25 Şubat 2009, Çarşamba 19:43:08

"3 PİLOT DA HAYATINI KAYBETTİ"

Türk Hava Yolları'na ait TK1951 sefer sayılı B737-800 tipi yolcu uçağı bugün Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da kırıma uğradı. THY'den adının açıklanmasını istemeyen bir yetkili kaza ile ilgili önemli bir açıklamada bulundu.
  • Hepimiz çok üzgünüz . Allah ölenlerin ailelerine sabır versin. Nur içinde yatsınlar. Söylecek kelime bulamıyorum. Keşke bu şekilde ölümler olmasa.
  • ALLAH RAHMET EYLESİN.ÇOK ÜZGÜNÜZ
  • ahhhh sanki kalbimden vuruldum tüm ölenlere allah rahmet eylesin acılı milletimize ve ailelere baş saglıgı diliyoruz yaralılarımıza acil şifalar yazık oldu pilotlarımıza daha hayatlarının baharında şehit oldular çok ama çok üzgünüz fakat tv de ki göbek havaları devam ediyor biraz saygılı olmak gerekmezmi?
  • ben bir kabin memuru olarak hayatını kaybeden kaptan pilot,diğer pilot ve kabin memuru arkadaşlarımın ailelerine baş saglığı diliyorum.ve kaptan pilot hasan tahsin arısan ın elinden geleni yaptığını ve görevini son dakikasına kadar büyük bir profosyenellikle yaptıgına inananlardanım.bir kaptan pilot olarak uçmak ve yetişmek gerçekten çok zor.havacılık camiası için çok büyük bir kayıp.allah rahmet eylesin

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; Türk Hava Yolları'nın bugün Amsterdam'da kırıma uğrayan uçağında bulunan üç pilotunda hayatını kaybettiği öğrenildi.

Türk Hava Yolları'ndan adının açıklanmasını istemeyen bir yetkili tarafından yapılan açıklamada, uçağın kokpitinde bulunan Kaptan Pilot Hasan Tahsin Arısan, Pilot Olgay Özgür ve Pilot Murat Sezer'in hayatını kaybettiğinin kesinleştiği bildirildi.

Kazada hayatını kaybedenler hakkında THY'nin resmi bir açıklama yapması bekleniyor.

Ayrıntılar AirportHaber'de olacak...

"3 PİLOT DA HAYATINI KAYBETTİ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 9 yıl önce
Hepimiz çok üzgünüz . Allah ölenlerin ailelerine sabır versin. Nur içinde yatsınlar. Söylecek kelime bulamıyorum. Keşke bu şekilde ölümler olmasa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ALLAH RAHMET EYLESİN.ÇOK ÜZGÜNÜZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ahhhh sanki kalbimden vuruldum tüm ölenlere allah rahmet eylesin acılı milletimize ve ailelere baş saglıgı diliyoruz yaralılarımıza acil şifalar yazık oldu pilotlarımıza daha hayatlarının baharında şehit oldular çok ama çok üzgünüz fakat tv de ki göbek havaları devam ediyor biraz saygılı olmak gerekmezmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ben bir kabin memuru olarak hayatını kaybeden kaptan pilot,diğer pilot ve kabin memuru arkadaşlarımın ailelerine baş saglığı diliyorum.ve kaptan pilot hasan tahsin arısan ın elinden geleni yaptığını ve görevini son dakikasına kadar büyük bir profosyenellikle yaptıgına inananlardanım.bir kaptan pilot olarak uçmak ve yetişmek gerçekten çok zor.havacılık camiası için çok büyük bir kayıp.allah rahmet eylesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000