08 Mart 2012, Perşembe 13:40:08

YERLİ UÇAĞIN ADI NE OLACAK?

Türk Havacılığı'nı son dönemde en çok gündemini meşgul eden şey yerli uçak konusu... THK yerli uçağın adı için anket başlatıyor...
  • he he thk da herkes astronot...tulumlar gözlükler peçler süper ama bunlar züğürt astronotlar ..bogaz tokluğuna devam...va vahhhhh
  • Bu THKnin en guzel yaptigi sey uniforma. Iceri bir giriyorsun. Herkes F-16 pilotu gibi. Tulumlar, fermuarli cepler, gozlukler, rutbe, bayrak, kan grubu vs uuuff. Bombardiman ceketler falan. AHA diyorsun ay ussu alfaya geldik. Bak o kismi kiskandiracak derecede guzel. En iyisi uniforma uretip dunyaya satsinlar abi. O konuda sonuna kadar desteklerim.
  • thk tesislerinde bırak uçak yapmayı at arabası bile üretemezler..isterseniz gidin görün...hala çağdışı kalmış bir görüntü var...piyasaya mantar gibi pilot yetiştirmek marifet değil sayın komutancıklar...işsiz kalacak bu gençlere ne cevap vereceksiniz....personel zaten motivasyondan uzaklaşmış tesis yol geçen hanına dönmüş....hadi el ele uzaya gidelim :))
  • Bu cagda THK'nin gizli ucak urettigine inaniyorsun yani? Maasallah masallah.. Digital kamera ve cep telefonun girmedigi kose kalmamis. Sen gizli ucak uretildigini dusunuyorsun. Gunun yorumu odulune adaysin.
Türkiye'nin artık en önemli amaçlarından biri haline gelen yerli uçağın yapımı konusunda çeşitli görüşler ve fikirler sürekli üretiliyor. Birkaç yıl içinde yapılması planlanan yerli uçağın adı da şimdiden merak konusu oldu.

THK bu merakı gidermek için bir anket başlatıyor. Yerli uçağın adının belirleneceği anket Pazertesi gününden itibaren THK'nın resmi internet sitesinde olacak. Görüşler ve tahminler arasından yerli uçağın adı belirlenecek.

İlk yerli uçağımızın isim bulma anketine Pazartesi gününden itibaren www.thk.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz
 
YERLİ UÇAĞIN ADI NE OLACAK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Misafir ~ 6 yıl önce
he he thk da herkes astronot...tulumlar gözlükler peçler süper ama bunlar züğürt astronotlar ..bogaz tokluğuna devam...va vahhhhh

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bu THKnin en guzel yaptigi sey uniforma. Iceri bir giriyorsun. Herkes F-16 pilotu gibi. Tulumlar, fermuarli cepler, gozlukler, rutbe, bayrak, kan grubu vs uuuff. Bombardiman ceketler falan. AHA diyorsun ay ussu alfaya geldik. Bak o kismi kiskandiracak derecede guzel. En iyisi uniforma uretip dunyaya satsinlar abi. O konuda sonuna kadar desteklerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
thk tesislerinde bırak uçak yapmayı at arabası bile üretemezler..isterseniz gidin görün...hala çağdışı kalmış bir görüntü var...piyasaya mantar gibi pilot yetiştirmek marifet değil sayın komutancıklar...işsiz kalacak bu gençlere ne cevap vereceksiniz....personel zaten motivasyondan uzaklaşmış tesis yol geçen hanına dönmüş....hadi el ele uzaya gidelim :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bu cagda THK'nin gizli ucak urettigine inaniyorsun yani? Maasallah masallah.. Digital kamera ve cep telefonun girmedigi kose kalmamis. Sen gizli ucak uretildigini dusunuyorsun. Gunun yorumu odulune adaysin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000