30 Ağustos 2011, Salı 15:49:52

THK'DAN PLANÖR KURSU

THK Samsun Şubesi Başkanı Kerim Samangül, planör kursu düzenleyeceklerini belirtti.
  • gölge adamlıktan çıkta adam ol bence havacılıkta torpil olmaz tamam mı kimse evladı yok olsun diye torpil yazmaz ancak senin gibi birşey becerememiş olanlar yapar bu iğrenç yazıları bu şehitlerin aileleri okuyor havacılık namına bilgin tecrüben yok anladık ama o iğrenç düşüncelerinide kendine sakla karar veren insanlar tecrübeleri sayesin de masa başlarında görevlerini yapmakta senin gibiler ise aman bir haber çıksında milleti kötüleyeyim diye hazır beklemekte boş konuşma adını yazda karşılıklı konuşalım
  • onlarca yılda yetişeni de gördük.değişen bir şey yok.
  • emekli askerden THK da yönetici oluyor ya?15 günde pilot da yetişir.olur öyle, bakmayın siz onlara!:)
  • HER YIL BİNLERCE GENCE, DİYE BAŞLAYAN ŞU CÜMLELERE HASTAYIM ARKADAŞ!NERDE O BİNLERCE GENÇ?GÖSTERSENİZE?HAYATLARI YALAN BUNLARIN!
Türk Hava Kurumu (THK) Samsun Şubesi Başkanı Kerim Samangül, planör kursu düzenleyeceklerini belirtti.

THK'nin hayal gibi görünen havacılığı ülke geneline yayarak yetenekli uçucular ve yer personeli yetiştirdiğini belirten Samangül, "THK olarak planör kursu düzenliyoruz. THK Genel Merkezi'nin öncülüğünde Çarşamba Havaalanı'nda hazırlanan özel alanda planör eğitimi vereceği. 15 gün sürecek planör eğitimine 25 kişi katılacak. Kursa katılmak isteyenler şubemize müracaat edebilirler"dedi.

Her yıl binlerce gence havacılığın değişik dallarında eğitim veren THK'nin planör eğitiminin Samsun'da gerçekleştirilmesinin Samsun'a verilen bir ayrıcalık olduğunu da ifade eden Samangül, planör eğitiminin 12-25 Eylül arasında düzenleneceğini de kaydetti.
THK'DAN PLANÖR KURSU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 7 yıl önce
gölge adamlıktan çıkta adam ol bence havacılıkta torpil olmaz tamam mı kimse evladı yok olsun diye torpil yazmaz ancak senin gibi birşey becerememiş olanlar yapar bu iğrenç yazıları bu şehitlerin aileleri okuyor havacılık namına bilgin tecrüben yok anladık ama o iğrenç düşüncelerinide kendine sakla karar veren insanlar tecrübeleri sayesin de masa başlarında görevlerini yapmakta senin gibiler ise aman bir haber çıksında milleti kötüleyeyim diye hazır beklemekte boş konuşma adını yazda karşılıklı konuşalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
onlarca yılda yetişeni de gördük.değişen bir şey yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
emekli askerden THK da yönetici oluyor ya?15 günde pilot da yetişir.olur öyle, bakmayın siz onlara!:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
HER YIL BİNLERCE GENCE, DİYE BAŞLAYAN ŞU CÜMLELERE HASTAYIM ARKADAŞ!NERDE O BİNLERCE GENÇ?GÖSTERSENİZE?HAYATLARI YALAN BUNLARIN!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000