22 Kasım 2011, Salı 11:44:29

YILDIZLAR FİLMDE THK UÇAĞINA BİNECEK

Çocukluğumuzda hafızalarımıza kazınan eski ve yeni nesil aksiyon film yıldızlarını buluşturan ve geçtiğimiz sene gişede beklenmedik bir hasılat rekoru yakalayan The Expendables filminin ikincisi olan The Expendables 2'nin Bulgaristan Sofya’da çekimlerine başlandı.
  • amma da paraya ihtiyaç varmış birader?ya batmak üzeresiniz yada para harcamasını bilmiyorsunuz sinekten yağ çıkartmaya çalışıyorsunuz?allah akıl fikir versin size
  • Kurban derisi bağışıyla alınan ve yangın söndürme maksatlı kullanılması gereken uçakları THK ticarete dönüştürüyor. Yazıklar olsun bi daha bağış yapmıcam size..
  • Türk uçağıymış, filmde kullanılması gurur vericiymiş, falan filan. Bir defa uçak Canadair firmasının. Sadece satın alan Türkiye. Ayrıca filmde Türk uçağı olarak uçmayacak. Yabancı plaka takılacak bir Renault 12 yada Doğan görünümlü Şahin araba kiralamakla bunun farkı nedir üretim yeri dışında? Ne bu heyecan? Artık bu komplekslerden kurtulun lütfen. Türk olarak kendinizi gösterin.
  • Filmdeki kadroya bakarmısınız; bir an önce vizyona girse de gidip seyretsek.
2010 yılında vizyona giren ve aksiyon filmlerinin kahramanlarından Silvester Stolone yönetmenliğinde çekilen ilk filimin ardından The Expendables 2 ‘de yıldızlar geçidi devam ediyor.

Filmin kadrosunda Bruce Willis ve Arnold Schwarzenegger , Jason Statham, Jet Li, Terry Crews, Mickey Rourke, Dolph Lundgren, Chuck Norris ve Jean-Claude Van Damme gibi dünyaca ünlü yıldızlar yer alırken, yıldızlar geçidinde Türk Hava Kurumu yangın filosuna ait bir adet CL-215 amfibik uçağı da rol alıyor.

Türk Hava Kurumu Yıldızı Sofya’da
Hayranlarının büyük bir sabırsızlık ile beklediği The Expendables 2 (Cehennem Melekleri 2) filminde kullanılmak üzere Avrupa’nın en büyük yangın uçağı filosuna sahip olan Türk Hava Kurumuna ait bir adet CL-215 amfibik uçağı kiralandı. Senaryoya göre yeniden boyanan uçak THK personeli 2 pilot 2 koordinatör ve 4 teknisyen ile birlikte Sofya’ya gitti.

Çekimi Bulgaristan’da eylül ayında başlayan, aksiyon ve temponun hiç düşmediği film çekimi için Sofya’ya giden THK ekibi bir hafta sürecek çekimlerin ardından tekrar Türkiye’ye dönecek.


YILDIZLAR FİLMDE THK UÇAĞINA BİNECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 6 yıl önce
amma da paraya ihtiyaç varmış birader?ya batmak üzeresiniz yada para harcamasını bilmiyorsunuz sinekten yağ çıkartmaya çalışıyorsunuz?allah akıl fikir versin size

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kurban derisi bağışıyla alınan ve yangın söndürme maksatlı kullanılması gereken uçakları THK ticarete dönüştürüyor. Yazıklar olsun bi daha bağış yapmıcam size..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Türk uçağıymış, filmde kullanılması gurur vericiymiş, falan filan. Bir defa uçak Canadair firmasının. Sadece satın alan Türkiye. Ayrıca filmde Türk uçağı olarak uçmayacak. Yabancı plaka takılacak bir Renault 12 yada Doğan görünümlü Şahin araba kiralamakla bunun farkı nedir üretim yeri dışında? Ne bu heyecan? Artık bu komplekslerden kurtulun lütfen. Türk olarak kendinizi gösterin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Filmdeki kadroya bakarmısınız; bir an önce vizyona girse de gidip seyretsek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000