04 Kasım 2008, Salı 07:47:58

THK'dan Milas halkına teşekkür

Türk Hava Kurumu (THK) Milas Şubesi Başkanı Ahmet Faik Demirkol, Ramazan ayında Milas'ta 104 bin YTL'lik fitre ve zekat toplandığını açıkladı.
  • MILASLI OLARAK bılınclı hayırseverlıgımızle GURUR DUYDUM
  • İnsallah iyi degerlendirilir.Milasa sevgiler

Türk Hava Kurumu tarafından gerçekleştirilen zekat ve fitre toplama çalışmalarında bu yıl artış yaşandı. 2007 yılında 100 bin YTL olarak toplanan litre ve zekat tutan bu yıl 4 bin YTL'lik bir artışla 104 bin YTL'ye ulaştı.

Türk Hava Kurumu Milas Şube Başkanı Ahmet Faik Demirkol, kuruma duyulan güven ve gösterilen ilgiden dolayı Milaslılara teşekkür etti.

Demirkol, "Geçtiğimiz yıl 100 bin YTL tutarında fitre ve zekat topladık. Bu yıl yaşanan kriz nedeniyle bu miktarı yakalamayacağımızı sanıyorduk ancak Milaslıların kurumumuza teveccüh göstermesiyle hedeflediğimizin üstünde bir rakam yakaladık. 104 bin YTL'lik tutar gerekli hayır kurumlarına iletilmek üzere genel merkezimize ulaştırıldı. Milaslıların kurumumuza olan yakınlıklarını bir kez daha sevinerek gördük. Kurumumuza gösterilen ilgi her geçen gün artmakta. 2007 yılında kurumumuza 5 bin 300 YTL'lik tutarında bir bağış yapılmıştı. Bu yıl bu oran 11 bin YTL'ye ulaştı. Milaslılar, hayırseverlik konusunda çok bilinçliler. İlgi gösteren herkese teşekkür ederim" dedi.
 

THK'dan Milas halkına teşekkür

Facebook Yorum

Yorumlar

MILASLI ~ 9 yıl önce
MILASLI OLARAK bılınclı hayırseverlıgımızle GURUR DUYDUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Air ~ 9 yıl önce
İnsallah iyi degerlendirilir.Milasa sevgiler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000