12 Temmuz 2012, Perşembe 13:13:42

305 KİŞİ İÇİN YENİ KAMPANYA

Uluslararası Taşımacılık İşçileri Federasyonu (ITF), Türk Hava Yolları'nın işten çıkardığı 305 personelin işe iadesi için yeni bir kampanya başlattı.
  • yabancılar bile bizden daha duyarlı. helal olsun. birileri artık şu thy nin yaptıklarına dur desin! hani türkiyede adalet hukuk vardı.. hani nerde??
  • hatta vatandaş olarak ta istemiyoruz..her şeyin BİLİNÇSİZİNE karşıyız,lümpen yolcuya ise tamamiyle karşıyız,duyurulur..
  • Musteri olarak sizi istemiyoruz.Yuhaladiginiz arkadaslariniz sizi istemiyor.Sizin eyleminize katilan tek kaptana tek bir yurekli cikti diyerek,diger tum kaptanlariniza yureksiz diyen sizsiniz.Simdi hangi yuzle donmek istiyorsunuz.17 000 kisilik kurumda eyleminize katilan 300 -400 kisiydi.Digerleri o zamanda arkanizda degillerdi,simdide degiller.Niye aynaya bakma ihtiyaci hissetmiyorsunuz. THY su ekonomik sartlarda odule doymuyor.O kadar negatifsinizki ulkenin bayrak tasiyicisi havayoluna "Brutally yours "diye laf atiyorsunuz.Yaziklar olsun size. Ona buna yorumda hakaret etmek size birsey kazandirmaz.gercekleri gorun.Istenmiyorsunuz artik.Ingilizce anlamadiginizdan Isvec cesi yukarda.
  • Canım anladığım kadarıyla ingilizcesi kıt olan kişi sensin bu ingilizce kelimeleri bir araya getirmek için kaç saat uğraştın bilmiyorum ama google dan aratsaydın hemen bulurdun e doğal olarak fazla emek harcamana gerek kalmadığı için ingilizce yazdığına da bu kadar sevipte 'ingilizce de yazdım belki anlarsınız'demezdin!Lakin thy na girmek için senin gibi sağlam torpilin yoksa ingilizce bilmek ön koşuldur ve işten atılan arkadaşlarında sinyoritelerine bakarsan torpile denk gelmeyen eski dönem arkadaşlardır ve ingilizceleriyle seni çarpar bölerler!Bizim yüzümüzden mağdur olduğunuzu söylemişsin ama emin ol bu sadece senin fikrin.Yarın öbürgün yüksek hakem kurulundan sonuç çıkıpta hiç sebepsiz 5 kruşsuz kapının önüne konulduğunda bu yazdıklarını hatırla ve sakın ağlama!(hatta benden sana tüyo bu yazdıklarını word belgesi yapıp saklayabilirsin o zmn haysiyet örneği gösterirsin!)Bizler hepimiz için ordaydık ve 305 kişi değil en az 2500-3000 kişiydik.Bu arada sayı saymayı biliyorsun değilmi?

Hava İş Sendikası'ndan ITF'nin kampanyası ile ilgili şu açıklama yapıldı;

Uluslararası Üst Kuruluşumuz İTF 305 İşçinin İşe İade ve Grev Yasağının Kaldırılması İle İlgili Uluslarası Kampanya İçin Özel Web Sitesi Yayınlamaya başladı. Kampanya web sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

KAMPANYAYI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

305 KİŞİ İÇİN YENİ KAMPANYA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

f/o ~ 6 yıl önce
yabancılar bile bizden daha duyarlı. helal olsun. birileri artık şu thy nin yaptıklarına dur desin! hani türkiyede adalet hukuk vardı.. hani nerde??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
biz de seni müşteri olarak istemiyoruz ~ 6 yıl önce
hatta vatandaş olarak ta istemiyoruz..her şeyin BİLİNÇSİZİNE karşıyız,lümpen yolcuya ise tamamiyle karşıyız,duyurulur..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vi vill inte ha er ~ 6 yıl önce
Musteri olarak sizi istemiyoruz.Yuhaladiginiz arkadaslariniz sizi istemiyor.Sizin eyleminize katilan tek kaptana tek bir yurekli cikti diyerek,diger tum kaptanlariniza yureksiz diyen sizsiniz.Simdi hangi yuzle donmek istiyorsunuz.17 000 kisilik kurumda eyleminize katilan 300 -400 kisiydi.Digerleri o zamanda arkanizda degillerdi,simdide degiller.Niye aynaya bakma ihtiyaci hissetmiyorsunuz. THY su ekonomik sartlarda odule doymuyor.O kadar negatifsinizki ulkenin bayrak tasiyicisi havayoluna "Brutally yours "diye laf atiyorsunuz.Yaziklar olsun size. Ona buna yorumda hakaret etmek size birsey kazandirmaz.gercekleri gorun.Istenmiyorsunuz artik.Ingilizce anlamadiginizdan Isvec cesi yukarda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
''we don't want you'' It's for you!! ~ 6 yıl önce
Canım anladığım kadarıyla ingilizcesi kıt olan kişi sensin bu ingilizce kelimeleri bir araya getirmek için kaç saat uğraştın bilmiyorum ama google dan aratsaydın hemen bulurdun e doğal olarak fazla emek harcamana gerek kalmadığı için ingilizce yazdığına da bu kadar sevipte 'ingilizce de yazdım belki anlarsınız'demezdin!Lakin thy na girmek için senin gibi sağlam torpilin yoksa ingilizce bilmek ön koşuldur ve işten atılan arkadaşlarında sinyoritelerine bakarsan torpile denk gelmeyen eski dönem arkadaşlardır ve ingilizceleriyle seni çarpar bölerler!Bizim yüzümüzden mağdur olduğunuzu söylemişsin ama emin ol bu sadece senin fikrin.Yarın öbürgün yüksek hakem kurulundan sonuç çıkıpta hiç sebepsiz 5 kruşsuz kapının önüne konulduğunda bu yazdıklarını hatırla ve sakın ağlama!(hatta benden sana tüyo bu yazdıklarını word belgesi yapıp saklayabilirsin o zmn haysiyet örneği gösterirsin!)Bizler hepimiz için ordaydık ve 305 kişi değil en az 2500-3000 kişiydik.Bu arada sayı saymayı biliyorsun değilmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000