21 Kasım 2010, Pazar 08:28:32

15 MİLYON DOLARLIK YATIRIMLA HAVACILIĞA GİRİYORLAR

Denizli’nin önde gelen tekstil firmalarından Tan Tekstil, gayrimenkulden sonra havacılık sektörüne de adım attı.
  • Allah utandirmasin.Cok guzel bi yatirim.En guzel ucak boyama hangarlari Almanyada.Tavanda asili paneller var.saga sola one arkaya gidebiliyor veya yanlarada yatabiliyorlar.Calisanlar tulum ve maskeyle calisiyor.Ayrica emniyet kemerleri ile tavana baglilar.Emniyetli ve teknoloji yardimi ile boya yapma baska ustalik baska.En iyi boyayi my technic yapabilir ama nasil bi teknoloji kullaniyorsunuz.Sertifikaniz varmi?ilk yardim ve cpr belgeniz varmi ? ingilizceniz varmi? onlara bakmak lazim
  • evet evet...havalandirma için kapilari açarsiniz, bütün toz toprak uçaga gelir yapisir. Ne güzel boya...
  • türkiyede en iyi boya sabiha gökçende my technic yapar
  • biraz daha yırtsan da şahin falan alsan ya :)
Tan Gayrimenkul’le alışveriş merkezi kurup Hollandalı Corio ile ortaklık yapan Tan Tekstil, şimdi de 15 milyon dolarlık yatırımla Asal Havacılık olarak Isparta Süleyman Demirel Havaalanı’nda uçak boyama ve bakım sektöründe faaliyet gösterecek. Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan, tekstil sektöründeki yerlerini korurken yeni yatırımlarını farklı sektörlere yapma kararı aldıklarını söyledi. 
 
Açılış 15 Aralık’ta 
 
Tan, Türkiye’de havacılık sektöründe uçak bakım ve yer hizmetlerinde yatırım ihtiyacı olduğunu belirlediklerini anlatarak, şu değerlendirmeyi yaptı: “Gerekli fizibilite çalışmalarını yaptıktan sonra Asal Havacılık şirketini kurduk. Isparta Süleyman Demirel Havaalanı’nda Devlet Hava Meydan İşletmeleri’nden 15 bin metrekare yeri 10 yıllığına kiraladık. 15 milyon dolarlık yatırımla kurduğumuz iki hangarı Boeing ve Airbus uçaklarının bakımını yapacak teknolojiyle donattık. 15 Aralık’ta tesisin açılışını Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan yapacak. Bu tesiste uçakların bakımının yanı sıra boyanmasını da yapacağız.”
 
THY’den teklif aldı
 
Tan, tesis faaliyete geçmeden Türk Hava Yolları’ndan (THY) teklif aldıklarını, yerli havayolu firmalarının yanı sıra Alitalia gibi yabancı şirketlerle de görüştüklerini belirtti. Tan, “Bir uçağın iki yılda bir boyanması ve her seferinden sonra periyodik bakım yaptırması gerekiyor. İlk etapta bunu yapacağız. Gelecek yıllarda şirket olarak nihai hedefimiz yer bakım hizmetlerini yapmak” diye konuştu. (Hürriyet)
15 MİLYON DOLARLIK YATIRIMLA HAVACILIĞA GİRİYORLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
Allah utandirmasin.Cok guzel bi yatirim.En guzel ucak boyama hangarlari Almanyada.Tavanda asili paneller var.saga sola one arkaya gidebiliyor veya yanlarada yatabiliyorlar.Calisanlar tulum ve maskeyle calisiyor.Ayrica emniyet kemerleri ile tavana baglilar.Emniyetli ve teknoloji yardimi ile boya yapma baska ustalik baska.En iyi boyayi my technic yapabilir ama nasil bi teknoloji kullaniyorsunuz.Sertifikaniz varmi?ilk yardim ve cpr belgeniz varmi ? ingilizceniz varmi? onlara bakmak lazim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
evet evet...havalandirma için kapilari açarsiniz, bütün toz toprak uçaga gelir yapisir. Ne güzel boya...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
türkiyede en iyi boya sabiha gökçende my technic yapar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
biraz daha yırtsan da şahin falan alsan ya :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000