22 Mayıs 2017, Pazartesi 11:20:35

'2 milyar kişiye ulaştık'

Türk Hava Yolları'nın ana sponsorluğunda düzenlenen Avrupa'nın en büyük basketbol organizasyonu olan Turkish Airlines Euroleague'yi temsilcimiz Fenerbahçe şampiyon tamamladı.
  • Sicil no : 84495 işten çıkartılmamı yönetim kuruluna onaylatabilmek amacı ile 17.02.2017 tarih ve 376 sayılı belgede benim işe giriş tarihimî 01.12.2009 olarak gösterdiler oysa işe başlama tarihim 18.04.2016 dir yanlış ve yanıltıcı belge kullandılar. ekonomik tedbirler gereği uzun süredir thy çalışmışım ve yüksek maaş alıyormuşum gibi göstermeye çalıştılar tuhaf bir şekilde mağdur edildim
  • sponsor diye veya beni birileri gorsun diye lutfen kapi kapi gezin.bu azminizi takdir ediyorum. para yok tasurruf yapmamiz lazim diyerek 3 kurusa calisan ve sonrasinda cikardiginiz seflerde destekliyor. yuce allah tan dilegim sizde bizim yasadigimiz sikintilari yasamanizdan yana.. insallah cocugunuz oldugu gun sizde issiz kalirsiniz amin
  • İlker Bey çok haklı, böyle sponsorluklar markamızı dünyaya tanıtmak için çok önemli ve gerekli. Lütfen saygılı olun ve gereksiz yorumlar yapmayın.
  • Tv'ye çıkan herkesin şu anda bizi 70 milyon izliyor dediği gibi buda 2 milyar diyor. Arkadaş Reis-i Cumhur bile fırçaladı yapılan saçma sapan tanıtım anlaşmaları yüzünden (BATMAN).

Türk Hava Yolları'nın ana sponsorluğunda düzenlenen Avrupa'nın en büyük basketbol organizasyonu olan Turkish Airlines Euroleague'yi temsilcimiz Fenerbahçe şampiyon tamamladı. 

Organizasyonun ana sponsoru Türk Hava Yolları'nın Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı da Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren Fenerbahçe'yi kutladı.

Turnuva hakkında değerlendirmelerde bulunan Aycı; 'Berlin’de dramatik bir final kaybettik. Orada bir hikaye başladı ve bu hikayeyi İstanbul’a getirdik. Burada büyük emek var. Fenerbahçe’yi tebrik ediyorum, böylesine efsane bir hocayı Türkiye’ye getirdiği ve şartları şağlayarak muhteşem bir takım oluşturukları için. Avrupa'da artık bize saygı duyuyorlar.

Sayın Cumhurbaşkanı’mızın bize desteğinin bir meyvesini daha aldık. Bu başarı unutulmayacaktır. Doyasıya yaşayalım. Tarifsiz mutluluk yaşıyoruz, markamıza, hissedarlarımıza hayırlı olsun. 2 milyar kişiye ulaşan ve dijitalde 750 milyon kişnin izlediği bir organizasyondan söz ediyoruz.  Markalarımızı oraya taşıdık. Böyle yerlere gelmek vizyon ile birlik beraberlik ile oluyor’ dedi.

Maçın en değerli oyuncusu seçilen Fenerbahçeli Ekpe Udoh’a verilen 1 milyon millik ödülün Fenerbahçe’den bir bir oyuncuya gitmesinin mutluluk verici olduğunu sözlerine ekleyen Aycı; ‘Alın teriyle, oyunuyla yüreğiyle bunu hak etti. Ekpe’ye verirken de bunları söyledm. Fenerbahöçe’nin çok kıymetli oyuncuları var. Güzel şeyler oluyor ve umarım bunların sayısı artsın’ ifadelerini kullandı.

 

'2 milyar kişiye ulaştık'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

murat kilciler 84495 ~ 1 yıl önce
Sicil no : 84495 işten çıkartılmamı yönetim kuruluna onaylatabilmek amacı ile 17.02.2017 tarih ve 376 sayılı belgede benim işe giriş tarihimî 01.12.2009 olarak gösterdiler oysa işe başlama tarihim 18.04.2016 dir yanlış ve yanıltıcı belge kullandılar. ekonomik tedbirler gereği uzun süredir thy çalışmışım ve yüksek maaş alıyormuşum gibi göstermeye çalıştılar tuhaf bir şekilde mağdur edildim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sn ilker bey ~ 1 yıl önce
sponsor diye veya beni birileri gorsun diye lutfen kapi kapi gezin.bu azminizi takdir ediyorum. para yok tasurruf yapmamiz lazim diyerek 3 kurusa calisan ve sonrasinda cikardiginiz seflerde destekliyor. yuce allah tan dilegim sizde bizim yasadigimiz sikintilari yasamanizdan yana.. insallah cocugunuz oldugu gun sizde issiz kalirsiniz amin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
37 FO ~ 1 yıl önce
İlker Bey çok haklı, böyle sponsorluklar markamızı dünyaya tanıtmak için çok önemli ve gerekli. Lütfen saygılı olun ve gereksiz yorumlar yapmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Medyatik ~ 1 yıl önce
Tv'ye çıkan herkesin şu anda bizi 70 milyon izliyor dediği gibi buda 2 milyar diyor. Arkadaş Reis-i Cumhur bile fırçaladı yapılan saçma sapan tanıtım anlaşmaları yüzünden (BATMAN).

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000