19 Haziran 2012, Salı 08:02:06

THK'DAN LÜLEBURGAZ'A TANITIM

Türk Hava Kurumu Lüleburgaz Şube Saymanı Hasan Aktaş Türk Hava Kurumu Üniversitesi’ni Lüleburgaz’da tanıtacaklarını kaydetti.
  • türk hava kurumu müfettiş yardımcısı maaşları ne kadar bilen var mı ?
  • İSMİ LAZIM DEĞİL OLARAK YORUM YAZAN İLGİLİYE CEVABIMDIR. HİÇ BİR ZAMAN İNSANLAR HAKKINDA BİLMEDİĞİM BİR ŞEYİ İFADE ETMEDİM, BALON OKULUNA MÜDÜR YARDIMCISI OLAN KİŞİ İÇİN DE GEÇERLİDİR BU. BEN ORDA 2009 YILINDA YAPILAN BİR MÜFETTİŞ RAPORUNDAN BAHSETTİM. MÜFETTİŞ RAPORUNUN İÇERİĞİ VE BALON OKULUNA MÜDÜR YARDIMCISI OLAN KİŞİ HAKKINDA İKİ MÜFETTİŞİN İNCELEMEDE TESBİT ETTİKLERİ HUSUSLAR ORTADADIR. ANCAK BUNLAR TÜRKKUŞU ESKİ GENEL MÜDÜRÜ TARAFINDAN HASIR ALTI EDİLMİŞTİR. EĞER DAHA ÇOK BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ ÜRGÜPTE 2009 YILINDA KURUM MÜFETTİŞLERİ TARAFINDAN YAPILAN İNCELEMEDE ŞU ANDA BALON OKULUNDA MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK ÇALIŞAN KİŞİ İLE İLGİLİ GERÇEKLERİ GÖREBİLİRSİNİZ. DAHA SONRA 2010 YILINDA YİNE BALON OKULUNDA YAPILAN İNCELEME RAPORUNUN SONUCUNDA BU KİŞİ İLE İLGİLİ MÜFETTİŞLER TARAFINDAN ORTAYA ÇIKARTILMIŞ OLAN SUÇLARI DA GİDİP İNCELEMEYİ YAPAN MÜFETTİŞLERE SORSANIZ DAHA İYİ AYDINLANACAĞINIZA İNANIYORUM. KİMSENİN ŞAHSI İLE İLGİLİ BİR SORUNUMUZ YOK. ANLAŞILMIŞTIR UMARIM.
  • Sayın Hüseyin Alptekin, ben sizin kim olduğunuzu bilmediğim kadar sizde yorum yaptığınız kişiyi hiç tanımadığınız aşikar ki sözünü ettiğiniz şahsı tanımış olsaydınız yaptığınız yorumdan utanırdınız. THK'da bir yerlere gelenler...Keşke sözünü ettiğiniz kişinin yarısı kadar emek vererek bir yetlere gelmiş olsaydı.. Tüm yorumlara elbetteki saygım sonsuz ancak, emek veren ve gerçekten THK'nın menfaatleri için çalışan insanı karalamaya çalışmanız çok yazık
  • SAYIN BÖLÜKBAŞI. ÜLKEMİZ HAVACILIĞI ADINA ÇOK GÜZEL BİR GELİŞME YAŞATACAK BİR ORGANİZASYONUN HABERİNİ YAZMIŞ. BU ORGANİZASYONDA TÜM EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. ANCAK BU GÜZELLİĞİN YANINDA YÜREKLERİMİZİ SIZLATAN BİR DURUMU DA GÖZ ÖNÜNE SERMİŞ. BALON DENİLİNCE AKLA İLK GELEN TÜRK HAVA KURUMU İDİ. GÖRÜYORUZ Kİ ULUSLARARASI BİR ORGANİZASYONDA KURUMUN NE İSMİ VAR NE DE CİSMİ. TABİKİ OLMAZ. TÜRK HAVA KURUMU'NUN BALON OKULUNDA 2009 YILINDA YAPILAN BİR MÜFETTİŞ İNCELEMESİNDE KENDİSİNE MENFAAT SAĞLADIĞI TESPİT EDİLEN BİR PERSONELİN BU GÜN BALON OKULUNA MÜDÜR YARDIMCISI OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ. NEYİN KARŞILIĞINDA MÜDÜR YARDIMCISI OLMUŞ, OSMAN YILDIRIM'IN YAPTIĞI USULSÜZ İŞLEMLERİN BASINA SIZMAMASI KARŞILIĞINDA. BALON OKULUNA MÜDÜR YARDIMCISI OLACAK KİŞİNİN İYİ BİR BALON ALT YAPISI, BALON KONUSUNDA YILLARIN VERDİĞİ BİR TECRÜBESİ, AYRICA EN AZ BİR YABANCI DİL BİLMESİ GEREKİRKEN BUNLARIN HİÇ BİRİSİ DİKKATE ALINMAMIŞ ÇÜNKÜ ÖNEMLİ OLAN OSMAN YILDIRIM'IN AÇIKLARINI GİZLEMİŞ OLMASIDIR.

Türkiye’nin pilot ihtiyacı olduğunu belirten Aktaş, Türkiye’nin pilotunu THK Üniversitesi’nin yetiştireceğini ifade etti.
Üniversitenin yeteri kadar tanınmadığını ifade eden Aktaş, okulun tanıtımı kapsamında Lüleburgaz’da çalışmalara başlayacaklarını dile getirdi.

Okulda Mühendislik, Hava ulaştırma, Havacılık ve Uzay Bilimleri ile İşletme bölümlerinin bulunduğunu ifade eden Aktaş, öğrencilerin okulu bitirdikten sonra iş garantilerinin olduğunu vurguladı.

