21 Kasım 2014, Cuma 15:13:38

THK'DAN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Türk Hava Kurumu, olağanüstü genel kurul kararıyla ilgili resmi açıklama yayınladı.
  • Dezenformasyonun en güzel örneği, büyük bir ihtimalle genç bir arkadaş eğleniyor. Bazıları da bir oy, bir oydur diyor; akıl fikir ne diyelim.
  • Üniversite kapanacak deniliyor, bir yetkili açıklama yapsın durum nedir?
  • Henüz ortada resmi birşey yok arkadaşlar. Halkımız bize neyi söylerse onu yaparız. Gelişmelerle ilgili gerekli basın açıklamasını kısa sürede yapacağız. Halk'ın kurumu Türk Hava Kurumu'nda gerekli revizyon ve değişikliği yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. Esen kalın. Alhan Y.
  • Alhan Y. başkanımızın kurumda gereken ciddiyeti vereceğini bütün kurum şimdiden konuşuyor. Başkanım destekçin olarak arkandayız...

Türk Hava Kurumu (THK) yeni genel başkanını 18 Ocak 2015 tarihinde seçecek.

THK’dan yapılan açıklamada, “Türk Hava Kurumu yönetimi olağanüstü genel kural gitme kararı aldı. Merkez Yönetim, Merkez Denetim ve Merkez Disiplin Kurulları yapmış oldukları toplantı sonrasında kurumun da geleceğini dikkate alarak 18 Ocak 2015’te olağanüstü genel kurulan gidilmesi yönünde karar vermiştir” denildi. 

THK'DAN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

Alhan başkan :) ~ 3 yıl önce
Dezenformasyonun en güzel örneği, büyük bir ihtimalle genç bir arkadaş eğleniyor. Bazıları da bir oy, bir oydur diyor; akıl fikir ne diyelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thkü ~ 3 yıl önce
Üniversite kapanacak deniliyor, bir yetkili açıklama yapsın durum nedir?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thkü ~ 3 yıl önce
Açılan bir üniversite devlet (YÖK) güvencesinde diye biliyorum.
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Henüz ortada resmi birşey yok arkadaşlar. Halkımız bize neyi söylerse onu yaparız. Gelişmelerle ilgili gerekli basın açıklamasını kısa sürede yapacağız. Halk'ın kurumu Türk Hava Kurumu'nda gerekli revizyon ve değişikliği yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. Esen kalın. Alhan Y.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çakma Aday ~ 3 yıl önce
Kurumla alakasız olduğunuz burdan belli sıkmasyon yazıp duruyorsunuz. THK'da Genel başkanı halkmı seçiyor Dernekler Kanunu ve kurum Tüzüğünde Şube başkanları ve delegeler seçer diyor açında kurumun tüzüğünü bizahmet okuyup birşeyler yazın...
Ğökçen ~ 3 yıl önce
Alhan Y. başkanımızın kurumda gereken ciddiyeti vereceğini bütün kurum şimdiden konuşuyor. Başkanım destekçin olarak arkandayız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000