava söz konusu olduğunda adli makamlara vermek zorundadır. Şu ana kadar bu tür yazıları yazanlar ve yazmayı düşünenler biraz korkmaya başlasalar iyi olur. Sıkı tazminatlar söz kunusu olacaktır. Tazminatları ödeyebilecek kadar zenginseniz devam edin... Hakaret yazıları yazanlar arasında hiç bir THY kaptanının olduğuna inanmam sanırım başkaları ortalığı karıştırmak için yazıyorlar. Ancak böyle bir kişi varsa THY tarafından imzalatılan gizlilik anlaşması gereği "THY' nin itibarına zarar vermek" suçlamasıyla hiç bir tazminat almadan işten atılabilir. Kimse sanal maskelerle adaletin keskin kılıcından saklanabileceğini sanmasın. Hakaret suçu: TCK’nın 125. maddesi; ‘Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelik somut bir fiil veya olgu isnat edenya da yakıştırmalarda bulunmak veya sövmek suretiyle bir bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldırmak"

Yanıtla

Kalan karakter 1000
16 MAYIS 2012 Çrş 19:42:08 ~ 6 yıl önce
BEN DE TEKRAR SORUYORUM RAHMETLİ OLMUŞ BİR KİŞİNİN HABERİYLE ANLATTIĞIN OLAYLARIN NE İLGİSİ VAR; ANLATTIĞIN OLAYLARLA İLGİLİ YORUMLAR HEMEN HEMEN HER GÜN İLGİLİ İLGİSİZ HER HABERDE YAPILIYOR, BARİ BU ÖLÜM OLAYINDA YAPMAYIN....... ÖLÜYE DE BİRAZ SAYGI GÖSTERİN ......

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000