27 Ocak 2011, Perşembe 11:07:02

2011 MODEL TURKISH CARGO

Türk Hava Yolları A.O. bünyesinde bulunan Turkish Cargo yenilenen web sayfasıyla kullanıcılarının karşında...
  • Son 1-2 senedir THY Kargo'da pek çok yenilik yapıldı ve son reorganizasyon ile de devam ediyor. Ancak bunların yanısıra siyaset ve dinin işe bu kadar dahil olduğu bir dönem de yaşanmamıştır. Personel alımlarında direkt uzman kadrosuyla alım yapma, bu uzmanların daha senesi dolmadan müdür olmaları veya yurtdışına kargo şefi olarak gönderilmesi vb.. Cemaate yakın kim varsa koşulsuz ödüllendirme..
  • THY deki IT başkanlığının verdiği bu hizmet neyi ne kadar bildiklerinin en somut örneği olsa gerek....
  • bu şirket içi her mecrada en öne,en büyük şekilde nal gibi kendi resmini koydurmak nasıl bir zihniyettir.tevazu,alçakgönüllülük çok mu uzak kavramlar ilgili kişilere.
  • server'daki çok basit bir özellik açılmadığı için www yazmadan giremiyorsunuz. Binlerce dolara site yaparlar ama bunun gibi ufak ayrıntıları atlarlar hurriyet'in bile aynı sorunu var ki yüzbinlerce kullanıcısı var.

Turkish Cargo, www.turkishcargo.com.tr adresindeki yeni kargo web sayfasının yayına alınmasını kutluyor. Yenilenen kargo web sayfası ile kargo takibi, rezervasyon, tarife sorgulama, en güncel iletişim bilgileri, ve en önemlisi çok kullanışlı ve geniş kapsamlı uçuş haritasını kullanıcılarına sunuyor.

Turkish Cargo'dan konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Yeni web sayfası ayrıca iş ortaklarımıza kargo gönderlerinde karşılaştıkları sorunlar için, ilgili bölümlere ister yurtiçinde ister yurtdışında, iletişim numaralarına daha rahat ulaşım sağlamayı ve sorunların çözümünün doğrudan iletişimle daha kolay sağlanmasını amaçlamaktadır.

Türk Hava Yolları A.O. bir alt markası olan Turkish Cargo markasına vermiş olduğu önemi yayına alınan bu web sayfası ile bir kez daha vurgulamak ve gelecekte bu sayfanın üzerine inşa edeceği internet merkezli servisleri için temel oluşturacağının kargo sektörü tarafından bilinmesini istemektedir. Turkish Cargo, e-freight ve Cargo2000 gibi projeleri desteklemekte ve bunların web sayfasının içine entegre edilmesini amaçlamaktadır" denildi.

2011 MODEL TURKISH CARGO

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
Son 1-2 senedir THY Kargo'da pek çok yenilik yapıldı ve son reorganizasyon ile de devam ediyor. Ancak bunların yanısıra siyaset ve dinin işe bu kadar dahil olduğu bir dönem de yaşanmamıştır. Personel alımlarında direkt uzman kadrosuyla alım yapma, bu uzmanların daha senesi dolmadan müdür olmaları veya yurtdışına kargo şefi olarak gönderilmesi vb.. Cemaate yakın kim varsa koşulsuz ödüllendirme..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY deki IT başkanlığının verdiği bu hizmet neyi ne kadar bildiklerinin en somut örneği olsa gerek....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bu şirket içi her mecrada en öne,en büyük şekilde nal gibi kendi resmini koydurmak nasıl bir zihniyettir.tevazu,alçakgönüllülük çok mu uzak kavramlar ilgili kişilere.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
server'daki çok basit bir özellik açılmadığı için www yazmadan giremiyorsunuz. Binlerce dolara site yaparlar ama bunun gibi ufak ayrıntıları atlarlar hurriyet'in bile aynı sorunu var ki yüzbinlerce kullanıcısı var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000