28 Ekim 2014, Salı 14:56:51

THK'DAKİ ARAMA SONA ERDİ

Ankara Cumhuriyet Savcılığının, "bazı usulsüz işlemler yapıldığı" iddiasıyla başlatılan operasyon kapsamında, Türk Hava Kurumu'ndaki (THK) polis araması tamamladı.
  • O değilde necdet denilen adamın güvenlik sertifikası var mı ki güvenlik şefi oluyor. Onu geçtin neyin şefliğini yapıyor? yetisi ne? Bu işe yetkin mi? Hadi onları da geçtim. Asarım keserim den başka ne biliyor? Yada kaç kişiyi asmış kesmiş. Lakin şöyle de bişey var birileri şef olmalı ki birileri müdür olsun. Umarım bunca olanlardan sonra kurum personeli olarak bilgisayar ekranlarında candy crush ve benzeri oyunları oynamayı bırakıp işe koyulursuz... Kurumunuz elden gidiyor millet uyanın... Kim size verecek o kadar maaş oturduğunuz yerden hiç düşündünüz mü? Eminim hepiniz çok sevinmişsinizdir bu kayyumlaşma ihtimaline ama avucunuzu yalarsınız. Kayyumlaşmada evvela çürükler yerinden olur. Tıpkı yetersiz müdürler ve şefler gibi.. Ne sizi paşa evinde çalışan anneniz kurtarabilir nede enişteniz. Sayın müdürler lütfen elemanlarınıza ekranlarda oyun oynatıp, film izletmeyin sizde yapmayın, herşey o etiketlerle kapatmaya çalıştığınız pencelerden görünüyor.bilmem anlata bildim mi?
  • türkkuşu adını kaldıran,asker yandaşlarıyla gruplaşmaya son verilmeli.
  • nejdet de cok acı acı bakmıs be
  • ben THK da uçuş eğitimine başladım ve 2 sene uçuşlara ara verdim. ne arayan ne soran oldu... deli gibi öğrenci aldılar ama uçak yetersiz olduğu için uçuramadılar derslerim bittiği halde sürekli oyalama taktiği ve mağduriyet... bunun üstüne bakanlık ek süre verince uçuşların bitmesi için, bu süre zarfındada uçuşları bitiremeyeceklerini anlayınca benim için yapamaz edemez diye kendileri yazı hazırladır. binbir oyunlar oynadılar. ben ve benim gibi mağdur olanlar bunun peşini bırakmayalım... saygılar...

Ankara Cumhuriyet Savcılığının, "bazı usulsüz işlemler yapıldığı" iddiasıyla başlatılan operasyon kapsamında, Türk Hava Kurumu'ndaki (THK) polis araması tamamladı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri Sabah saatlerinden itibaren THK'da yaptıkları aramayı tamamladı.Bir bilgisayarın hard diskine incelenmek üzere el koyan polis, soruşturma kapsamında gözaltına alınan Kurum Başkanı Osman Yıldırım ile kurumdan ayrıldı. Yıldırım'ın Ankara Emniyet Müdürlüğüne götürüldüğü belirtildi.

Öte yandan, Türk Hava Kurumu (THK) Basın Yayın Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürü İsmail Çanak ise basın mensuplarına açıklamada bulundu.Çanak, soruşturma devam ettiği için Kurum Başkanının herhangi bir açıklama yapmasına izin verilmediğini söyledi. Yıldırım'ın emniyette ifadesine başvurulacağını açıklayan Çanak, kurumun, süreçle ilgili yazılı açıklama yapacağını bildirdi.

THK'DAKİ ARAMA SONA ERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Kuşçu ~ 3 yıl önce
O değilde necdet denilen adamın güvenlik sertifikası var mı ki güvenlik şefi oluyor. Onu geçtin neyin şefliğini yapıyor? yetisi ne? Bu işe yetkin mi? Hadi onları da geçtim. Asarım keserim den başka ne biliyor? Yada kaç kişiyi asmış kesmiş. Lakin şöyle de bişey var birileri şef olmalı ki birileri müdür olsun. Umarım bunca olanlardan sonra kurum personeli olarak bilgisayar ekranlarında candy crush ve benzeri oyunları oynamayı bırakıp işe koyulursuz... Kurumunuz elden gidiyor millet uyanın... Kim size verecek o kadar maaş oturduğunuz yerden hiç düşündünüz mü? Eminim hepiniz çok sevinmişsinizdir bu kayyumlaşma ihtimaline ama avucunuzu yalarsınız. Kayyumlaşmada evvela çürükler yerinden olur. Tıpkı yetersiz müdürler ve şefler gibi.. Ne sizi paşa evinde çalışan anneniz kurtarabilir nede enişteniz. Sayın müdürler lütfen elemanlarınıza ekranlarda oyun oynatıp, film izletmeyin sizde yapmayın, herşey o etiketlerle kapatmaya çalıştığınız pencelerden görünüyor.bilmem anlata bildim mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
girayın çifliği ~ 3 yıl önce
türkkuşu adını kaldıran,asker yandaşlarıyla gruplaşmaya son verilmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 3 yıl önce
nejdet de cok acı acı bakmıs be

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir'ee ~ 3 yıl önce
Necdet efendi Osman paşasının göreve geldiğinde ilk işe aldığı akrabalarındandır. Kurumda hemen şef oldu ama ne iş yaptığını bilen yoktur.
sabrozan ~ 3 yıl önce
ben THK da uçuş eğitimine başladım ve 2 sene uçuşlara ara verdim. ne arayan ne soran oldu... deli gibi öğrenci aldılar ama uçak yetersiz olduğu için uçuramadılar derslerim bittiği halde sürekli oyalama taktiği ve mağduriyet... bunun üstüne bakanlık ek süre verince uçuşların bitmesi için, bu süre zarfındada uçuşları bitiremeyeceklerini anlayınca benim için yapamaz edemez diye kendileri yazı hazırladır. binbir oyunlar oynadılar. ben ve benim gibi mağdur olanlar bunun peşini bırakmayalım... saygılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000