08 Aralık 2009, Salı 10:26:40

THK'DEN BALON İHALESİ

Türk Hava Kurumu, 5 adet sıcak hava balonunu ihaleyle kiralıyor.
  • Bu Murat ÇOBAN denen arkadaşın yaptıkları konusunda THK neden önlem almıyor acaba çok merak ettim,ateş olmayan yerden duman çıkmaz ama eğer bu kişinin yaptıkları konusunda THK yönetimi sessiz kalıyor ise o zaman işin boyutu başka,bu demek oluyorki birileri de bu işe çanak tutuyor,ayrıca merak ediyorum bu güne kadar Bu şahıs mı THK mı çok para kazanmış acaba,bu ihaleler de neler oluyor THK pislikleri temizlemezse sonunda çok iş gelecek başına
  • Duyduklarıma ınanamadım.Lutfen arastırılsın.Thk nın parası ve ımkanlarını kımse cebe ındırıp haksız kazanc yapamaz.
  • Ufacık bır arastırma ıle ısımı gecen kısının cok buyuk paralar kaldırdıgını duydum.Bıldıgım kadarıyla cevresıde zengın olmus.bunu cogu kısı bılmesıne ragmen susuyormus.susması ıcın herkese gereken yardımı yapıyormus.eger bu kısı arastırılımazsa yonetımınde bu ıse ortak oldugunu dusunurum.lutfen guvenılır bı ekıple arastırılsın.bz kurban derılerını buyuk emeklerle topladık.bu kadar kolay para cebe ındırılmemelı.
  • Sayın Genel Başkan, siz daha yeni seçildiniz,bilmediğiniz o kadar çok konu varki,henüz bir bebek gibisiniz orada. Aklınız varsa Balon okulunda Murat Çoban denilen ve Bu güne kadar birçok kaza yapıp adam bile öldüren insanın balon okulunun kazancını,ihaleye verilen şirketlerle nasıl zimmetine geçirdiğini araştırın. Sadece kendisinin değil yakınlarının da nasıl servet sahibi olduğunu araştırın lütfen. Bu kadar basiretsizmisiniz

Türk Hava Kurumu Gökçen Havacılık’tan yapılan açıklamada, sıcak hava balonlarının; uçuş ekibi, araç ve ekipmanları ile ihaleye çıkarıldığı belirtildi.

İşte THK Gökçen Havacılık tarafından yapılan o duyuru:

1.THK envanterinde bulunan iki adet 20, bir adet 18, bir adet 12 ve bir adet 10 yolcu kapasiteli toplam 5 adet Sıcak Hava Balonu Uçuş Ekibi, Araç ve Ekipmanı ile birlikte; pazarlama ve diğer hizmetleri “Aracı Şirket”e ait olmak üzere, THK Gökçen Havacılık tarafından işletilmesi maksadıyla, “Kapadokya Bölgesinde Havadan Gezi Uçuşu Hizmet Şartnamesi” esaslarına uygun olarak “Kapalı Teklif-Açık Artırma Usulü”  ile ihale edilecektir.

2.Bu işe ait Şartname, THK Gökçen Havacılık, Mebusevleri, İller Sok, No:22/3 Tandoğan/ANKARA, 0.312.2224840 ile THK Gökçen Havacılık Bürosu, Atatürk Bulvarı, El Sanatları Çarşısı, No:5, Ürgüp/NEVŞEHİR, 0.384.3417240 numaralı telefondan temin edilebilir.

3.Teklifler en geç 18 Aralık 2009 Cuma, saat 14.00’a kadar THK Gökçen Havacılık, Mebusevleri, İller Sok, No:22/3, Tandoğan/ANKARA adresine teslim edilecektir.

4.THK Gökçen Havacılık, Kamu İhale Yasasına tabi değildir.

THK'DEN BALON İHALESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 9 yıl önce
Bu Murat ÇOBAN denen arkadaşın yaptıkları konusunda THK neden önlem almıyor acaba çok merak ettim,ateş olmayan yerden duman çıkmaz ama eğer bu kişinin yaptıkları konusunda THK yönetimi sessiz kalıyor ise o zaman işin boyutu başka,bu demek oluyorki birileri de bu işe çanak tutuyor,ayrıca merak ediyorum bu güne kadar Bu şahıs mı THK mı çok para kazanmış acaba,bu ihaleler de neler oluyor THK pislikleri temizlemezse sonunda çok iş gelecek başına

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Duyduklarıma ınanamadım.Lutfen arastırılsın.Thk nın parası ve ımkanlarını kımse cebe ındırıp haksız kazanc yapamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ufacık bır arastırma ıle ısımı gecen kısının cok buyuk paralar kaldırdıgını duydum.Bıldıgım kadarıyla cevresıde zengın olmus.bunu cogu kısı bılmesıne ragmen susuyormus.susması ıcın herkese gereken yardımı yapıyormus.eger bu kısı arastırılımazsa yonetımınde bu ıse ortak oldugunu dusunurum.lutfen guvenılır bı ekıple arastırılsın.bz kurban derılerını buyuk emeklerle topladık.bu kadar kolay para cebe ındırılmemelı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sayın Genel Başkan, siz daha yeni seçildiniz,bilmediğiniz o kadar çok konu varki,henüz bir bebek gibisiniz orada. Aklınız varsa Balon okulunda Murat Çoban denilen ve Bu güne kadar birçok kaza yapıp adam bile öldüren insanın balon okulunun kazancını,ihaleye verilen şirketlerle nasıl zimmetine geçirdiğini araştırın. Sadece kendisinin değil yakınlarının da nasıl servet sahibi olduğunu araştırın lütfen. Bu kadar basiretsizmisiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000