20 Kasım 2015, Cuma 11:22:04

THK'da Sportif Havacılık Semineri başladı

Türk Hava Kurumu'nun düzenlediği sportif havacılık semineri başladı.
  • Bayrağın orada ne işi var, koydun madem niye direği kısa, hadi kısa bayrak niye yarıda, YAS MI VAR ? Daha çevresini kontrol edemeyenlerden ne beklenir ki...
  • kursiyer kayiran, ogrenci magdur eden kadindan sikayetciyim
  • BENİ NİÇİN ÇAĞIRMADILAR. ? REZİL EDERDİM HEPSİNİ ÇÜNKİ. SPORTİF HAVACILIK MI KALDI.? ASLINDA PEKTE UMURLARINDA OLMAYAN BİR KONU. ELLERİNDE TECRÜBELİ UÇUCU VE EĞİTİCİ PERSONEL KALMADI HEPSİ İSTİFA EDİP GİTTİ. KALANLARDA AÇ BIRAKILDI. BENCE BUNLAR KONUYU DAĞITMAK GÜNDEMİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN YAPILAN KOMİK İŞLER. ASLINDA THK BUNDAN BÖYLE HER YIL GOLF SEMİNERİ YAPMALI. PİSTLER GOLF SAHASI HALİNE GETİRİLMİŞ. ADAMLAR HAVACILIK SEMİNERİ DÜZENLİYORLAR.! HER AY TEK BİR DAİRE SATIP KENDİ MAAŞ LARINI ALIYORLAR. THK YA ACİLEN KAYYUM ATANMASI GEREKMEKTEDİR. DEVLET YETKİLİLERİNE DUYURULUR.
  • spor olsun diye gelindiği belli ocak tan beri h şimdi ha bu hafta ha bu ay insnanın utanma duygusunu kaybetmesi ne büyuk onur olmuş . bir insanın kalbini kırdı isen tuttuğun oroç oroç değil kıldığın namaz namaz değil sözünü hatırlayabildiniz mi.

Türk Hava Kurumu'nun düzenlediği sportif havacılık semineri başladı.

Seminere Türk Hava Kurumu Başkanı Kürşat Atılgan'ın yanı sıra İnönü Belediye Başkanı, Kaymakamı, ve Jandarma Komutanı da hazır bulundu.

Seminerde açıklamalarda bulunan THK Başkanı Atılgan; 'Ben bir zamanlar İstanbul Havacılık Kulübü'nün üyesiydim. Hafta sonları Cessna 172 ile ziyaret eder destek verirdik. Şu an nerede olduklarını bilmiyorum. Bu anlamda bizim havacılık faaliyetlerini artırmamız gerekiyor. Yüzbinlerce insana ulaştığımız zaman gençlerin kötü alışkanlıklardan, uyuşturucu, sigara kumar gibi durumlardan kurtarıp çok daha güzel bir hobiye kavuşturmuş oluruz.

Bu alana devletin ilgisini de çekmek gerekir. Bu sadece THK'nın değil devletin de sorumluluk faaliyetlerinden biri olmalıdır. Sportif havacılık faaliyetleri mutlaka genişletilmelidir. 90 yıllık bir kurum olarak bu alandaki faaliyetlerimizi artıracağımızı hep beraber göreceğiz. Bu nedenle ilk toplantımızı THK'nın en üst organı olan yönetim kurulu toplantısıyla birleştirerek burada buluştuk. Sportif havacılığın gelişmesi için ne gerekiyorsa tartışın, ona göre yol haritası çizelim ve hareket edelim' dedi.THK'da Sportif Havacılık Semineri başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

eski 1 üye ~ 2 yıl önce
Bayrağın orada ne işi var, koydun madem niye direği kısa, hadi kısa bayrak niye yarıda, YAS MI VAR ? Daha çevresini kontrol edemeyenlerden ne beklenir ki...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
egitim ~ 2 yıl önce
kursiyer kayiran, ogrenci magdur eden kadindan sikayetciyim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARTAL 1 ~ 2 yıl önce
BENİ NİÇİN ÇAĞIRMADILAR. ? REZİL EDERDİM HEPSİNİ ÇÜNKİ. SPORTİF HAVACILIK MI KALDI.? ASLINDA PEKTE UMURLARINDA OLMAYAN BİR KONU. ELLERİNDE TECRÜBELİ UÇUCU VE EĞİTİCİ PERSONEL KALMADI HEPSİ İSTİFA EDİP GİTTİ. KALANLARDA AÇ BIRAKILDI. BENCE BUNLAR KONUYU DAĞITMAK GÜNDEMİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN YAPILAN KOMİK İŞLER. ASLINDA THK BUNDAN BÖYLE HER YIL GOLF SEMİNERİ YAPMALI. PİSTLER GOLF SAHASI HALİNE GETİRİLMİŞ. ADAMLAR HAVACILIK SEMİNERİ DÜZENLİYORLAR.! HER AY TEK BİR DAİRE SATIP KENDİ MAAŞ LARINI ALIYORLAR. THK YA ACİLEN KAYYUM ATANMASI GEREKMEKTEDİR. DEVLET YETKİLİLERİNE DUYURULUR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
he ~ 2 yıl önce
spor olsun diye gelindiği belli ocak tan beri h şimdi ha bu hafta ha bu ay insnanın utanma duygusunu kaybetmesi ne büyuk onur olmuş . bir insanın kalbini kırdı isen tuttuğun oroç oroç değil kıldığın namaz namaz değil sözünü hatırlayabildiniz mi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000