02 Haziran 2012, Cumartesi 12:48:51

13 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Havacılık hizmetlerinde grev ve lokavt yasağını protesto etmek için Türk Hava Yolları’nın (THY) Taksim’deki satış ofisine kendilerini kilitledikleri gerekçesiyle gözaltına alınan 13 kişi Çağlayan Adliyesi'ne sevk edildi...
  • hükümetin kontraları gündem ve dezenformasyon yapıyor amaç hükümeti haklı çıkarmak:)arkadaş 36 yıllık türküm yemeyin bizi:)
  • Bu ülkede bir kesim sürekli yerini beğenmez, karışıklık çıkarır, olay çıkarır, eylem yapar ama her zaman haklıdır. Eleştirmeye kalkarsan ise bir anda sen suçlu olursun. Onların yaptığı demokratik haksa, benim burada onların yaptıklarını çirkefliği yüzlerine vurmamda benim demokratik hakkım. Aynı eylemi kendi düşüncenden olmayan biri yapsa yerin dibine sokardın. Yok arkadaşım bu ülkede herkes haddini bilecek yok öyle yağma. Yanlış bir iş yapıyorsan sonrada gelip ağlamayacaksın.
  • mamami bende orda calısıyyorum bir ....ıkı orada yoldas falan yok zaten yoldas olsaydı orasıda katılırdı eyleme....uc eger sendıka sol soylemler takınıp sadece ucucuları one atmasaydı dıger calısanlarda destek verır ve daha buyuk bır grup toplanırdı...dort herkesın bıldıgı bu gercegı sendıkanın bılmemesı ımkansızdı ki demekki sendika bunu bile bile yaptı.son olarakta bukadar emekcinin gelecegıyle oynayan sendıka yonetımının ıdeolojısı sadece siyasi muhalefete hızmet etmektırkı buda bız calısanları hıcccc baglamaz.
  • camaro peçetenden bildirdi.

THY’nin Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan satış ofisine dün gelip kendilerini içerde kilitleyerek eylem yaptıkları için polis tarafından gözaltına alınan 13 Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP) üyesinin, emniyetteki işlemleri tamamlandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün Vatan Caddesi’nde bulunan yerleşkesindeki Güvenlik Şube Müdürlüğü’nden çıkarılan biri kadın 13 kişinin, doktor kontrolleri yapıldıktan sonra Çağlayan Adliyesi’ne götürüleceği bildirildi.

 

13 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

kolpa:) ~ 6 yıl önce
hükümetin kontraları gündem ve dezenformasyon yapıyor amaç hükümeti haklı çıkarmak:)arkadaş 36 yıllık türküm yemeyin bizi:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ben anlamıyorum ~ 6 yıl önce
Bu ülkede bir kesim sürekli yerini beğenmez, karışıklık çıkarır, olay çıkarır, eylem yapar ama her zaman haklıdır. Eleştirmeye kalkarsan ise bir anda sen suçlu olursun. Onların yaptığı demokratik haksa, benim burada onların yaptıklarını çirkefliği yüzlerine vurmamda benim demokratik hakkım. Aynı eylemi kendi düşüncenden olmayan biri yapsa yerin dibine sokardın. Yok arkadaşım bu ülkede herkes haddini bilecek yok öyle yağma. Yanlış bir iş yapıyorsan sonrada gelip ağlamayacaksın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
maami ~ 6 yıl önce
mamami bende orda calısıyyorum bir ....ıkı orada yoldas falan yok zaten yoldas olsaydı orasıda katılırdı eyleme....uc eger sendıka sol soylemler takınıp sadece ucucuları one atmasaydı dıger calısanlarda destek verır ve daha buyuk bır grup toplanırdı...dort herkesın bıldıgı bu gercegı sendıkanın bılmemesı ımkansızdı ki demekki sendika bunu bile bile yaptı.son olarakta bukadar emekcinin gelecegıyle oynayan sendıka yonetımının ıdeolojısı sadece siyasi muhalefete hızmet etmektırkı buda bız calısanları hıcccc baglamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
prometheus ~ 6 yıl önce
camaro peçetenden bildirdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000