19 Haziran 2012, Salı 13:26:46

305 HAYAL YIKILDI! ANKARA'DAN KÖTÜ HABER

Çalışma Bakanı Faruk Çelik ile THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu arasındaki kritik görüşme sona erdi. Görüşmeden hangi karar çıktı?
  • ya arkadaşım adamlar sizi uyardı yapmayın etmeyin dediler.sms attılar kaç kere.dinlemediniz.şimdi vicdan allah peygamber falan...girmeyin butür şeylere.gerek yok...avrupalı ve amerikalı böyle değil işte.kültür farkı.onlar allah vicdan falan demiyorlar böyle durumda.hakkını soğukkanlı ve profesyonel olarak ara.tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok iphonumdan gönderildi:))))))
  • Allahım sen büyüksün kimsenin ahini kimsede birakmazsin sen su mübarek günlerin hürmetine bu haksız yere ısinden olanların da ahini bırakma su ınsanım diye gezen ve insan olamayan yoneticilere aminnn. Vicdanınız varsa eğer zaten yatamazsiniz yatağınızda bu insanların çoluk cocuğunun iki eli yakanızda iki cihanda.
  • Hadi teknisyenleri çık, kalanlar senin kadar şanslı mı acaba? Kabin memurlarının ve genel kesimin aldığı maaş ortada; biraz anlamlı konuşmak lazım.
  • başkan bence guven tazeleyın yoksa hem calısan hem sendıka zarar gorur ben burada 1 yıl daha durayımda hava ıs e veya thy calısanına ne olursa olsun dersenız oda sızın taktırınız 23 yılda yapamadıklarınızı 1 yılda yapacak degılsınız nacızzane benım fıkrım sız de sızde kendınıze neyı yakıstırıyorsanız

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu arasında işten çıkarılan personelin işe dönmesi konusunda yapılan görüşme sona erdi.

Edinilen bilgiye göre, işten çıkarılan 305 çalışanın işe dönmesine ilişkin görüşme yaklaşık bir buçuk saat sürdü ve görüşme sonucunda işten çıkarılan personelin umutları tamamen tükendi.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'nun işe iade konusunda geri adım atmaması üzerine THY bu konudaki tavrını bir kez daha net olarak ortaya koymuş oldu.

Airporthaber.com

305 HAYAL YIKILDI! ANKARA'DAN KÖTÜ HABER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (93)

:)) ~ 6 yıl önce
ya arkadaşım adamlar sizi uyardı yapmayın etmeyin dediler.sms attılar kaç kere.dinlemediniz.şimdi vicdan allah peygamber falan...girmeyin butür şeylere.gerek yok...avrupalı ve amerikalı böyle değil işte.kültür farkı.onlar allah vicdan falan demiyorlar böyle durumda.hakkını soğukkanlı ve profesyonel olarak ara.tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok iphonumdan gönderildi:))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vicdan ~ 6 yıl önce
Allahım sen büyüksün kimsenin ahini kimsede birakmazsin sen su mübarek günlerin hürmetine bu haksız yere ısinden olanların da ahini bırakma su ınsanım diye gezen ve insan olamayan yoneticilere aminnn. Vicdanınız varsa eğer zaten yatamazsiniz yatağınızda bu insanların çoluk cocuğunun iki eli yakanızda iki cihanda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
20 Haziran 2012, Çarşamba 16:01:09'da yorum yapan arkadaşa hitaben ~ 6 yıl önce
Hadi teknisyenleri çık, kalanlar senin kadar şanslı mı acaba? Kabin memurlarının ve genel kesimin aldığı maaş ortada; biraz anlamlı konuşmak lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sendıka zarar gormesın ~ 6 yıl önce
başkan bence guven tazeleyın yoksa hem calısan hem sendıka zarar gorur ben burada 1 yıl daha durayımda hava ıs e veya thy calısanına ne olursa olsun dersenız oda sızın taktırınız 23 yılda yapamadıklarınızı 1 yılda yapacak degılsınız nacızzane benım fıkrım sız de sızde kendınıze neyı yakıstırıyorsanız

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000