19 Aralık 2011, Pazartesi 16:51:52

THK'DAN ÇAĞRI VAR: BİZİMLE UÇUŞA GEÇİN...

Türk Hava Kurumu'nun paraşüt, planör ve yelken kanat gibi bir çok alanda açtığı kursların kayıtları 1 Ocak 2012 tarihinden itibaren başlıyor...
  • SAYIN GÜR THK ADINA İYİ ŞEYLER SÖYLEMEYE ÇALIŞMIŞ AMA O BAHSETTİĞİ MÜCADELE DEVLET POLİTİKASI OLMALI ÖNCE . SONRA GÜR E DÜŞEN GÖREV NE İSE THK ADINA O GÖREVİ VE ÇAĞRIYI YAPAR. ÇAĞRI DA SULU ŞEKİLDE OLMAZ " MADDE İLE UÇMAYIN BİZİMLE UÇUN " ŞİMDİ SORMAZLARMI SİZ MADDE MİSİNİZ DİYE ? HAVACILIK DİLİNİN VE EĞİTSEL İFADE GÜCÜNÜN YÖNTEMİNİN RENGİNİN DOĞRU ŞEKİLDE KULLANILMASI ÖNERİLİR , HELE TÜRKİYEDE HERKESİN BİLDİĞİ BİR KURUM İSENİZ VE KURUMUN TEPE YETKİLİLERİNDEN BİRİ İSENİZ. KURUM TÜRK MİLLETİNİN MALIDIR YÖNETİMİNE GELEN HER İSTEDİĞİNİ SÖYLEYEMEZ HER İSTEDİĞİNİ YAPAMAZ. EN AZINDAN DİKKATLİ OLMALIDIR. VE DAHA ÖNEMLİSİ ÇOK YAKININIZA BAKIN SONRA AMATEMCİLİĞE SOYUNUN . SAYGILAR. ( ANTALYA )
  • siz önce adam gibi uçabilmeyi öğreninde daha sonra vatandaşı uçurursunuz...allaha emanet gidiyorsunuz
THK Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Şube Başkanı Hasan Basri Gür, gençler arasında uyuşturucu madde bağımlılığındaki artışa dikkat çekerek, "Zararlı alışkanlıklarla değil, bizimle uçuşa geçin" çağrısında bulundu.

Türk Hava Kurumu tarafından her yıl düzenlenen yaz kursları için gerekli başvuruların 1 Ocak - 31 Mart 2012 tarihleri arasında yapılacağı bildirildi. 11 yaşından büyük herkesin kayıt yaptırabileceği ücretsiz kurslarda, paraşüt, yamaç paraşütü, tek motorlu planör uçak eğitimi, yelken kanat ve maket uçak eğitimleri verileceği kaydedildi.
THK Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Şube Başkanı Hasan Basri Gür, kursların Adana, Eskişehir, Antalya, İzmir ve Erzincan'da gerçekleştirileceğini ifade ederek, "Başka şehirlerdeki kurslara katılmak isteyenlerin konaklama ve yemek ihtiyaçları tarafımızdan karşılanacak. Kurslar 5 ila 15 gün arasında sürecek ve kurs sonunda başarılı olanlara sertifika verilecek" dedi. 
 
Özellikle gençleri alışılmışın dışında farklı sosyal aktivitelere yönlendirerek kötü alışkanlıklardan korumayı hedeflediklerini dile getiren Gür, "Medyadan takip ettiğimiz ve çevremizde tanık olduğumuzdan anladığımız kadarıyla, gençler arasında uyuşturucu madde kullanımı yaygınlaşmış bir halde. Amacımız gençleri spore yönlendirmek ve kötü şeylerden uzaklaştırmak. Buradan gençlere şu çağrıda bulunuyorum. Uyuşturucuyla değil bizimle uçuşa geçin. Hayattan daha çok haz alacak ve edineceğiniz yeni
arkadaşlarla sosyal çevrenizi genişleteceksiniz" diye konuştu.
THK'DAN ÇAĞRI VAR: BİZİMLE UÇUŞA GEÇİN...

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
SAYIN GÜR THK ADINA İYİ ŞEYLER SÖYLEMEYE ÇALIŞMIŞ AMA O BAHSETTİĞİ MÜCADELE DEVLET POLİTİKASI OLMALI ÖNCE . SONRA GÜR E DÜŞEN GÖREV NE İSE THK ADINA O GÖREVİ VE ÇAĞRIYI YAPAR. ÇAĞRI DA SULU ŞEKİLDE OLMAZ " MADDE İLE UÇMAYIN BİZİMLE UÇUN " ŞİMDİ SORMAZLARMI SİZ MADDE MİSİNİZ DİYE ? HAVACILIK DİLİNİN VE EĞİTSEL İFADE GÜCÜNÜN YÖNTEMİNİN RENGİNİN DOĞRU ŞEKİLDE KULLANILMASI ÖNERİLİR , HELE TÜRKİYEDE HERKESİN BİLDİĞİ BİR KURUM İSENİZ VE KURUMUN TEPE YETKİLİLERİNDEN BİRİ İSENİZ. KURUM TÜRK MİLLETİNİN MALIDIR YÖNETİMİNE GELEN HER İSTEDİĞİNİ SÖYLEYEMEZ HER İSTEDİĞİNİ YAPAMAZ. EN AZINDAN DİKKATLİ OLMALIDIR. VE DAHA ÖNEMLİSİ ÇOK YAKININIZA BAKIN SONRA AMATEMCİLİĞE SOYUNUN . SAYGILAR. ( ANTALYA )

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
siz önce adam gibi uçabilmeyi öğreninde daha sonra vatandaşı uçurursunuz...allaha emanet gidiyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000