20 Kasım 2012, Salı 11:35:33

VE EĞİTİMLER BAŞLADI

Türk Hava Kurumu Üniversitesi bünyesinde kurulan Yaşam Boyu Gelişim Merkezi (YAGEM)’de havacılık eğitimleri başladı.
  • THK Havacılık eğitimi kapsamında ihtiyaç duyulan eğitimleri planlamış. Bu tür eğitimlerin devamlı olması ve SHGM ve EASA tarafından kabul edilir sertfikalandırma yurtdışına ödenen yüklü miktarda ücretin yurtiçinde kalmasını sağlayacaktır. Sadece 2 günlük kurs için uçak bileti, 4 günlük otel ücreti, ulaşım giderleri ve eğitim ücretini birleştirirseniz 3-5.ooo EURO masraf çıkar. THK'nu bu hizmeti için kutluyorum. Buraya bilip bilmeden yorum yazan malboağaları da Allah'a havale ediyorum. Bir eğitim müdürü.
  • her zaman ki gibi show yapmaktan başka icraatı olmayan içide dışıda boş bir kurum..sadece arpalık olarak halka hizmet ediyor...
  • Eğitim için en fazla gün baş denetçi eğitimine ayrılmış.Neden? Diğer temel konulardan neden daha fazla.
  • her zamanki gibi tribünlere oynama çabası.içi boş asla ulaşılmayacak hedeflere dikkat çekme durumları.ahh thk seni ne duruma getirdiler?

Eğitimler sonrasında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından da kabul edilen ve EASA onaylı eğitim kurumlarına ait sertifikalar verileceği öğrenildi.

Yaşam boyu eğitime çok önem veriyoruz

Türk Hava Kurum Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ünsal Ban yaptığı açıklamada, 'Amacımız, ülkemizdeki tüm özel/kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleri çalışanlarının kendilerini geliştirerek performanslarının artmasının ve bu sayede bünyesinde çalıştıkları kurum ve kuruluşların dünya çapında rekabet edebilir düzeye gelmesinin sağlanmasıdır. Merkezimiz tarafından verilen “Eğitim ve Danışmanlık” hizmetleri bu gelişimin temelini oluşturmaktadır. Faaliyetlerimiz kapsamında, havacılık sektöründeki kuruluşların çalışanlarına yönelik olarak havacılık eğitimleri düzenlenmektedir. Yaşam boyu öğrenme temel hedefimizdir” dedi.

Kasım ve Aralık 2012 tarihinde Ankara’da düzenlenmesi planlanan eğitimlerin takvimi şöyle açıklandı:

 

VE EĞİTİMLER BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Malboğa ~ 6 yıl önce
THK Havacılık eğitimi kapsamında ihtiyaç duyulan eğitimleri planlamış. Bu tür eğitimlerin devamlı olması ve SHGM ve EASA tarafından kabul edilir sertfikalandırma yurtdışına ödenen yüklü miktarda ücretin yurtiçinde kalmasını sağlayacaktır. Sadece 2 günlük kurs için uçak bileti, 4 günlük otel ücreti, ulaşım giderleri ve eğitim ücretini birleştirirseniz 3-5.ooo EURO masraf çıkar. THK'nu bu hizmeti için kutluyorum. Buraya bilip bilmeden yorum yazan malboağaları da Allah'a havale ediyorum. Bir eğitim müdürü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ozmanout ~ 6 yıl önce
her zaman ki gibi show yapmaktan başka icraatı olmayan içide dışıda boş bir kurum..sadece arpalık olarak halka hizmet ediyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Baş Denetçi, ~ 6 yıl önce
Eğitim için en fazla gün baş denetçi eğitimine ayrılmış.Neden? Diğer temel konulardan neden daha fazla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
her zamanki gibi tribünlere oynama çabası.içi boş asla ulaşılmayacak hedeflere dikkat çekme durumları.ahh thk seni ne duruma getirdiler?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000