23 Ekim 2009, Cuma 07:22:54

Tokatlılar THK ile uçacak

Tokat'ta, Türk Hava Kurumu(THK) tarafından yapılacak etkinlikte uçakla 112 kişi kentin üzerinde uçarak uçuş keyfi yaşayacak.
  • Beyefendi ben THK bunyesinde degilim. THK'nın kurslarına katılarak 1987 yılında pilot oldum, daha sonra kendi ucagimla ucarak lisansimi yukselttim ve ucmaya devam ediyorum. Bir TC vatandasi olarak THK'na minnet borcluyum. Elestirilecek yerde elestir yapalım. Dostunun kusurunu soylemeyen, dost degildir. Elestiri yapici olmalı. Nezaket kuralları dahilinde olmalı. Esasta kuvvetli, usulde yumusak (nazik) olmalı. THK hepimizin mali. Oraya islerinden ve ailelerinden zaman ayirarak katkida bulunanlari haksiz yere itham etmeyelim lutfen. Hatali olanların da pesini birakmayalim. Lutfen yorum ve elestirinizi yapin. Ama ne olur iyi niyetle calisanlari tesvik edelim. THK artik kendi gercek rotasini buldu dusuncesindeyim. Rotasinda destek olalim.
  • ozaman biz yorum yapmayalim.Sizde THK adam edin. yada yorumlara kulak verin ckıp gidin.
  • Lutfen saygılı ve kibar olun. Keko ne demek? Eger THK'da keko dediginiz kişilerin yerine gecmek istiyorsanız once gelin o goreve talip olun. THK'da yenecek bir seyin olmadıgini bilemiyorsunuz, Zira dışarıdasınız. Zannediyorsunuz ki, THK kurban derileriyle ayakta duruyor. Kurban derilerinin THK tarafından toplanıp, hangi kuruluşlara pay edildiğini bilmezden geliyorsunuz. THK'ya ne kaldıgının hesabını yapmaktan da acizsiniz. Veya degilsiniz, bilerek çamur atmaya çalışıyorsunuz. THK resimdeki başı ortulu bayanın da, hepimizin de. Lutfen acik kimliginizi verin de, su suclamanizi yargi onunde ispatlayın. Ispatlayamazsanız, Ceza Kanununda yazılı cezanızı kabullenin
  • Laleli Lions ve diger destekcisi kişilere soruyorum, siz hiç halk uçuşuna katıldınız mı? Halk uçuşu yapan uçakla, halkla beraber uçtunuz mu? Uçmadıysanız gidin önce uçun, sonra gelin konuşalım. THK , THY'da iş bulamayan apoletli veletlerin yeri oldu diyorsunuz. Bu sözünüzü nasıl yorumlamak lazım bilemiyorum. Zira tüm pilotların apoleti var. Kasdınız asker kökenli pilotlarımız ise, bildiigim kadarıyla asker kökenli pilotlar THK'da pilot olarak görev yapmıyorlar. Yapsalar bile bunda ne sakınca var? Asker kökenli pilotumuz bu vatanın evladı degil mi? Sen rahat evinde yatarken, o asker kökenli pilotların sayesinde rahat uyuyordun. Velet kelimesinin anlamının ne oldugu bilindigi icin, buna yanıt vermeyecegim. Herhalde siz de bir veletsiniz .

THK Tokat Şubesi Başkanı Burhan Besler, 5-6 Kasım günlerinde Tokat Havaalanı'nda vatandaşların uçağa binerek kenti kuş bakışı görme imkanı sağlayacaklarını söyledi. 2 günlük sürede 7'şer sorti yapılarak 112 kişinin uçakla vatandaşın Tokat'ı havadan göreceğini ifade eden Başkan Besler, "Herhangi bir ücret talebimiz yok. Amacımız uçağı binmemiş halkımızdan kişilere uçuş zevki yaşatarak, kenti kuşbakışı görmelerine imkan vermek. Uçmak isteyenleri THK şubemize kayıt yaptırmaları için bekliyoruz. Listeye adını yazdıran 112 kişiye bu hakkı tanıyacağız. Bu 112 kişiden 8'ini şehit ailelerine ayırdık" dedi.

Başkan Besler ayrıca, program kapsamında paraşüt gösterisi yapılacağını belirterek, "5 Kasım günü saat 15.00'da Tokat Havaalanı'ndan kalkacak uçağımız GOP Stadyumu üzerinde uçacak ve paraşütçüler atlayış yaparak gösteri yapacak. Tabi o günkü meteorolojik şartların uygun olursa bu gösteri yapılabilecek" diye konuştu.

Tokatlılar THK ile uçacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
Beyefendi ben THK bunyesinde degilim. THK'nın kurslarına katılarak 1987 yılında pilot oldum, daha sonra kendi ucagimla ucarak lisansimi yukselttim ve ucmaya devam ediyorum. Bir TC vatandasi olarak THK'na minnet borcluyum. Elestirilecek yerde elestir yapalım. Dostunun kusurunu soylemeyen, dost degildir. Elestiri yapici olmalı. Nezaket kuralları dahilinde olmalı. Esasta kuvvetli, usulde yumusak (nazik) olmalı. THK hepimizin mali. Oraya islerinden ve ailelerinden zaman ayirarak katkida bulunanlari haksiz yere itham etmeyelim lutfen. Hatali olanların da pesini birakmayalim. Lutfen yorum ve elestirinizi yapin. Ama ne olur iyi niyetle calisanlari tesvik edelim. THK artik kendi gercek rotasini buldu dusuncesindeyim. Rotasinda destek olalim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ozaman biz yorum yapmayalim.Sizde THK adam edin. yada yorumlara kulak verin ckıp gidin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Lutfen saygılı ve kibar olun. Keko ne demek? Eger THK'da keko dediginiz kişilerin yerine gecmek istiyorsanız once gelin o goreve talip olun. THK'da yenecek bir seyin olmadıgini bilemiyorsunuz, Zira dışarıdasınız. Zannediyorsunuz ki, THK kurban derileriyle ayakta duruyor. Kurban derilerinin THK tarafından toplanıp, hangi kuruluşlara pay edildiğini bilmezden geliyorsunuz. THK'ya ne kaldıgının hesabını yapmaktan da acizsiniz. Veya degilsiniz, bilerek çamur atmaya çalışıyorsunuz. THK resimdeki başı ortulu bayanın da, hepimizin de. Lutfen acik kimliginizi verin de, su suclamanizi yargi onunde ispatlayın. Ispatlayamazsanız, Ceza Kanununda yazılı cezanızı kabullenin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Laleli Lions ve diger destekcisi kişilere soruyorum, siz hiç halk uçuşuna katıldınız mı? Halk uçuşu yapan uçakla, halkla beraber uçtunuz mu? Uçmadıysanız gidin önce uçun, sonra gelin konuşalım. THK , THY'da iş bulamayan apoletli veletlerin yeri oldu diyorsunuz. Bu sözünüzü nasıl yorumlamak lazım bilemiyorum. Zira tüm pilotların apoleti var. Kasdınız asker kökenli pilotlarımız ise, bildiigim kadarıyla asker kökenli pilotlar THK'da pilot olarak görev yapmıyorlar. Yapsalar bile bunda ne sakınca var? Asker kökenli pilotumuz bu vatanın evladı degil mi? Sen rahat evinde yatarken, o asker kökenli pilotların sayesinde rahat uyuyordun. Velet kelimesinin anlamının ne oldugu bilindigi icin, buna yanıt vermeyecegim. Herhalde siz de bir veletsiniz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000