27 Şubat 2012, Pazartesi 17:54:53

10 ÜYEDEN 3'Ü THY'Lİ

Türkiye Futbol Federasyonu seçimlerine damga vuran gelişmelerden biri de THY yöneticilerinin denetleme kurulu üyeliklerine seçilmesiydi...
  • Vay be..olaya bak..hem sendikada avukatlık yap hem de federasyonda topçu ile beraber çalış..bu ülke gerçekten tezatlar ülkesi...
  • sendika avukatı kemal de tff de hamdi topçu ile beraber aynı kurulda görev yapıyor..nerde etik? nerde ahlak? hem sendika avukatı olacaksın hem de işveren le beraber tff de aynı kurulda görev yapacaksın..yuhh beee!!!
  • torpil heryerde!!!! takunyaları ile beraber tabii ki!!!
  • tff ye türk yönetim sistemini ihraç eder inşaallah.şöyle biraz zarar nedir görsün tff.
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'na seçilen Yıldırım Demirören'in ekibinde yer alanlar arasında havacılık camiasının tanıdık simaları da vardı.

TFF'nin yeni başkanı seçilen Yıldırım Demirören'in asil ve yedek denetleme üyeleri arasında Türk Hava Yolları'nda görev yapan tanıdık isimler de yer aldı. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve THY Mali Denetim Komitesi Üyesi İsmail Gerçek Demirören'in Denetleme Kurulu Asil Üyeliği'ne seçilirken, Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları'ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kazım Çalışkan da denetleme kurulu yedek üyeliğine seçildi.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun 41. Başkanı Yıldırım Demirören'in 10 kişilik denetleme kurulu asil ve yedek üyelerinin 3'ünü THY patentli yöneticiler oluşturdu.

İşte THY yöneticilerinin de olduğu TFF'nin asil ve yedek denetleme kurulu üyeleri:

Denetleme kurulu asil üyeler: Hamdi Topçu, İsmail Gerçek, Hakkı Koçak, Mehmet Ali Kaynar, Birol Acar

Denetleme kurulu yedek üyeler: Kazım Çalışkan, Tayyip Yaşar, Rafet Kalkan, Mustafa Öcalan, Veysel Ekmen

10 ÜYEDEN 3'Ü THY'Lİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 6 yıl önce
Vay be..olaya bak..hem sendikada avukatlık yap hem de federasyonda topçu ile beraber çalış..bu ülke gerçekten tezatlar ülkesi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
sendika avukatı kemal de tff de hamdi topçu ile beraber aynı kurulda görev yapıyor..nerde etik? nerde ahlak? hem sendika avukatı olacaksın hem de işveren le beraber tff de aynı kurulda görev yapacaksın..yuhh beee!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
torpil heryerde!!!! takunyaları ile beraber tabii ki!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
tff ye türk yönetim sistemini ihraç eder inşaallah.şöyle biraz zarar nedir görsün tff.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000