Lüleburgaz’da Türk Hava Kurumu ve havacılığı aşılamak amacıyla okullarda maket uçak yarışmaları düzenleyeceklerini belirten Aktaş’ Lüleburgaz’da üniversitemizi tanıtmak için muhtarlarımızla iş birliği yapıyoruz. İlçedeki bütün liselerde konferanslar düzenleyeceğiz ve kurslar açacağız. İnsanların Türk Hava Kurumu’na yaptığı yardımlar onlara geri dönüyor’ dedi.

Aktaş, Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün kendilerini sonuna kadar desteklediğini dile getirdi.

THK'DAN LÜLEBURGAZ'A TANITIM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

işsizr ~ 5 yıl önce
türk hava kurumu müfettiş yardımcısı maaşları ne kadar bilen var mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
huseyin alptekin ~ 6 yıl önce
İSMİ LAZIM DEĞİL OLARAK YORUM YAZAN İLGİLİYE CEVABIMDIR. HİÇ BİR ZAMAN İNSANLAR HAKKINDA BİLMEDİĞİM BİR ŞEYİ İFADE ETMEDİM, BALON OKULUNA MÜDÜR YARDIMCISI OLAN KİŞİ İÇİN DE GEÇERLİDİR BU. BEN ORDA 2009 YILINDA YAPILAN BİR MÜFETTİŞ RAPORUNDAN BAHSETTİM. MÜFETTİŞ RAPORUNUN İÇERİĞİ VE BALON OKULUNA MÜDÜR YARDIMCISI OLAN KİŞİ HAKKINDA İKİ MÜFETTİŞİN İNCELEMEDE TESBİT ETTİKLERİ HUSUSLAR ORTADADIR. ANCAK BUNLAR TÜRKKUŞU ESKİ GENEL MÜDÜRÜ TARAFINDAN HASIR ALTI EDİLMİŞTİR. EĞER DAHA ÇOK BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ ÜRGÜPTE 2009 YILINDA KURUM MÜFETTİŞLERİ TARAFINDAN YAPILAN İNCELEMEDE ŞU ANDA BALON OKULUNDA MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK ÇALIŞAN KİŞİ İLE İLGİLİ GERÇEKLERİ GÖREBİLİRSİNİZ. DAHA SONRA 2010 YILINDA YİNE BALON OKULUNDA YAPILAN İNCELEME RAPORUNUN SONUCUNDA BU KİŞİ İLE İLGİLİ MÜFETTİŞLER TARAFINDAN ORTAYA ÇIKARTILMIŞ OLAN SUÇLARI DA GİDİP İNCELEMEYİ YAPAN MÜFETTİŞLERE SORSANIZ DAHA İYİ AYDINLANACAĞINIZA İNANIYORUM. KİMSENİN ŞAHSI İLE İLGİLİ BİR SORUNUMUZ YOK. ANLAŞILMIŞTIR UMARIM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ismi lazım değil ~ 6 yıl önce
Sayın Hüseyin Alptekin, ben sizin kim olduğunuzu bilmediğim kadar sizde yorum yaptığınız kişiyi hiç tanımadığınız aşikar ki sözünü ettiğiniz şahsı tanımış olsaydınız yaptığınız yorumdan utanırdınız. THK'da bir yerlere gelenler...Keşke sözünü ettiğiniz kişinin yarısı kadar emek vererek bir yetlere gelmiş olsaydı.. Tüm yorumlara elbetteki saygım sonsuz ancak, emek veren ve gerçekten THK'nın menfaatleri için çalışan insanı karalamaya çalışmanız çok yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
huseyin alptekin ~ 6 yıl önce
SAYIN BÖLÜKBAŞI. ÜLKEMİZ HAVACILIĞI ADINA ÇOK GÜZEL BİR GELİŞME YAŞATACAK BİR ORGANİZASYONUN HABERİNİ YAZMIŞ. BU ORGANİZASYONDA TÜM EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. ANCAK BU GÜZELLİĞİN YANINDA YÜREKLERİMİZİ SIZLATAN BİR DURUMU DA GÖZ ÖNÜNE SERMİŞ. BALON DENİLİNCE AKLA İLK GELEN TÜRK HAVA KURUMU İDİ. GÖRÜYORUZ Kİ ULUSLARARASI BİR ORGANİZASYONDA KURUMUN NE İSMİ VAR NE DE CİSMİ. TABİKİ OLMAZ. TÜRK HAVA KURUMU'NUN BALON OKULUNDA 2009 YILINDA YAPILAN BİR MÜFETTİŞ İNCELEMESİNDE KENDİSİNE MENFAAT SAĞLADIĞI TESPİT EDİLEN BİR PERSONELİN BU GÜN BALON OKULUNA MÜDÜR YARDIMCISI OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ. NEYİN KARŞILIĞINDA MÜDÜR YARDIMCISI OLMUŞ, OSMAN YILDIRIM'IN YAPTIĞI USULSÜZ İŞLEMLERİN BASINA SIZMAMASI KARŞILIĞINDA. BALON OKULUNA MÜDÜR YARDIMCISI OLACAK KİŞİNİN İYİ BİR BALON ALT YAPISI, BALON KONUSUNDA YILLARIN VERDİĞİ BİR TECRÜBESİ, AYRICA EN AZ BİR YABANCI DİL BİLMESİ GEREKİRKEN BUNLARIN HİÇ BİRİSİ DİKKATE ALINMAMIŞ ÇÜNKÜ ÖNEMLİ OLAN OSMAN YILDIRIM'IN AÇIKLARINI GİZLEMİŞ OLMASIDIR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000