27 Aralık 2012, Perşembe 16:19:57

100 UÇAKLIK SİPARİŞE NASIL KARAR VERDİ?

Geçtiğimiz hafta verdiği 100 uçaklık siparişle havacılık gündemine oturan Pegasus Havayolları'nın Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, CNN Türk'te yayınlanan Parametre programına konuk oldu...
  • her yerde aynı uygulamalar üst taraf kaymak yer alt tarafta tabakta kalanları sıyırmaya çalışır.evet yönetime ıpad verildi ama bunu sayın md.lerimiz amirlerimiz bizler çalışanlarımızada birer hediye layık görülmüyorsa bizler bunu kabul edemeyiz deselerdi keşke çok daha iyi olurdu.ama varmı acaba??????????????????????
  • Tebrikler meyve veren ağaç oldunuz yine.
  • Bu müdürlere IPAD olayı olmamış.Biz calışanlarına bir ajandayı fazla gören yönetimin bu uygulamasını şiddetle kınıyorum.Müdürler degil,asıl özveriyi bizim gibi marabalar yapıyor.
  • Ali Sabanci'ya cok guvenmek istiyorum ama bir turlu guvenemiyorum.

Pegasus Havayolları'nın geçtiğimiz Salı günü açıkladığı 100 uçaklık Airbus A320Neo siparişi gündeme oturmuştu. Liste fiyatı 12 milyar doları bulan sipariş tutarıyla Türk Sivil Havacılık Tarihi'ndeki en büyük uçak alımı gerçekleştirecek olan Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, CNN Türk'te yayınlanan Parametre programına katıldı.

Peki, Ali Sabancı neler dedi? 100 uçak siparişine nasıl karar verdi? THY ile rekabet hakkında ne dedi? THY dışındaki şirketleri nasıl tanımladı?

İŞTE SABANCI'NIN KATILDIĞI O PROGRAM

100 UÇAKLIK SİPARİŞE NASIL KARAR VERDİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

a.bireyi. ~ 5 yıl önce
her yerde aynı uygulamalar üst taraf kaymak yer alt tarafta tabakta kalanları sıyırmaya çalışır.evet yönetime ıpad verildi ama bunu sayın md.lerimiz amirlerimiz bizler çalışanlarımızada birer hediye layık görülmüyorsa bizler bunu kabul edemeyiz deselerdi keşke çok daha iyi olurdu.ama varmı acaba??????????????????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler ~ 5 yıl önce
Tebrikler meyve veren ağaç oldunuz yine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aile bireyi ~ 5 yıl önce
Bu müdürlere IPAD olayı olmamış.Biz calışanlarına bir ajandayı fazla gören yönetimin bu uygulamasını şiddetle kınıyorum.Müdürler degil,asıl özveriyi bizim gibi marabalar yapıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aile bireyi ~ 5 yıl önce
o tarafa teşekkür mahiyetinde ipad giderken kalan büyük kısmı demoralize etiler, demekki neymiş hepimiz bir aileyiz ve bu ailenin bireyleriyiz ama evlat kayırması yaparız vesselam.
Guven ~ 5 yıl önce
Ali Sabanci'ya cok guvenmek istiyorum ama bir turlu guvenemiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000