10 Kasım 2014, Pazartesi 17:59:45

TÜRK HAVA KURUMU'NDA ŞOK GELİŞME!

Türk Hava Kurumu Başkanı Osman Yıldırım ile birlikte toplam beş kişinin tutuklanmasının ardından kurumun başına kim geçeceği ve genel kurul kararı alınıp alınmayacağı tartışılırken Airporthaber’e çok ilginç bir bilgi geldi. İşte detaylar...
  • nevzat başkanla uğraşmayı bırakında volkan yılmazer utanmadan karakola imza atıp maşını almaya devam ediyor aynı şekilde osmanın bütün akrabaları utanma sıkılma yokmu sizde aldığınız yüksek maaşlar haram olsun hepinize sonunuz osman gibi olur inşallah kurumu bu duruma dşürdünüz ya yaaazıık
  • Adam gelmiş 81'ine, kurum gelmiş son demlerine, iki gün sonra ölür gider herşeyide üstüne yıkarlar. Halbuki ne işin var bu saatten sonra senin havacılıkla.
  • Havacılığı terzilerden iyi hiçkimse bilemez!!!!!
  • Durun kavga etmeyin ben geçiyim

Türk Hava Kurumu Başkanı Osman Yıldırım ile birlikte toplam beş kişinin tutuklanmasının ardından kurumun başına kim geçeceği ve genel kurul kararı alınıp alınmayacağı tartışılırken Airporthaber’e çok ilginç bir ilginç bilgi geldi. 81 yaşındaki emekli terzi Nevzat Yalçın’ın kurumun genel başkanlığını üstleneceği iddia edildi.

Türk Hava Kurumu’nun genel başkanlığını 81 yaşındaki Nevzat Yalçın’ın üstleneceği iddia edildi. Kurum kaynaklarından gelen bilgiye göre emekli terzi Nevzat Yalçın’ın THK’yı ilk genel kurula kadar yöneteceği iddia edildi.

Türk Hava Kurumu’ndan şubelere gönderilen yazıda genel başkanlığa Nevzat Yalçın’ın vekalet edeceğine dair bilgi şubelerde şok etkisi yarattı. Airporthaber’i arayan bazı başkanlar, “Genel başkanın tutuklanması ve iddialar karşısında yaşadığımız şok yetmezmiş gibi bir şok da böyle yaşadık. Kurumun çivisi iyice çıktı. Bu oldubittiyi kabul etmeyeceğiz” şeklinde konuştular.

Emekli terzi Nevzat Yalçın’ın THK genel başkanlığını yürütecek olması kıyamet koparırken, Yalçın’ın uzun süredir Eskişehir THK Şube Başkanlığı’nı yürüttüğü kaydedildi.

Nevzat Yalçın’ın uzaktan kumanda ile yönetileceği ve Osman Yıldırım’ın güdümünden kurtulamayacağı ve THK’nın bu anlayışla kurtulmasının imkansız olduğu kaydediliyor.

©Airporthaber.com ÖZEL

TÜRK HAVA KURUMU'NDA ŞOK GELİŞME!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

utan ~ 3 yıl önce
nevzat başkanla uğraşmayı bırakında volkan yılmazer utanmadan karakola imza atıp maşını almaya devam ediyor aynı şekilde osmanın bütün akrabaları utanma sıkılma yokmu sizde aldığınız yüksek maaşlar haram olsun hepinize sonunuz osman gibi olur inşallah kurumu bu duruma dşürdünüz ya yaaazıık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Para söz konusu ~ 3 yıl önce
Para söz konusu olunca Osman'ın ve Volkan'ın yandaşları / akrabaları ve adamları nasıl da X butonuna yüklenmişler. Bu bile sizlerin omurgasızlığınızı belgeliyor.
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Adam gelmiş 81'ine, kurum gelmiş son demlerine, iki gün sonra ölür gider herşeyide üstüne yıkarlar. Halbuki ne işin var bu saatten sonra senin havacılıkla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Havacılığı terzilerden iyi hiçkimse bilemez!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Captain ~ 3 yıl önce
Durun kavga etmeyin ben geçiyim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000